Results from Grand Prix of Slovakia - IDSF Open Latin 2002. november 17.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Grand Prix of Slovakia
Szlovák Köztársaság - Bratislava 2002. november 16.

IDSF Open Latin 2002. november 17.

Döntő

1  Klaus Kongsdal & Victoria Franova Dánia
2  Denis Kuznetsov & Maria Tzaptashvili Oroszország
3  Kirill Nikitin & Marina Kopylova Oroszország
4  Evgeniy Imrekov & Ekaterina Trofimova Oroszország
5  Guy Rosen & Viktoriya Fadina Luxemburg
6  Heiko Straile & Daniela Beckmann Németország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Rachid Malki & Anna Suprun Svédország
7  Alexander Tchesnokov & Salome Lomsadze Grúzia
9  Jakub Davidek & Michaela Gatekova Cseh Köztársaság
11  Matej Chren & Vanda Polakova Szlovák Köztársaság
11  Nikolai Dzhamberbaev & Tatiana Donskova Oroszország

Elődöntő

14  Mikko Kaasalainen & Hanna Haarala Finnland
14  Martynas Kura & Karina Kaselaite Litvánia
14  Saulius Skambinas & Sandra Kniazeviciute Litvánia
17  Masaki Seko & Chiaki Seko Japán
18  Petr Cadek & Michaela Krupickova Cseh Köztársaság
19  Justas Kucinskas & Agne Malinauskaite Litvánia
21  Stefano Terrazzino & Angela Stuppia Németország
23  Zdenek Rezler & Lucie Skopalikova Cseh Köztársaság

2. forduló (legjobb 38)

25  Marek Dedik & Kristina Horvatova Szlovák Köztársaság
26  Nedas Grigaliunas & Olga Kosmina Észtország
26  Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Ukrajna
28  Dorin Frecautanu & Avelia Dumitras Moldova
29  Massimo Arcolin & Jenny Bonfiglio Olaszország
29  Róbert Magyari & Nanda Wolf Magyarország
29  Toni Tuominen & Soile Nasanen Finnland
32  Aidas Kasperaitis & Inesa Kasperaitiene (aka Mazonyte) Litvánia
32  Nico Zickgraf & Leila Zickgraf Németország
35  Kyrylo Khytrov & Olena Khablenko Ukrajna
37  Vladimir Velev & Gabriella Bodócs Magyarország
38  Rudi Grabon & Sybille Schreier Németország
38  Ivan Kostov & Claudia Bader Németország
38  Tomas Sieder & Magdalena Teslikova Cseh Köztársaság
38  Martin Wünsch & Andrea Zelinkova Szlovák Köztársaság
42  Michael Mendoza & Jenevieve Camacho Fülöp-szigetek
42  Piotr Szelest & Diana Klos Lengyelország
45  Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Németország
45  Marek Swetik & Renata Dohnanska Cseh Köztársaság

1. forduló (legjobb 55)

50  Sergei Guskov & Anna Sharikova Oroszország
50  Pavel Imre & Lucia Kubasova Szlovák Köztársaság
54  David Franek & Romana Zonova Cseh Köztársaság
60  Charles Wang & Janet Hsiao Tajvan
61  Cedric Meyer & Angelique Meyer Franciaország
64  Libor Sotek & Petra Valova Cseh Köztársaság
65  Armin Balk & Bettina Kaiser Németország
65  Pavol Hrehorcak & Veronika Vasilova Szlovák Köztársaság
67  Sascha Schernthaner & Andrea Hasner Ausztria
68  Péter Gombas & Orsolya Lovászi Magyarország
69  Peter Erlbeck & Claudia Kreuzer Ausztria
69  Viktor Farkas & Nikoletta Magera Magyarország
71  Krzysztof Ozog & Monika Heinze Lengyelország
72  Robert Tesar & Vendula Burkonova Cseh Köztársaság
73  Michal Imriska & Miroslava Povchanova Szlovák Köztársaság
74  Ondrej Homa & Nikoleta Cenkyova Szlovák Köztársaság
74  Radek Mydlarcik & Zuzana Sykorova Cseh Köztársaság
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}