Results from German Open 2011 - GOC Youth Standard 2011. augusztus 18.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

German Open 2011
Németország - Stuttgart 2011. augusztus 16.

GOC Youth Standard 2011. augusztus 18.

Döntő

1  Artem Bronnikov & Darya Grishko Oroszország
2  Patrick Rucinski & Ella Nusenbaum Kanada
3  Dmitri Kolobov & Signe Busk Dánia
4  Krists Ciapas & Anna Andreicuka Lettország
5  Evgeniy Nikitin & Dana Spitsyna Oroszország
6  Valeriy Pavlov & Ekaterina Karaschuk Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Dan Capcelea & Natalia Luchiv Moldova
8  Kirill Pavlov & Anna Argun Oroszország
9  Alex Ionel & Cordula Patricia Beckhoff Németország
10  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Litvánia
11  Aleksandr Borisov & Yanina Yakubova Oroszország
11  Michelangelo Longo & Maria Longo Olaszország
11  Vlad Paslariu & Eszter Pop Románia

Elődöntő

14  Valeriu Ursache & Darya Goncharenko Ukrajna
15  Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Románia
15  Winson Tam & Anna Nina Kus Kanada
17  Errol Williamson & Vashti Reed USA
18  Valts Liepnieks & Inese Zarina Lettország
19  Vjaceslavs Suhtins & Anastasija Volkonska Lettország
19  Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Románia
21  Michal Le & Kamila Duranska Lengyelország
22  Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Olaszország
23  Dmitriy Kapusta & Ekaterina Kalish Oroszország
24  Vladimir Kasilov & Yaroslava Tkach Ukrajna
25  Evgeniy Nikitin & Anastasiya Milyutina Oroszország

3. forduló (legjobb 50)

26  Vilius Jakas & Eidvile Jonikaite Litvánia
26  Leonid Khokhlov & Yulia Koshkina Oroszország
26  Andriy Nikitchenko & Zlata Prykhodko-bosova Ukrajna
29  Kirill Medyanov & Antonina Maksimova Oroszország
29  Calin Rusnac & Andreea Hogea Románia
29  Aleksandr Shershitskiy & Ksenia Nikitina Oroszország
29  Michal Urbanski & Izabela Skierska Lengyelország
33  Alexandru Pogor & Mathilde Lyngsdal Dánia
34  Maciej Mikrzak & Martyna Michalik Lengyelország
34  Nikita Tabachkov & Ekaterina Ryabogina Oroszország
34  Karolis Varkalys & Gabriele Siriunaite Litvánia
37  Madis Abel & Lauren Juhanson Észtország
37  Igor Akinshin & Kristina Shinkaryuk Oroszország
39  Vladimir Vasilevich & Ulyana Maksimkina Oroszország
40  Tamás Jéri & Lilla Szepesi Magyarország
41  Vladislav Bogoslov & Vladlena Khodyreva Oroszország
41  Deividas Kacinauskas & Gabriele Sabaliauskaite Litvánia
41  Artemiy Martynov & Anastasiya Koler Oroszország
44  Oskar Dziedzic & Klaudia Iwanska Lengyelország
45  Nikita Dolyuk & Irina Kiryukhina Oroszország
45  Vadims Kuznecovs & Albina Dzalagonija Lettország
45  Paul Ionut Rednic & Iulia Alexandra Topan Románia
48  Boris Basin & Veronika Tamarova Oroszország
48  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Oroszország
48  Stanislav Vares & Julia Tepljasina Észtország

2. forduló (legjobb 98)

