Results from IDSC "Gadu Mija 2002/2003" - Youth Latin 2002. december 29.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

IDSC "Gadu Mija 2002/2003"
Lettország - Riga 2002. december 27.

Youth Latin 2002. december 29.

Döntő

1  Dmitrij Arestov & Viktoria Horeva Lettország
2  Elmar Ianushkevich & Dina Shekhovtsova Oroszország
3  Evgeni Privalov & Tina Bazokina Észtország
4  Sandris Cirulis & Kristine Jaunzeme Lettország
5  Aleksejs Suslovs & Viola Abramova Lettország
6  Justinas Duknauskas & Jurgit Liangaudaite Litvánia
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Igors Kravcenko & Anna Baholdina Lettország
8  Aleksandr Prigorovski & Karin Rooba Észtország
9  Edgars Gasjuns & Jelena Samuilova Lettország
9  Luca Grasso & Antonia Goffredo Olaszország
11  Dmitriy Nikolaev & Anastasia Antelava Fehéroroszország
12  Ilia Russo & Yulia Russo Fehéroroszország

Elődöntő

13  Edward Zarudnev & Elena Livadina Oroszország
14  Kamil Urbaniak & Katarzyna Kapral Lengyelország
15  Dmitrijs Kurcevskis & Elena Kvartalova Lettország
16  Andris Apsvalks & Daiga Gaubija Lettország
17  Rihards Dusa & Baiba Grinvalde Lettország
17  Ivan Filipenko & Olga Tribushevskaja Fehéroroszország
19  Andrejs Rogovenko & Irina Lubarskaja Lettország
19  Vadims Virvluskis & Natalia Cirklua Lettország
21  Vitali Kozmin & Diana Kurilovits Észtország
21  Illarion Sapkin & Jelena Moltsanova Észtország
23  Ernests Greizis & Aija Gierkena Lettország
24  Pavel Kuzmin & Elsi Leist Észtország

1. forduló (legjobb 45)

25  Aleksei Yudin & Daria Vassilevitch Fehéroroszország
26  Viacheslav Chizhik & Kristina Dedok Fehéroroszország
27  Konstantins Suslovs & Jekaterina Guseva Lettország
28  Guntars Svanks & Anna Buzikova Lettország
29  Romans Peregrimovs & Alise Lipska Lettország
29  Ilia Vinokurovs & Ilze Andrushkina Lettország
31  Dmitriy Sotnikov & Olga Reut Fehéroroszország
32  Aleksandr Tsesnokov & Alissa Vassilkova Észtország
33  Oskars Bunkis & Gita Skromane Lettország
33  Viktor Fateev & Irina Makoed Fehéroroszország
33  Arturs Kaulins & Eva Surgofe Lettország
33  Nikita Tsernov & Aleksandra Kozlova Lettország
37  Aleksandr Katunin & Ekaterina Khokhlova Oroszország
38  Jaanus Käärmann & Helen Uibo Észtország
38  Rolands Trencis & Sanita Tunce Lettország
40  Denis Timofejevs & Eliza Upena Lettország
41  Vitalijs Vainovs & Julija Ljatijeva Lettország
42  Egils Balodis & Liene Kince Lettország
42  Oskars Buls & Anna Lasko Lettország
42  Jurijs Lusikovs & Julija Serebrjannikova Lettország
42  Maris Pozdnaks & Ieva Damlica Lettország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}