Results from Grand Prix Slovakia - IDSF International Open Standard 2003. november 16.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Grand Prix Slovakia
Szlovák Köztársaság - Bratislava 2003. november 14.

IDSF International Open Standard 2003. november 16.

Döntő

1  Paolo Bosco & Silvia Pitton Olaszország
2  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Oroszország
3  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litvánia
4  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldova
5  Roman Mayer & Siret Siilak Ausztria
6  Andrius Ivasauskas & Jurgita Dingelyte Litvánia
7  Marco Cavallaro & Joanne Clifton Anglia
Hírdetés
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

8  Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Ukrajna
9  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Lengyelország
10  Vaidotas Lacitis & Paulina Glazik Lengyelország
11  Karol Brull & Viktoria Bolender Szlovák Köztársaság
12  Andrej Hromadka & Aneta Orosiova Szlovák Köztársaság

Elődöntő

13  Pawel Switalski & Agata Pilarska Lengyelország
14  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Litvánia
14  Oktavian Para & Elena Cravciuc Moldova
16  Kazuaki Watanabe & Yumi Watanabe Japán
17  Pavel Dvorak & Monika Mihalikova Cseh Köztársaság
18  Marko Mehine & Maria Fessai Észtország
18  Matic Pavlinic & Lena Pavlinic Szlovénia
20  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Olaszország
21  Csaba László & Szilvia Szögi Magyarország
21  Peter Modrovsky & Barbara Jancinova Szlovák Köztársaság
23  Alexey Zakharin & Yulia Belyak Oroszország
24  Mikhail Sokolov & Ekaterina Korenkova Oroszország

3. forduló (legjobb 49)

25  Alexei Lapin & Anna Spiridonova Oroszország
26  Veiko Ratas & Helena Liiv Észtország
27  Stepan Skok & Oksana Bulyga Oroszország
28  Erik Narjas & Petra Cernakova Szlovák Köztársaság
28  Luca Rossignoli & Veronika Haller Olaszország
30  Calin Panaite & Margarita Mantaluta Moldova
31  Pavel Bic & Silvie Konderlova Cseh Köztársaság
31  Aleksander Makarov & Katrin End Észtország
33  Maksim Buloychik & Elena Boldyreva Oroszország
33  Filip Rut & Veronika Rut (aka Navratilova) Cseh Köztársaság
33  Alexandr Sergeev & Natalia Zhaglevskaya Oroszország
36  Moreno Lirussi & Anna Plazzotta Olaszország
36  Kazuki Sugaya & Ikuyo Ozaki Japán
36  Petr Zabystrzan & Jitka Konderlova Cseh Köztársaság
39  Dumitru Doga & Alexandra Malai Moldova
40  Bernhard Maier & Katherina Kurzthaler Ausztria
40  Mihai Gabriel Petre & Elwira Dominika Duda Románia
40  Isaac Rovira & Desiree Martin Spanyolország
43  Peter Broström & Maria Karlsson Svédország
43  Stefan Cermak & Kristina Kamenicka Szlovák Köztársaság
43  Daniele Pardini & Paola Rosi Olaszország
43  Martin Parmas & Kaisa Oja Észtország
43  Juraj Simko & Zuzana Vicikova Szlovák Köztársaság
48  Jan Halir & Lucie Sedlakova Cseh Köztársaság
49  Hideyuki Yoshikawa & Hisae Yoshikawa Japán

2. forduló (legjobb 80)

