Results from Grand Prix Dynamo 2010 - Youth Latin 2010. március 6.
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Grand Prix Dynamo 2010
Oroszország - Moscow 2010. március 6.

Youth Latin 2010. március 6.

Döntő

1  Kirill Kolpashchikov & Angelina Sibaeva Oroszország
2  Danylo Shcherbanyuk & Megi Bakradze Oroszország
3  Yan Sorokin & Veronika Karimova Oroszország
4  Artem Efanin & Anastasiya Kornilova Oroszország
5  Nikita Golota & Yuliya Kulmatitskaya Oroszország
6  Maksim Melikhov & Alisa Kushnareva Oroszország
Hírdetés
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Andrey Semakin & Ksenia Aleksandrova Oroszország
8  Maksim Blinov & Mariya Astafeva Oroszország
9  Evgeniy Barskiy & Anna Argun Oroszország
10  Ilya Beloborodov & Anastasiya Kaschenko Oroszország
10  Aleksandr Porozov & Yuliya Remizova Oroszország
12  Georgiy Trifonov & Bella Bakarova Oroszország

Elődöntő

13  Vladislav Khait & Tatyana Loginova Oroszország
13  Artem Kruchin & Oksana Vetis Oroszország
13  Semen Zenkin & Alina Vorontsova Oroszország
16  Aleksandr Kurennoy & Yuliya Gorlenkova Oroszország
17  Konstantin Andreev & Darya Parshina Oroszország
17  Aleksandr Lillo & Margarita Khamzaeva Oroszország
19  Kirill Muromtsev & Arina Sadykova Oroszország
20  Daniil Kapitanov & Anna Aseeva Oroszország
21  Anton Inglikov & Ella Troshina Oroszország
22  Tigran Akinyan & Aleksandra Shapovalenko Oroszország
23  Sergey Chebyshev & Kseniya Myasnikova Oroszország
24  Pavel Zaytsev & Svetlana Bashlykova Oroszország

3. forduló (legjobb 49)

25  Vladimirs Kozevnikovs & Signe Melkina Lettország
26  Dmitriy Ozhogin & Alina Sharonova Oroszország
27  Anton Krylov & Viktoriya Masnova Oroszország
28  Vadim Antsiferov & Kristina Androsenko Oroszország
28  Leonid Khokhlov & Yulia Koshkina Oroszország
28  Maksim Morozov & Ekaterina Gorchakova Oroszország
28  Daniil Sukhanov & Ekaterina Vasilenko Oroszország
32  Vladimir Selin & Ekaterina Chastukhina Oroszország
33  Artem Starkov & Ekaterina Tolmacheva Oroszország
34  Nikita Konotop & Diana Narbikova Oroszország
34  Aleksandr Samsonov & Lyubov Vorozhtsova Oroszország
36  Ilia Ivanov & Mariya Gorodilova Oroszország
36  Valentin Pozdnyakov & Kseniya Lapkina Oroszország
38  Gleb Moliy & Darya Stolbova Oroszország
39  Aleksey Dolotov & Tatyana Chernik Oroszország
39  Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Lettország
39  Aleksandr Ivanov & Ekaterina Yarutkina Oroszország
42  Boris Basin & Elizaveta Monikaynen Oroszország
43  Grach Kazaryan & Viktoriya Kirillova Oroszország
43  Andrey Magdisyuk & Ekaterina Knyshova Oroszország
45  Dmitriy Aronov & Olga Zakhlenyuk Fehéroroszország
45  Anton Bessonov & Tatyana Federyakina Oroszország
45  Evgeniy Vinogradov & Yuliya Ganina Oroszország
48  Konstantin Khilyuk & Ekaterina Kotik Oroszország
49  Aleksandr Reva & Kseniya Popova Oroszország

2. forduló (legjobb 72)

50  Kirill Kalmykov & Karina Pestova Oroszország
50  Andrey Ovsyannikov & Olesya Sheveleva Oroszország
52  Ivan Tsoy & Natalya Streltsova Oroszország
53  Yakov Ponomarenko & Yuliya Ponomarenko Oroszország
54  Nikita Fedotov & Elizaveta Gordienko Oroszország
55  Mikhail Nazarov & Irina Dobryakova Oroszország
55  Roman Nosov & Anastasiya Mashtakova Oroszország
57  Andrey Cheshkov & Natalia O''Connor Oroszország
57  Aleksey Korolev & Tatyana Podgornaya Oroszország
57  Artem Pogudin & Zinaida Larshina Oroszország
60  Ivan Khlebutin & Anastasia Solovieva Oroszország
61  Andrey Krupskiy & Darya Tereschenko Oroszország
61  Artem Pavkin & Yuliya Kuznetsova Oroszország
63  Roman Blinov & Natalya Kuznetsova Oroszország
63  Aleksandr Lovrich & Anastasiya Kadanina Oroszország
65  Petros Avetisjan & Daria Sherstoboeva Oroszország
66  Nikolay Chistov & Ekaterina Zaletova Oroszország
67  Evgeniy Oganesyan & Elena Egutkina Oroszország
68  Aleksandr Zolotarev & Sofiya Gorbunova Oroszország
69  Alexander Skvortsov & Kseniya Ivanova Oroszország
70  Pavel Schetinin & Olga Shalashova Oroszország
71  Roman Mikin & Anastasiya Pashevich Oroszország
72  Vladimir Medvedev & Viktoriya Malevannaya Oroszország

