Results from Gomel Open 2006 - IDSF International Open Latin 2006. szeptember 9.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Gomel Open 2006
Fehéroroszország - Gomel 2006. szeptember 9.

IDSF International Open Latin 2006. szeptember 9.

Döntő

1  Evgeniy Firstov & Evgenia Fadeeva Oroszország
2  Valentin Voronov & Alina Imrekova Oroszország
3  Kirill Nikitin & Elena Gabdrakhmanova Oroszország
4  Andrei Prosvirnin & Yulia Rogozina Oroszország
5  Norbert Mika & Anna Ramiaczek Lengyelország
6  Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Lettország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Sergiy Stasyuk & Aliona Khomyakova Ukrajna
8  Aleksandr Makarov & Anastasia Kiseleva Oroszország
9  Dmitriy Nikolaev & Yulya Zhylko Fehéroroszország
9  Anton Puzravin & Svetlana Gudyno Oroszország
11  Konstantin Kasper & Elena Shabanova Oroszország
11  Sergei Salov & Tatiana Perederei Oroszország

Elődöntő

13  Aleksei Simakin & Viktorija Puhovika Lettország
14  Dimitri Lomakin & Karina Imaeva Oroszország
15  Aleksei Sokolkov & Natalya Ivanova Oroszország
16  Artsiom Kazyra & Alena Baranenkova Fehéroroszország
17  Alexander Andreev & Irina Domokurova USA
18  Anton Baurov & Maria Bakumets Oroszország
18  Vasiliy Komarov & Olga Akopova Oroszország
18  Vadim Usovitch & Marina Chernoshei Fehéroroszország
21  Lucian Dimitras & Elena Samarina Moldova
22  Albert Akopian & Natalya Abramova Örményország
23  Timur Uteulin & Kristina Zinchenko Oroszország
24  Kyryl Shkuryeyev & Kateryna Strelnikova Ukrajna

2. forduló (legjobb 48)

25  Oleksandr Kravchuk & Anzhelika Kumar India
25  Mikhail Schepkin & Natalya Knyazeva Oroszország
25  Artur Shestovec & Sofia Koifman Fehéroroszország
25  Vadim Volkov & Elizaveta Shaposhnikova Oroszország
29  Vitaly Bill & Natalia Moshkova Oroszország
29  Artem Gorelov & Natalia Detusheva Oroszország
29  Tomas Slausgalvis & Gintare Bankauskaite Litvánia
32  Maksim Chebukin & Anastasia Antonova Oroszország
33  Pavel Grebenkin & Irina Kazanceva Fehéroroszország
34  Dmitri Polikarpov & Marina Frolova Oroszország
35  Alari Lukk & Dina Syritsa Észtország
36  Andrei Vavilov & Terje Piho Észtország
37  Aleksey Shamin & Anna Bessarabova Oroszország
38  Ovidijus Andriekus & Alisa Dvoretskaya Litvánia
38  Igor Ustymovych & Mariya Zaichenko Ukrajna
40  Ivan Kononenko & Evgeniya Anikina Fehéroroszország
41  Artem Gorbachev & Daria Zubova Fehéroroszország
41  Denis Tyagunov & Anastasiya Goncharenko Oroszország
43  Gennadiy Tsynkevich & Svetlana Pashkevich Fehéroroszország
44  Aleksandr Nesterenok & Valeria Rymareva Fehéroroszország
44  Aleksei Pitkevich & Liliya Kondrateva Fehéroroszország
44  Artem Putrenkov & Kristina Dinovets Oroszország
47  Ilia Parfimovitch & Viktoriya Poleschuk Fehéroroszország
47  Dmitriy Sotnikov & Elena Slesarenok Fehéroroszország

1. forduló (legjobb 62)

49  Dmitri Reut & Grazyna Grabicka Fehéroroszország
50  Georgiy Tkachev & Viktoriya Semenova Oroszország
51  Denis Naranovich & Aleksandra Pupko Fehéroroszország
51  Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Oroszország
53  Aleksandr Sentsov & Valeriya Ivanova Oroszország
54  Yuriy Afonin & Anna Kozlova Oroszország
55  Alexandr Hudorozhtsov & Aneta Oglezneva Moldova
55  Dmitriy Yevseev & Darya Sharkova Oroszország
57  Yuriy Barkov & Maria Parchevskaya Fehéroroszország
57  Aleksandr Shaputko & Anastasia Tabolina Fehéroroszország
59  Sergey Zolotoustskiy & Natalya Skorik Fehéroroszország
60  Artem Lunkevych & Olga Matvienko Fehéroroszország
61  Roman Lobarev & Natalya Mironova Fehéroroszország
62  Vasiliy Bobrikov & Yuliya Kashnikova Fehéroroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}