50  Robert Gulis & Terezia Rozova Szlovák Köztársaság
51  Pawel Szajda & Karina Hofmann Lengyelország
51  Roman Zedan & Marian Zedan Románia
53  Josef Kovacs & Michaela Havlikova Szlovák Köztársaság
53  Rolf Lindberg & Helena Fransson Svédország
53  Tobias Wallin & Diana Ribas Franciaország
56  Alexandre Chalkevitch & Larissa Kerbel Kanada
57  Carlos Manchado & Silvia Colominas Spanyolország
58  Jaanus Käärmann & Helen Uibo Észtország
58  Serghei Pogonet & Elena Cataeva Moldova
60  Denis Foster & Michaela Fosterova Cseh Köztársaság
61  Jakub Cymbor & Agnieszka Olszewska Lengyelország
62  Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Magyarország
63  Jozef Koubek & Marketa Zemanova Cseh Köztársaság
64  Pavel Stastny & Martina Novakova Cseh Köztársaság
65  Matti Heikkila & Sanna-maria Nissinen Finnland
65  Filip Krivda & Andrea Mihalikova Szlovák Köztársaság
67  Jakub Danis & Katarina Capova Szlovák Köztársaság
68  Hisayuki Toyama & Satomi Toyama Japán
69  Stefan Ciubotaru & Ina Pinzaru Moldova
70  Jacek Fidurski & Aneta Mirska Lengyelország
70  Erik Páli & Viktoria Pali Magyarország
72  Octavian Cepurjinschii & Olga Chiricenco Moldova
72  Petr Simacek & Alena Sismova Cseh Köztársaság
74  Vladimir Slon & Martina Friedl Ausztria
75  Radek Vondrejc & Barbora Komendova Cseh Köztársaság
76  Ladislav Gerenyi & Lucia Zavadova Szlovák Köztársaság
77  Jaroslav Frantisek & Jana Suchankova Cseh Köztársaság
78  Jiri Mace & Zuzana Bickova Cseh Köztársaság
78  Petr Valecka & Klara Pesickova Cseh Köztársaság
80  Brian Eriksen & Marianne Eihilt Dánia

1. forduló (legjobb 123)

81  Igor Bogatiriov & Margareta Simion Moldova
81  Kirill Mantsevoda & Olga Tovstashova Fehéroroszország
83  Eric Chao & Cherry Kao Tajvan
83  Jakub Pavlik & Martina Opitova Cseh Köztársaság
85  Michal Drha & Tereza Bufkova Cseh Köztársaság
86  Tomas Hudecek & Emma Hradecka Cseh Köztársaság
86  Balazs Papp & Orsolya Zabos Magyarország
88  Roman Manolachi & Cristina Rodrighes Moldova
88  Ondrej Nadvornik & Pavlina Kropackova Cseh Köztársaság
90  Jiri Pohlodek & Ivana Sperkova Cseh Köztársaság
91  Jakub Liska & Nina Vozarova Szlovák Köztársaság
91  Edgar Orlovschii & Tatiana Balaban Moldova
93  Pawel Wlodzimierz & Julita Krasnoborska Lengyelország
94  Richard Jebeloczki & Klara Marjan Magyarország
94  Ondrej Radil & Pavlina Vlaskova Cseh Köztársaság
96  Martin Lazik & Stanislava Vyskupova Szlovák Köztársaság
97  Roman Kytka & Petra Nadvornikova Cseh Köztársaság
97  Vitaliy Selevich & Aliaksandra Davydava Fehéroroszország
99  Martin Gabris & Veronika Gabrisova Szlovák Köztársaság
99  Miroslav Magerstein & Eva Srajerova Cseh Köztársaság
99  Viktor Vadkerti & Katarina Komorova Szlovák Köztársaság
102  Charles Wang & Janet Hsiao Tajvan
103  Ivailo Gerakov & Marion Saleta Ausztria
103  Slavomir Mrazko & Lenka Bodrucka Szlovák Köztársaság
105  Jaroslav Cekl & Dagmar Ceklova Cseh Köztársaság
105  Aleksandar Popov & Irena Dimitrova Bulgária
105  Wolfgang Schmaranzer & Agnes Schneider Ausztria
108  Vladimir Hamza & Katarina Kmecova Szlovák Köztársaság
108  Michael Schrattbauer & Silke Hofmann Ausztria
110  Roman Filkorn & Lenka Laukova Szlovák Köztársaság
110  Andreas Schogger & Alice Schogger Ausztria
110  Alexander Sebestian & Petra Regger Ausztria
110  Pavol Zalom & Blazena Krajcova Szlovák Köztársaság
114  Richard Botik & Alice Pokorna Cseh Köztársaság
114  Zoltán Czuczor & Márta Kaposvari Magyarország
114  Jan Gugh & Andrea Zalabova Szlovák Köztársaság
114  Martin Liska & Andrea Macasova Cseh Köztársaság
114  Peter Pastorek & Valeria Marcisovska Szlovák Köztársaság
114  Slavomir Podmanicky & Ivana Svrckova Szlovák Köztársaság
114  Andras Rozgonyi & Anita Mondok Magyarország
114  Jozef Solus & Monika Krupinska Szlovák Köztársaság
114  Jiri Tehnik & Linda Komendova Cseh Köztársaság
114  Libor Zdaril & Katarina Pankova Cseh Köztársaság
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}