Results from Grodno Open 2009 - IDSF International Open Standard 2009. május 9.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Grodno Open 2009
Fehéroroszország - Grodno 2009. május 9.

IDSF International Open Standard 2009. május 9.

Döntő

1  Daniil Ulanov & Anastasiya Glazunova Oroszország
2  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Oroszország
3  Andrei Filippov & Anastasia Tarlykova Oroszország
4  Pavel Novikov & Karolina Iwanowicz Lengyelország
5  Sergiu Coropceanu & Marioara Cheptene Moldova
6  Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Fehéroroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  [21] Stanislav Portanenko & Nataliya Kolyada Ukrajna
8  [17] Vaidotas Lacitis & Veronika Golodneva Litvánia
8  [17] Andrejs Rogovenko & Anna Voroncuka Lettország
10  [10] Viktor Burchuladze & Valeriya Ryabova Oroszország
11  [8] Artem Bronnikov & Anna Argun Oroszország
12  [4] Edgars Linis & Jekaterina Perederejeva Lettország
13  [3] Anton Nedotsukov & Maria Mitrokhina Oroszország

Elődöntő

14  [18] Kaspars Banders & Vita Yaroschuka Lettország
14  [18] Pavel Nepomniaschi & Alina Glazkova Oroszország
16  [14] Sergey Kiselev & Ekaterina Popova Fehéroroszország
17  [13] Kamil Pucko & Magdalena Kaminska Lengyelország
18  [12] Vitaly Denisov & Natalia Pazyna Oroszország
19  [11] Andrey Kitsun & Yuliya Krepchuk Fehéroroszország
19  [11] Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litvánia
21  [10] Andrei Chubarev & Olga Romanenko Oroszország
22  [8] Anton Shumov & Darya Kushnir Oroszország
23  [7] Vladimir Besarab & Ecaterina Petrova Moldova
24  Alexander Muretov & Ekaterina Kirillova Oroszország

2. forduló (legjobb 48)

25  [22] Pawel Nesterowicz & Aleksandra Dawidczyk Lengyelország
26  [21] Bogdan Tyaglyy & Natalya Shegutova Azerbajdzsán
26  [21] Roman Usmanov & Anna Trukhan Fehéroroszország
28  [20] Sergei Belozerov & Ekaterina Belozerova (aka Motlich) Oroszország
28  [20] Stanislav Zubik & Kseniya Protopopova Oroszország
30  [17] Aleksandr Nesterenok & Valeria Rymareva Fehéroroszország
30  [17] Alexei Seredin & Natalya Seredina Oroszország
32  [16] Romas Alijevas & Raminta Aukituolyte Litvánia
32  [16] Sergey Lazunkov & Anna Radetskaya Fehéroroszország
34  [13] Viacheslav Chizhik & Ekaterina Ermolina Fehéroroszország
34  [13] Sergei Sutyrin & Natalya Sazhina Oroszország
36  [7] Dmitriy Piletskiy & Vita Porshina Fehéroroszország
37  [6] Azer Ashrafov & Olga Tovstashova Azerbajdzsán
38  [3] Vladimir Garbuzov & Aleksandra Pupko Fehéroroszország
39  [2] Kirill Gesko & Daria Romanovskaia Fehéroroszország
39  [2] Aleksey Laptenok & Ekaterina Yasyutina Fehéroroszország
39  [2] Artem Mironchik & Alesya Lisukova Fehéroroszország
39  [2] Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Litvánia
43  [1] Vladislav Korotchenko & Anna Shevliakova Oroszország
43  [1] Ruslan Polovandoshvili & Viktoriya Burnos Fehéroroszország
45  Nikita Filipov & Veronika Pozdeykina Oroszország
45  Oleg Goy & Alina Minich Fehéroroszország
45  Nikita Moisejenko & Ieva Miklasevskaja Litvánia
45  Andrey Mozheyko & Iulia Melnik Oroszország

1. forduló (legjobb 62)

49  [22] Aleksandr Tolstik & Yuliana Kudrevich Fehéroroszország
50  [21] Alexey Poliakov & Elena Litvinyuk Oroszország
51  [20] Maksim Blinov & Mariya Astafeva Oroszország
52  [18] Aleksandr Markevich & Ekaterina Yankovskaya Fehéroroszország
53  [17] Roman Lobarev & Daria Konokhova Fehéroroszország
54  [15] Viachaslau Piatrou & Anna Dolbik Fehéroroszország
55  [14] Zygimantas Tuskevicius & Domante Padleckaite Litvánia
56  [12] Vasiliy Kozlov & Mariya Chernova Oroszország
57  [11] Ligitas Bernatavicius & Egle Valentaite Litvánia
58  [8] Stas Chelnakoff & Elvira Khamkar Fehéroroszország
59  [7] Yahor Aliakseyeu & Paylina Bagadukhova Fehéroroszország
60  [2] Sergey Podkas & Olga Yurchak Fehéroroszország
61  [1] Igor Radyuk & Ekaterina Mazenkova Fehéroroszország
62  Artem Belous & Olesya Golub (aka Ilyushenko) Ukrajna
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}