Results from Grand Prix Latvija 2006 - IDSF International Open Latin 2006. december 16.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Grand Prix Latvija 2006
Lettország - Riga 2006. december 15.

IDSF International Open Latin 2006. december 16.

Döntő

1  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Oroszország
2  Jevgenijs Suvorovs & Nina Bezzubova Lettország
3  Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina Oroszország
4  Sergey Oseychuk & Anna Jelnikova Németország
5  Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Lettország
6  Mikko Kaasalainen & Adrienn Fitori Finnland
Hírdetés
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Grygoriy Boldyrev & Andra Vaidilaite Litvánia
8  Alexei Kabirov & Veronika Klyushina Oroszország
8  Rafal Maserak & Magda Soszynska Lengyelország
8  Dmitriy Pugachev & Ulyana Fomenko Oroszország
11  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Cseh Köztársaság
11  Daniils Kutuzovs & Madara Liepniece Lettország

Elődöntő

13  Aleksandr Ilinykh & Anna Afonenkova Oroszország
14  Aleksei Simakin & Viktorija Puhovika Lettország
15  Kirill Kartavtsev & Evgenia Golikova Oroszország
15  Georgiy Korolyov & Blanka Winiarska Lengyelország
17  Joonas Piippola & Katri Mäkinen Finnland
17  Alexander Rebrov & Daria Genzeleva Oroszország
19  Vladimirs Kurcevskijs & Ekaterina Selitskaia Lettország
20  Sandris Cirulis & Elina Ozolina Lettország
21  Nikolai Krasikov & Yulia Shorokhova Oroszország
22  Arturas Vilkonecas & Ala Karpenko Litvánia
23  Vadim Usovitch & Marina Chernoshei Fehéroroszország
24  Alexey Zakharin & Viktoria Serdiuk Oroszország

3. forduló (legjobb 48)

25  Gregoire Lyonnet & Anastasija Gorbacenko Franciaország
26  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Németország
27  Dmitri Barilo & Yulia Posmygaeva Észtország
27  Mikhail Kapusta & Viktoriya Bitsadze Grúzia
29  Maris Puce & Zane Prokofieva Lettország
30  Rihards Eglitis & Elza Pole Lettország
31  Sergei Belyaev & Maarit Nuutinen Finnland
31  Marko Mehine & Maria Fessai Észtország
31  Dmitri Polikarpov & Marina Frolova Oroszország
34  Igor Derimov & Elena Volokhova Fehéroroszország
34  Sergey Ternovskikh & Valentina Kharitonova Oroszország
36  Yvo Eussen & Elisabeth Novotny Svédország
36  Edgars Linis & Eliza Ancane Lettország
36  Semion Progorodov & Kristine Sauja Lettország
39  Yan Panfilenko & Ksenia Kotochigova Oroszország
39  Andrei Vavilov & Terje Piho Észtország
41  Oliver Papp & Laura Wimmer Finnland
41  Maksim Stepanov & Kerstin Kruuse Észtország
43  Matti Puro & Anne Jänkälä Finnland
43  Nikita Stratonov & Alevtina Malenina Oroszország
45  Yakov Mironuk & Liene Liepa Lettország
46  Yoshikazu Jimenji & Ryoko Yamazaki (aka Jimenji) Japán
47  Anton Kananen & Kia Lehmuskoski Finnland
48  Alari Liiv & Keit Speigel Észtország

2. forduló (legjobb 79)

