Results from Hradec Kralove Open 2000 - Junior I Latin 2000. december 2.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Hradec Kralove Open 2000
Cseh Köztársaság - Hradec Kralove 2000. december 2.

Junior I Latin 2000. december 2.

Döntő

1  Kyryl Kartyshev & Mariya Zaichenko Ukrajna
2  Vladyslav Dolyezhalov & Yelyzaveta Nazarenko Ukrajna
3  Valentin Vasin & Natalia Granko Ukrajna
4  Pawel Godek & Martyna Janik Lengyelország
5  Jiri Havlicek & Vanda Detinska Cseh Köztársaság
6  Edvinas Kregzdys & Beata Skaisgiryte Litvánia
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Andrey Kravtchenko & Ekaterina Fedosova Oroszország
8  Filip Maly & Veronika Mala Cseh Köztársaság
8  Filip Swetik & Tereza Starichna Cseh Köztársaság
10  Aurimas Sirka & Simona Mitkute Litvánia
11  Ianis Mkrttchian & Elena Svinartchouk Cseh Köztársaság
12  Nikita Lyssenkov & Olga Samarova Oroszország

Elődöntő

13  Linas Cikarskas & Indre Pakutkaite Cseh Köztársaság
13  Saulius Raudoniks & Agne Raginyte Litvánia
13  Aleksander Wnuk & Ewelina Jodko Lengyelország
16  Denis Nazarov & Sofiya Kharine Oroszország
16  Andrius Uksas & Elena Uksaite Litvánia
18  Peter Mikulec & Patricia Prnova Szlovák Köztársaság
19  Jozef Herak & Veronika Ferancova Szlovák Köztársaság
20  Vitalijus Tarantovas & Jekaterina Magomed Litvánia
21  Miroslav Hyza & Denisa Walterova Cseh Köztársaság
22  Janusz Ptaszek & Monika Fornal Lengyelország
23  Igor Ogiychuk & Inna Nagrebelna Ukrajna
24  Lukas Kovarik & Ivana Chlupova Cseh Köztársaság
25  Michal Grill & Marketa Tauchmanova Cseh Köztársaság

2. forduló (legjobb 37)

26  Aleksandr Lososovskij & Alina Gaidamavichiute Cseh Köztársaság
27  Ondrej Kysela & Kristyna Kettnerova Cseh Köztársaság
28  Tomas Antalek & Natalia Glosikova Szlovák Köztársaság
28  Tomas Hroch & Veronika Benyskova Cseh Köztársaság
28  Nikita Volkov & Maria Velichkina Cseh Köztársaság
31  Wojciech Kaczmarczyk & Magda Kaczmarczyk Lengyelország
32  Simeon Timov & Dimitra Nikiforova Bulgária
33  Aleksey Byelousov & Irina Pavlishyna Ukrajna
34  Pavel Kala & Petra Gromesova Cseh Köztársaság
35  Gleb Goncharov & Svetlana Doushneva Oroszország
36  Jiri Vondra & Daniela Pospisilova Cseh Köztársaság
37  Lukac Pecinka & Zuzana Vuova Cseh Köztársaság

1. forduló (legjobb 50)

38  Michal Kloz & Lucie Huckova Cseh Köztársaság
38  Pawel Pietkiewicz & Marta Baj Lengyelország
38  Jakub Sulc & Aneta Ticha Cseh Köztársaság
41  Jiri Feber & Jana Powiesnikova Cseh Köztársaság
42  Pawel Knozowski & Marta Antoniewicz Lengyelország
42  Jaroslav Nosek & Barbora Provaznikova Cseh Köztársaság
44  Steffen Vinholt & Laerke Jensen Dánia
45  Martin Iversen & Julie Vendal Cseh Köztársaság
46  Andersen Casper & Sara Stenbaek Cseh Köztársaság
47  Munk Sigge & Berner Hansen Cseh Köztársaság
48  David Schavel & Petra Palesova Cseh Köztársaság
49  Vojtech Papík & Veronika Prouzová Cseh Köztársaság
50  Pavel Koukol & Lenka Zemkova Cseh Köztársaság
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}