51  Michail Dezhurov & Yana Aldoshina Oroszország
51  Vadim Maslov & Mariya Barabanova Oroszország
53  Razvan Cotescu & Andreea Matei Románia
53  Peteris Lapins & Daniela Diure Lettország
55  Nils Jugans & Anna Elizabete Kalnina Lettország
56  Giorgio Iori & Giulia Spalla Olaszország
56  Anton Lam-viri & Anna Ilina Oroszország
58  Vladlen Kravchenko & Aigerim Toktarova Kazahsztán
58  Stanislav Mamonov & Veronika Dichka Oroszország
60  Gianluca Di Melfi & Rossella Rinaldi Olaszország
60  Aleksey Mukhortov & Olga Alekseenko Oroszország
60  Ion Simboteanu & Lina Vartic Moldova
63  Anton Dobriyan & Aleksandra Galkina Oroszország
63  Andrey Eremin & Aleksandra Riger Oroszország
63  Iakov Ponomarenko & Anastasia Solovieva Oroszország
66  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Moldova
66  Mateusz Godziebiewski & Ewelina Mikolajewska Lengyelország
68  Nikita Bortsov & Olga Voronina Oroszország
68  Roman Redzyuk & Anastasia Soboleva Kanada
70  Raul Faliboga & Loredana Butea Románia
71  Oskars Karklins & Zaklina Sola Lettország
71  Vladimir Martintsov & Maria Gladkikh Kanada
71  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Észtország
74  Dominik Kotala & Anna Kotala Lengyelország
75  Dmitriy Bayanov & Viktoriya Pechenik Kazahsztán
76  Egor Bukreev & Elizaveta Ereklintseva Oroszország
76  Ivan Dubinin & Anastasiya Gryban Ukrajna
78  Daniel Buschmann & Katarina Bauer Németország
78  Maksim Sitkin & Viktoriya Kashtelo Oroszország
80  Kirill Baturin & Alena Mentyukova Oroszország
80  Sander Seppik & Kaari Kink Észtország
82  Andris Klievens & Santa Sauere Lettország
83  Sergej Piskun & Sofyia Derr Németország
84  Aleksandr Sablikhin & Anastasiya Rudneva Oroszország
84  Pawel Urbanski & Sandra Michalczyk Lengyelország
84  Kacper Zakowicz & Natalia Zakowicz Lengyelország
87  Michele Albigese & Naja Dolenc Szlovénia
87  Rene Carrera & Sofia Gorbatchev Németország
87  Daniel Kolosin & Carmen Kreinin Észtország
87  Jonathan Lucarelli & Erika Ferrara Olaszország
87  Dinu Lung & Crista Tatar Románia
87  Ivan Varfolomeev & Anastasiya Abramenkova Oroszország
93  Vit Domorad & Tereza Ripova Cseh Köztársaság
94  Antonio Giuliano & Gaetana Ruggiero Olaszország
95  Igor Gutsan & Diana Maidanic Moldova
96  Andrea Storoni & Dariya Suslova Olaszország
97  Ilya Malyshev & Anna Popova Oroszország
98  Roman Bankrashkov & Viktoriya Sermyagina Oroszország

1. forduló (legjobb 187)