49  Marko Kiigajaan & Mari Piksar Észtország
50  Jonathan Näslund & Oksana Spichak Svédország
51  Raimonds Andersons & Sanda Cuhalova Lettország
51  Povilas Lasas & Monika Smigelskyte Lettország
53  Ville Roos & Sanni Siurua Finnland
54  Kirill Voronin & Tatyana Kosenko Oroszország
55  Roberts Mucins & Lauma Mellupe Lettország
55  Evaldas Racys & Ada Simonaityte Lettország
57  Sergejs Kulepovs & Zane Lase Lettország
57  Evgeniy Mazeiko & Alesya Petrova Fehéroroszország
57  Arturs Minajevs & Laura Strauberga Lettország
57  Sarunas Saltonas & Beata Skaisgiryte Litvánia
61  Evgeniy Klimov & Tatyana Trofimova Oroszország
62  Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Oroszország
63  Ilham Osmanov & Migar Osmanova Azerbajdzsán
64  Viktors Haritonovs & Olga Haritonova Lettország
65  Alfred Palmgren-Barrestig & Carolina Ek Svédország
66  Rimvydas Cernajus & Ruta Ramanauskaite Litvánia
67  Aleksandrs Aloshins & Anita Berzina Lettország
68  Janne Talasma & Anna Liisa Bergström Finnland
69  Mikko Matikka & Petra Mursu Finnland
70  Sergei Golovachev & Mariya Gulyumova Oroszország
71  Janis Danovskis & Anna Kvelde Lettország
71  Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Lettország
73  Georgiy Lapinskiy & Alina Zaychenko Oroszország
73  Jurijs Trosenko & Claudia Ketonen Finnland
75  Nerijus Jasaitis & Rolanda Maniuskaite Litvánia
76  Maksym Salkov & Natali Zumbulidze Lettország
77  Janis Girsa & Elina Radionova Lettország
78  Alexander Kullenbäck & Alexandra Kullenbäck Svédország
79  Jevgenijus Vyprickis & Gerda Arbociute Litvánia

1. forduló (legjobb 118)

80  Ilia Borodko & Anna Anikina Oroszország
80  Edgar Sackmann & Jasmin Cavusoglu Németország
82  Andris Dukulis & Agnese Lacauniece Lettország
82  Robin Linnar & Maria Zimmerman Svédország
82  Denis Migunov & Tatjana Zitkovskaja Észtország
85  Aleksei Ivanov & Magdalena Donerstak Észtország
85  Jyri Lähdemaa & Henriikka Iivonen Finnland
87  Viktors Kisilis & Svetlana Vasilenko Lettország
87  Einars Lazdins & Jana Pogozelska Lettország
87  Marko Malmberg & Kaisa Huunonen Finnland
90  Dzintars Jaundzeikars & Anna Budreiko Lettország
91  Sergei Kalinin & Natalja Kalinina Észtország
91  Risto Kukk & Maria Küüsmaa Észtország
93  Maksim Zadanov & Irina Kalinina Észtország
94  Glenn Sandaker & Marianne Sandaker Norvégia
95  Teemu Hirvimäki & Janina Areva Finnland
96  Marts Smolko & Anita Bautre Lettország
97  Oleg Barbash & Darya Krivosheeva Oroszország
97  Kaspar Vaik & Kristina Kips Észtország
99  Martin Platerud & Jeanette Platerud Svédország
100  Vytautas Mackonis & Ieva Jasiunaite Litvánia
100  Martin Nivmark Bengtsson & Frida Frost Svédország
100  Antti Pekka Pitkänen & Kaisu Tuominiemi Finnland
103  James Johansson & Josefin Carlson Svédország
103  Dmitrijs Trescinskis & Anastasija Janovica Lettország
105  Henrik Frisk & Sofie Pemer Svédország
105  Olegs Ivanskojs & Santa Peskova Lettország
105  Valeri Malikov & Aleksandra Kostianenko Azerbajdzsán
108  Risto Ojakoski & Laura Liljeroos Finnland
108  Olli Syrjälä & Anna Nyberg Finnland
110  Niko Pekka Korkee & Annukka Piirala Finnland
110  Akseli Kurttio & Rosanna Kulju Finnland
112  Robin Bjelkendal & Anna Bostrom Svédország
112  Eduardo Cervera & Lorena Costa Spanyolország
112  Giorgi Gachechiladze & Salome Chachua Grúzia
112  Mikael Johansson & Maja Denevska Svédország
112  Fredrik Persson & Daniela Nivaro Svédország
112  Rihards Pfeifle & Romina Aleksandrjana Lettország
112  Mikko Puikko & Nadja Niva Finnland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}