Results from Grand Prix of Slovakia - IDSF Open Ballroom 2002. november 16.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Grand Prix of Slovakia
Szlovák Köztársaság - Bratislava 2002. november 16.

IDSF Open Ballroom 2002. november 16.

Döntő

1  Arunas Bizokas & Edita Daniute Litvánia
2  Paolo Bosco & Silvia Pitton Olaszország
3  Misa Cigoj & Anastazija Novojilova Szlovénia
4  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litvánia
5  Benedetto Ferruggia & Jana Pokrovskaya Olaszország
6  Roman Mayer & Siret Siilak Ausztria
7  Andrius Ivasauskas & Jurgita Dingelyte Litvánia
Hírdetés
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

8  Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio Olaszország
9  Ondrey Ledabyl & Eva Strelcova Cseh Köztársaság
10  Andrej Hromadka & Silvia Kadnarova Szlovák Köztársaság
11  Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Ukrajna
12  Karol Brull & Viktoria Bolender Szlovák Köztársaság

Elődöntő

13  Marco Cavallaro & Joanne Clifton Anglia
14  Pavel Dvorak & Monika Mihalikova Cseh Köztársaság
15  Nikolai Dzhamberbaev & Tatiana Donskova Oroszország
16  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Litvánia
17  Urs Geisenhainer & Annette Sudol Németország
17  Filip Rut & Veronika Rut (aka Navratilova) Cseh Köztársaság
17  Marc Scheithauer & Kerstin Stettner Németország
17  Kazuaki Watanabe & Yumi Watanabe Japán
21  Jan Halir & Marketa Sramkova Cseh Köztársaság
22  Gabor Hoffmann & Tatiana Belayeva Németország
22  Dennis Kruse & Jessica Lie Hollandia
24  Peter Modrovsky & Barbara Jancinova Szlovák Köztársaság
24  Volker Schmidt & Ellen Jonas Németország

3. forduló (legjobb 49)

26  Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Ukrajna
27  Michael Gmoser & Kerstin Danzer Ausztria
28  Erik Narjas & Petra Cernakova Szlovák Köztársaság
29  Kyrylo Khytrov & Olena Khablenko Ukrajna
30  Kristaps Cirulis & Liene Darbiniece Lettország
30  Josef Kovacs & Michaela Havlikova Szlovák Köztársaság
30  Rafal Olek & Magda Groszek Lengyelország
33  Stefan Cermak & Kristina Kamenicka Szlovák Köztársaság
34  Oleksander Kasko & Katerina Zilkovska Ukrajna
35  Hideyuki Yoshikawa & Hisae Yoshikawa Japán
35  Radoslav Zofcin & Petra Stefankova Szlovák Köztársaság
37  Tobias Wallin & Diana Ribas Franciaország
38  Maciej Felzenowski & Beata Andrusiow Lengyelország
38  Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Hollandia
40  Bernhard Maier & Katherina Kurzthaler Ausztria
40  Robert Pavlik & Eva Prnova Szlovák Köztársaság
40  Juraj Simko & Zuzana Vicikova Szlovák Köztársaság
43  Denis Forster & Michaela Malkova Cseh Köztársaság
43  Rainer Mauerhofer & Elke Gehrsitz Ausztria
45  Kevin Weichert & Nadine Weichert Németország
46  Ludek Novotny & Zuzana Votrelova Cseh Köztársaság
47  Filip Krivda & Andrea Mihalikova Szlovák Köztársaság
48  Jakub Pavlik & Martina Opitova Cseh Köztársaság
48  Tomas Surovec & Denisa Halicka Szlovák Köztársaság

2. forduló (legjobb 80)

50  Vojtech Zabransky & Martina Ryskova Cseh Köztársaság
51  Michal Buzek & Andrea Valentinyova Szlovák Köztársaság
52  Timon Robin Frank & Susanne Ewald Németország
52  Juraj Pavelek & Aneta Orosiova Szlovák Köztársaság
54  Andreas Andersen & Sabine Heuser Németország
54  Martin Houska & Lucie Chvatalova Cseh Köztársaság
54  Martin Lazik & Stanislava Vyskupova Szlovák Köztársaság
57  Csongor Balogh & Anita Szabó Magyarország
57  Robert Hoefnagel & Silke Hoefnagel Hollandia
57  Kouichi Takasugi & Ayako Takasugi Japán
60  Peter Halmo & Katarina Komorova Szlovák Köztársaság
61  Martin Kubin & Dita Kubinova Cseh Köztársaság
61  Stanislav Uxa & Lenka Ritterova Cseh Köztársaság
63  Tomas Hudecek & Emma Hradecka Cseh Köztársaság
64  Jakub Liska & Alexandra Milkova Szlovák Köztársaság
64  Radek Vondrejc & Barbora Komendova Cseh Köztársaság
66  Lubomir Satko & Barbara Bilancikova Szlovák Köztársaság
67  Tomas Rigo & Alexandra Kavkova Szlovák Köztársaság
68  Petr Palat & Hana Bajerova Cseh Köztársaság
68  Tamás Sipos & Veronika Pap Magyarország
70  Zdenko Hoschek & Dana Kukuckova Szlovák Köztársaság
71  Miroslav Bahnik & Eva Kemerova Cseh Köztársaság
71  Ondrej Homa & Nikoleta Cenkyova Szlovák Köztársaság
71  Gabriel Tanka & Linda Bodokiova Szlovák Köztársaság
74  Michal Imriska & Miroslava Povchanova Szlovák Köztársaság
75  Armin Balk & Bettina Kaiser Németország
75  Steffen Dähne & Jessica Engel Németország
77  Richard Harvan & Lenka Jurcikova Cseh Köztársaság
78  Roman Sebestian & Alice Mazurova Cseh Köztársaság
78  Richard Szilagyi & Silvia Kozakova Szlovák Köztársaság
80  Martin Fedor & Lenka Fedorova Szlovák Köztársaság

1. forduló (legjobb 81)

  Gernot Hacker & Nora Bernhard Ausztria
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}