99  Aleksandr Chukharev & Kseniya Beleush Oroszország
99  Wu Hongbo & Yin Si Jun Kína
99  Vladimir Rotan & Aleksandra Antonenko Oroszország
102  Cristian Hariga & Noemi Elena Dragu Románia
103  Adrian Stefan Gagu & Andra Mihaela Radu Románia
103  Bertalan Hegyes & Violetta Kis Magyarország
103  Dan Pseneac & Alexandrina Bicov Moldova
106  Gleb Mishin & Aleksandra Piskulina Oroszország
106  Anton Shaltin & Anastasiya Bormotova Oroszország
106  Kirill Shvaibovich & Polina Matskevich Fehéroroszország
106  Nikita Timoshenko & Mariya Petrova Oroszország
110  Mathias Kirkegaard & Line Riding Dánia
110  Jani Neulaniemi & Henni Syvaoja Finnland
110  Oleksander Panchuk & Yuliya Sorokata Ukrajna
110  Gabriel Plutov & Viktoria Stytsenko Izrael
114  Vladislav Korennoy & Regina Zhilina Oroszország
114  Artur Martea & Henrieta Buga Moldova
114  Sasha Ul & Tine Kranjc Szlovénia
117  Tomasz Jakubek & Ida Marszalek Lengyelország
118  Edvinas Belousovas & Anastasija Piazenko Litvánia
118  Ionut Ciubotariu & Alina Florentina Boros Románia
118  Andrey Knizel & Anastasiya Timofeeva Oroszország
118  Bogdan Suciu & Larisa Pop Románia
118  Vladislav Tsarev & Angelina Barkova Oroszország
123  Kaspars Ivanovs & Ruta Sina Lettország
123  Audrius Kleismantas & Juste Buciunaite Litvánia
125  Moritz Krauter & Franziska Rauschenberger Németország
125  Vadim Lehmann & Maria Vakhnina-Kleinschmidt Németország
125  Andres Vaccari & Elisa Fabiani Olaszország
128  Aleksander Nogal & Ewa Sitarz Lengyelország
128  Vitaliy Zakharov & Inna Tokarchuk Oroszország
130  Kristjan Pikk & Liisbeth Lillo Észtország
130  Tagir Vafin & Ekaterina Cherkasova Oroszország
132  Liu Qi Bin & She Meng Ting Kína
132  Danil Erokhin & Alina Schehimi Németország
132  Nikita Goncharov & Alina Siranya Muschalik Németország
132  Martin Jantson & Kerstin Kessa Észtország
136  Nikita Petukhov & Veronika Novikova Oroszország
136  Zhang Sun & Siqi Zhang Kína
138  Titus Ablorh & Natalya Bekker Cseh Köztársaság
138  Jorgen Buse & Kamilla Koue-mortensen Dánia
138  Emil Kashapov & Svetlana Sarycheva Oroszország
138  Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Litvánia
138  Montas Kubilius & Gerda Mickeviciute Litvánia
138  Evgeniy Magazinschikov & Zarina Sharapova Oroszország
138  Jakub Necpal & Zuzana Borska Cseh Köztársaság
138  Roman Schumichin & Mariya Maksina Németország
138  Vlad Vieryga & Violetta Posmtenaya Oroszország
138  Kirill Zaruba & Yelena Borovskaya Ukrajna
138  Robert Attila Zsigmond & Andreea Teodora Pascu Románia
149  Ruben Salvador & Monica Busquier Spanyolország
149  Michal Stanislawski & Maria Zakrzewska Lengyelország
151  Kiril Borisotzkin & Bella Ivrogimova Kazahsztán
151  Valerijs Borovojs & Inna Orlova Írország
151  Beniamin Bregman & Maria Azimov Izrael
151  Edward Fraanje & Bo Sutter Hollandia
155  David Büchel & Flavia Landolfi Svájc
155  Raitis Eglitis & Diana Judze Lettország
155  Omar Landi & Benedetta Orlandini Olaszország
155  Sebastian Mititelu & Diana Serb Románia
155  Mircea Constantin Oanes & Ana-Maria Mititelu Románia
155  Pablo Villanova Caro & Irene Marti Perez Spanyolország
161  Arthur Ankerstein & Vivien Kreiter Németország
161  Michal Marzec & Kornelia Durka Lengyelország
161  Timon Niedecken & Larissa Bröhmer Németország
161  Aleksandr Panasyuk & Polina Lisechko Oroszország
161  Vasil Pavlov & Gabriela Burgazlieva Bulgária
161  Daniel Shapilov & Jessica Eisenkrein Németország
161  Dominick Christopher Valusescu & Raluca Elena Popa Románia
168  Ivan Antonov & Mariya Boykova Oroszország
168  Sven Bergmann & Kristina Kozenkova Németország
168  Paul Costin & Cristina Ana-Maria Danu Románia
168  Thomas Doodkorte & Kelly Basoski Hollandia
168  Quan Gu & Xinyi Wang Kína
168  Adomas Kielaitis & Monika Spokauskaite Litvánia
168  Fabio Landolfi & Angela Landolfi Svájc
168  Vladut Mesca & Elena Marian Románia
168  Danilo Randazzo & Natalie Vollmer Németország
168  Shimpei Saito & Izuho Saito Japán
168  Tobias Soencksen & Luisa Egenolf Németország
179  Jacques Bernstein & Marlen Heilmann Németország
179  David Dahm & Carla Meier Németország
179  Nguyen Tuan Dat & Phan Nguyen Quynh Huong Viet Nam
179  Denis Deisser & Lorena Karolin Finger Németország
179  Henrich Gibala & Laura Belicova Szlovák Köztársaság
179  Georgian Alin Ion & Elena Micu Románia
179  Shane Leen & Michelle Mutuleasa Írország
179  Anton Smuk & Siri Sandberg Svédország
179  Norbert Szeles & Anca Tunea Románia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}