Results from Grand Prix Latvija 2006 - IDSF International Open Standard 2006. december 17.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Grand Prix Latvija 2006
Lettország - Riga 2006. december 15.

IDSF International Open Standard 2006. december 17.

Döntő

1  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Lengyelország
2  Marek Kosaty & Paulina Glazik Lengyelország
3  Andrzej Sadecki & Karina Nawrot Lengyelország
4  Valdis Skutans & Laura Kosite Lettország
5  Edgars Gasjuns & Daria Konstantinova Lettország
6  Gustaf Lundin & Valentina Oseledko Svédország
7  Roman Mayer & Siret Siilak Ausztria
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

8  Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Oroszország
9  Denis Kutepov & Aiste Stragyte Litvánia
10  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Cseh Köztársaság
11  Ivan Anichkhin & Anastasia Tarlykova Oroszország
12  Kaspars Banders & Vita Yaroschuka Lettország

Elődöntő

13  Marko Mehine & Maria Fessai Észtország
13  Alexei Troshine & Daria Shevelilova Oroszország
15  Daniele Pardini & Paola Rosi Olaszország
16  Andrejs Rogovenko & Viktorija Triscuka Lettország
17  Roberts Nemiro & Santa Dmitrijeva Lettország
18  Veiko Ratas & Helena Liiv Észtország
19  Sami Vainionpää & Merje Styff Finnland
20  Ilya Zakharov & Suzanna Morbin Fehéroroszország
21  Janis Kukainis & Ieva Kemlere Lettország
22  Pawel Sobieszek & Anna Bocian Lengyelország
23  Fabio Bellucci & Liva Koziola Lettország
24  Rihards Mailitis & Anna Voroncuka Lettország

3. forduló (legjobb 50)

25  Aleksandr Aksenov & Daria Romanenko Oroszország
25  Thomas Kagnes & Aleksandra Kakurina Norvégia
25  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Németország
28  Olegs Kuznecovs & Jekaterina Perederejeva Lettország
29  Kristaps Kalnins & Liva Prince Lettország
29  Victor Presnetsov & Vera Nam Oroszország
31  Marko Kiigajaan & Mari Piksar Észtország
31  Artem Terekhov & Olga Tarasova Oroszország
33  Sergey Ternovskikh & Valentina Kharitonova Oroszország
34  Egidijus Liaudanskas & Justina Inkrataite Litvánia
34  Evaldas Sodeika & Viktorija Kunauskaite Litvánia
34  Jaak Vainomaa & Irina Sitnik Észtország
37  Dario Cianciotta & Claudia Balestra Olaszország
37  Aleksejs Malisevs & Krista Erina Lettország
39  Dmitriy Milekhin & Evgeniya Shaw (aka Sutyaginskaya) Oroszország
40  Pavel Denissenko & Natalja Ryzova Észtország
40  Sergejs Kulepovs & Zane Lase Lettország
42  Piotr Wlodarczyk & Marta Wach Lengyelország
43  Aigars Auzenbergs & Anete Paradniece Lettország
43  Reinis Ozolins & Lilita Sergejeva Lettország
45  Andrey Chekmarev & Alina Vedeneeva Oroszország
45  Alari Liiv & Keit Speigel Észtország
45  Edgars Linis & Eliza Ancane Lettország
48  Viktors Haritonovs & Olga Haritonova Lettország
49  Rihards Freidenfelds & Anna Lahovica Lettország
50  Dmitri Nikitin & Anastasia Sokolova Oroszország

2. forduló (legjobb 79)

51  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Észtország
52  Tommi Skogberg & Elina Katainen Finnland
53  Pietro Del Bello & Faye Hung Hong Kong
53  Dainius Mikolaitis & Ieva Zukauskaite Litvánia
55  Edgars Gerosins & Nikola Matjusenko Lettország
56  Yvo Eussen & Elisabeth Novotny Svédország
57  Dmitrijs Trescinskis & Anastasija Janovica Lettország
58  Arturs Minajevs & Laura Strauberga Lettország
59  Hardi Rikand & Laura Kask Észtország
60  Kirill Kolobov & Margarita Zvonova Észtország
60  Martin Parnov Reichardt & Maija Salminen Dánia
62  Jonathan Näslund & Oksana Spichak Svédország
63  Koit-Georg Peterson & Grete Papp Észtország
64  Jurijs Trosenko & Claudia Ketonen Finnland
64  Rauno Verbitskas & Karin Lillemaa Észtország
66  Mirko Aljaste & Stina Raudsepp Észtország
67  Karlis Beihmanis & Laura Laugale Lettország
67  Madis Hakmann & Viktoria Zokova Észtország
69  Rihards Eglitis & Elza Pole Lettország
69  Miikka Hyttinen & Jarna Hyttinen Finnland
71  Aleksandr Nesterenok & Valeria Rymareva Fehéroroszország
72  Vytautas Dudenas & Lina Geseviciute Litvánia
72  Antti Pekka Pitkänen & Kaisu Tuominiemi Finnland
74  Andrey Basov & Svetlana Babulina Oroszország
74  Edgars Karnickis & Jekaterina Hlopova Lettország
76  Aleksejs Livcaks & Julija Ganzula Lettország
77  Lars Trunin & Grete Raidma Észtország
78  Kardo Kukk & Gerti Leesman Észtország
79  Alexey Zakharin & Viktoria Serdiuk Oroszország

1. forduló (legjobb 99)

80  Klavs Kantoris & Madara Treimane Lettország
80  Evgeniy Klimov & Tatyana Trofimova Oroszország
80  Mareks Perkons & Agneta Adamovica Lettország
83  Risto Kukk & Maria Küüsmaa Észtország
84  Avak Manvelov & Gerda-ulla Saul Észtország
85  Mikhail Kapusta & Viktoriya Bitsadze Grúzia
86  Rolands Malcans & Anna Berga Lettország
87  Roberts Ogle & Agnese Kaulina Lettország
88  Victor Kolotev & Dinara Yarullina Oroszország
89  Risto Siitan & Carinee Meer Észtország
90  Glenn Sandaker & Marianne Sandaker Norvégia
91  Valeri Malikov & Aleksandra Kostianenko Azerbajdzsán
92  Yakov Mironuk & Liene Liepa Lettország
93  Jevgenijs Kacanovs & Kristine Ieklava Lettország
94  Edvins Jaudzems & Alise Dudareva Lettország
95  Lars Svartlinger & Mia Jackson Svédország
96  Robin Linnar & Maria Zimmerman Svédország
97  Giorgi Gachechiladze & Salome Chachua Grúzia
98  Martin Nivmark Bengtsson & Frida Frost Svédország
99  Rihards Pfeifle & Romina Aleksandrjana Lettország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}