Results from Holland Masters 2000 - IDSF International Open Latin 2000. október 6.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Holland Masters 2000
Hollandia - Arnhem 2000. október 6.

IDSF International Open Latin 2000. október 6.

Döntő

1  Darren Bennett & Lilia Kopylova Anglia
2  Juraj Faber & Jeanette Faberova Szlovák Köztársaság
3  Sven Ninnemann & Fabienne Liechti Svájc
4  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Németország
5  Andrei Mosejcuk & Eva Pohl Németország
6  Tuomo Pynttäri & Katriina Puro Finnland
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Bas Van Der Zanden & Leila Akcelik Hollandia
8  Heiko Straile & Daniela Beckmann Németország
9  Jaimy Cremers & Victoria Martin Hollandia
10  Alan Krasilnikov & Anya Katsevman USA
11  Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Németország
12  Karsten Grob & Jasmin Schaudinn Németország

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Elődöntő

13  Marco Jansen & Marielle Kampert Hollandia
14  Lucio Cocchi & Federica Malaguti Olaszország
14  Jeroen Struylaart & Lorna van Dijk (aka Da Silva) Hollandia
16  Patrick Trojer & Johanna Handl Ausztria
17  Rolf-Andreas Laubert & Natalia Boutsenina Németország
18  Jiri Kosydar & Kamila Dostalova Cseh Köztársaság
19  Cedric Meyer & Angelique Meyer Franciaország
20  Damien Ciranna & Chenelle Dewar Hollandia
21  Jani Rasimus & Milla Virtanen Finnland
22  Stefan Erdmann & Martina Ludwig Németország
23  Erik Kock & Nataliya Kravets Hollandia
24  Peter Geulinckx & Isabelle Geulinckx Belgium

1. forduló (legjobb 48)

25  Emy Cassar & Stephanie Chircop (aka Cassar) Málta
26  Beljean & Heuse Belgium
26  Menno Hogeveen & Mary-jane Beijer Hollandia
28  Meik Sauer & Bianca Johrden Németország
29  Chris Bernaards & Diane De L'eau Hollandia
30  Daniel Hümberli & Pia Diriwächter Svájc
31  Michael Klinkhammer & Sofia Bogdanova Németország
32  Karl Heinz Glander & Britta Flockenhaus Németország
32  Andre Reinhardt & Franziska Becker Németország
34  Kurt Van Briel & Mareike Enders Belgium
35  Boris Christoph & Jeannette Seydich Németország
36  Mischa Schneeberger & Nanette Rimli Svájc
36  Thomas Szego & Corinne Roost Svájc
38  Sebastien Secci & Fabienne Cognieaux Belgium
38  Erik Soeterboek & Kim Koumans Hollandia
40  Keith Karl Grima & Adonella Gauchi Málta
40  Erik Zuur & Tamara Oorschot Hollandia
42  Tiziano Cardella & Ornella Fontanella Belgium
43  Norman Polc & Rubina Piredda Németország
44  Torben Bölk & Annemarie Thaurer Németország
44  Yurin Gauchi & Larraine Cassar Málta
46  Andre Kukuk & Eva Geburzi Németország
47  Joost Broekhans & Carolien Van Der Korput Hollandia
47  Mario Schiena & Sandra Hartl Németország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}