Results from Hradec Kralove Open 2000 - IDSF International Open Latin 2000. december 2.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Hradec Kralove Open 2000
Cseh Köztársaság - Hradec Kralove 2000. december 2.

IDSF International Open Latin 2000. december 2.

Döntő

1  Zdenek Rezler & Pavla Pazdirkova Cseh Köztársaság
2  Vaidotas Skimelis & Jurga Pupelyte Litvánia
3  Werner Figar & Karin Figar Ausztria
4  Saulius Skambinas & Olga Kosmina Észtország
5  Evgeniy Nazarov & Irina Bezguzova Ukrajna
6  Lukas Cep & Simona Svrckova Cseh Köztársaság
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Cedric Meyer & Angelique Meyer Franciaország
7  Marcin Szuwarski & Katarzyna Kawalec Lengyelország
9  Patryk Mierzwa & Dominika Kublik Lengyelország
10  Miroslav Hartman & Andrea Deskova Cseh Köztársaság
11  Nedas Grigaliunas & Sandra Kniazeviciute Litvánia
12  Ivailo Tonchev & Natalia Velikaya Oroszország

Elődöntő

13  Kirill Nikitin & Olga Bardysheva Oroszország
14  Grzegorz Winiarski & Katarzyna Wieczorek Lengyelország
15  Stanislav Galinov Kaltschev & Mihaela Hari Ganeshavel Bulgária
16  Tomasz Fras & Magdalena Jaskulska Lengyelország
16  Janis Rava & Jolanta Popova Lettország
16  Tomas Sieder & Magdalena Teslikova Cseh Köztársaság
16  Remigijus Suslavicius & Astra Vilinauskaite Litvánia
20  Slawomir Sochacki & Marzena Stachura Lengyelország
21  Juanjo Hinojosa & Marta Hinojosa Spanyolország
22  Marcin Hakiel & Magda Soszynska Lengyelország
22  Milan Mikyska & Lenka Holubova Cseh Köztársaság
24  Marek Swetik & Renata Dohnanska Cseh Köztársaság

2. forduló (legjobb 48)

25  Francesco Paris & Erika Buzzoni Olaszország
26  Trendafil Sarmov & Daniela Gavrilova Bulgária
27  Petr Kovac & Sarka Stepankova Szlovák Köztársaság
28  Michal Parma & Petra Vladovona Cseh Köztársaság
29  Luca Bussoletti & Cinzia Birarelli Olaszország
30  Robert Tesar & Vendula Burkonova Cseh Köztársaság
31  Vladislav Vinogradov & Anastasia Muravyova Oroszország
32  Jindrich Cincura & Zuzana Bouskova Cseh Köztársaság
32  Michal Szuba & Aleksandra Wysocka Lengyelország
34  Jakub Pankowski & Aneta Czarnecka Lengyelország
34  Christian Smith & Katja Lindholm Svédország
36  Jiri Vagner & Sarka Hladikova Cseh Köztársaság
37  Ladislav Franek & Zuzana Pazourkova Cseh Köztársaság
38  Ilian Chakarov & Biliana Chakarova Bulgária
38  Andreas Gelemanovic & Andrea Gelemanovic Ausztria
40  Tomas Moravek & Andrea Honkova Cseh Köztársaság
41  Marc Cardo & Maribel Casanova Spanyolország
41  Miroslav Martinovic & Vanda Polakova Szlovák Köztársaság
43  Shterion Kamburov & Ralitza Manolova Bulgária
44  Jivo Iankov & Kremena Koleva Bulgária
44  Michal Revaj & Jana Resova Cseh Köztársaság
44  Josef Synek & Eva Krejcirova Cseh Köztársaság
47  Kamil Holub & Marcela Kafkova Cseh Köztársaság
47  Konstantin Zimine & Ksenia Sanko Cseh Köztársaság

1. forduló (legjobb 61)

49  Radim Sluzy & Hana Novakova Cseh Köztársaság
50  Vladimir Antonov & Svetlana Stepanova Oroszország
51  Tomas Foltan & Alla Kushnirchuk Cseh Köztársaság
52  Marc Sole & Gemma Porta Spanyolország
53  Ivo Bures & Simona Cervenkova Cseh Köztársaság
53  Sebastian Rzepnicki & Urszula Boguslawska Lengyelország
55  Nikolay Manolov & Pavlina Valcheva Bulgária
56  Kaloyan Garov & Silvia Stefanova Bulgária
57  Radoslav Kozarev & Elena Stoianova Bulgária
58  Stefan Arany & Klaudia Kaliova Szlovák Köztársaság
59  Martin Macoun & Viktoria Senesova Cseh Köztársaság
60  Pavel Pavlov & Svetozara Aleksieva Bulgária
61  Evlogi Murad & Vasilena Dulgerova Cseh Köztársaság
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}