1. forduló (legjobb 126)

73  Sergey Chekanov & Anna Zuykova Oroszország
74  Artem Bolotnikov & Olga Efremova Oroszország
74  Igor Gorshkov & Anastasiya Razheva Oroszország
76  Vadim Chistyakov & Angelina Glazkova Oroszország
77  Sergey Pavlov & Bella Aleshina Oroszország
78  Mikhail Gusev & Kristina Borisova Oroszország
78  Anton Timofeev & Alena Krokhina Oroszország
78  Ilya Uscheko & Mariya Mazurak Oroszország
78  Konstantin Vasilenko & Tatyana Simonova Oroszország
78  Oleg Zyuzin & Anastasiya Bogomaz Oroszország
83  Ilya Surkov & Polina Perova Oroszország
83  Anil Tulasi & Arina Oganesova Oroszország
83  Sergey Zhbakov & Alina Kuznetsova Oroszország
86  Artemiy Burdin & Inessa Avakova Oroszország
86  Andrey Lvov & Rina Khanukaeva Oroszország
88  Alen Bogachev & Elena Borodina Oroszország
88  Aleksey Doronin & Diana Bykova Oroszország
88  Kirill Levchenko & Polina Kudinova Oroszország
88  Andrey Matev & Viktoriya Budnikova Oroszország
92  Valeriy Baryshnikov & Valentina Raskina Oroszország
92  Aleksandr Tsvetkov & Alena Stadnik Oroszország
94  Sergey Chetin & Valeriya Okateva Oroszország
94  Anton Drobyshev & Irina Averina Oroszország
94  Yury Makshakov & Mariya Gusmanova Oroszország
94  Nikita Starikov & Maria Tarasova Oroszország
98  Oleg Korepov & Ekaterina Pogrebniak Oroszország
98  Yaroslav Ponomarev & Yuliya Konkova Oroszország
100  Andrey Bogdanov & Oksana Yakubova Oroszország
100  Vadim Emelin & Evgeniya Belousova Oroszország
102  Yuriy Kharlamov & Polina Kakunina Oroszország
103  Ivan Bykov & Anastasiya Saraykina Oroszország
103  Aleksandr Merkulov & Dinara Bilyalova Oroszország
103  Vladislav Zvyagin & Kseniya Zubkova Oroszország
106  Dmitriy Kramarenko & Yuliya Solodovnik Oroszország
106  Nikita Shvedov & Sofya Tarkhanova Oroszország
106  Roman Silin & Uliana Sheremetyeva Oroszország
109  Ilya Kolobkov & Margarita Chuykina Oroszország
109  Georgiy Perelygin & Angelina Grigaytes Oroszország
111  Ilya Merzlyakov & Anna Kozyryeva Oroszország
112  Vladislav Otsechkin & Elizaveta Zakharova Oroszország
113  Kirill Zaruba & Karina Zhakupova Kazahsztán
114  Konstantin Akmaev & Mariya Podgorbunskaya Oroszország
114  Fedor Patutinskiy & Yuliya Slobodchuk Oroszország
114  Andrey Sorokin & Daniella Shuleyko Oroszország
117  Vasiliy Drozdov & Tatyana Saveleva Oroszország
117  Yaroslav Sapelkin & Mariya Chernyshova Oroszország
117  Konstantin Voronin & Ekaterina Snorovikhina Oroszország
120  Danila Efimov & Anastasiya Rozeeva Oroszország
120  Oleg Kudin & Vera Erpuleva Oroszország
122  Vladislav Semenov & Ekaterina Khoreva Oroszország
122  Kirill Verekhin & Marina Varichenko Oroszország
124  Ivan Borsak & Anastasiya Pronina Oroszország
124  Evgeny Rybalkin & Evgeniya Pchelintseva Oroszország
124  Pavel Tarabykin & Yana Kovaleva Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}