Results from German Open 2011 - GOC Youth Latin 2011. augusztus 16.
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

German Open 2011
Németország - Stuttgart 2011. augusztus 16.

GOC Youth Latin 2011. augusztus 16.

Döntő

1  Evgeni Kuzin & Elina Popova Oroszország
2  Maxim Stepanov & Viktoriya Konstantinova Németország
3  Petar Daskalov & Christine Hojmark Thomsen Dánia
4  Nikolai Mikadze & Yana Novikova Oroszország
5  Paul Adrian Moldovan & Cristina Maria Tatar Románia
6  Yaroslav Galay & Kateryna Klishyna Ukrajna
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Artem Efanin & Anastasiya Kornilova Oroszország
8  Nikita Golota & Yana Annina Oroszország
9  Winson Tam & Anna Nina Kus Kanada
10  Andrei Grosu & Irina Puica Moldova
11  Pablo Otero Falcon & Irina Perez Lopez Spanyolország
12  Szabolcs György Zilahy & Krisztina Kovács Magyarország

Elődöntő

13  Gregor Bronstein & Aigulim Gerich Németország
13  Yanan Qiao & Yuting Wang Kína
15  Nikolay Chernov & Evgeniya Florinskaya Oroszország
15  Shim Young Eun & Song Ha Kim Dél-Korea
15  Vladimir Vasilevich & Ulyana Maksimkina Oroszország
18  Tigran Akinyan & Aleksandra Shapovalenko Oroszország
18  Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Lettország
20  Aleksandr Porozov & Yuliya Remizova Oroszország
21  Nikita Tabachkov & Ekaterina Tabachkova (aka Ryabogina) Oroszország
22  Michal Le & Kamila Duranska Lengyelország
22  Kirill Pavlov & Anna Argun Oroszország
24  Dan Capcelea & Natalia Luchiv Moldova
25  Jader De Pazzi & Jessica De Bona Olaszország

4. forduló (legjobb 49)

26  Razvan Florin Dumitrescu & Alina Andreea Radu Románia
27  Giacomo Lazzarini & Roberta Benedetti Olaszország
27  Arturs Voicehovics & Anastasija Golubova Lettország
29  Adrian Kopczynski & Magdalena Baranowska Lengyelország
29  Kirill Medyanov & Antonina Maksimova Oroszország
31  Roman Drobotov & Natalia Glebocka Lengyelország
32  Mateusz Godziebiewski & Ewelina Mikolajewska Lengyelország
32  Stefano Grassi & Giulia Ardizzoni Olaszország
32  Valeriy Pavlov & Ekaterina Karaschuk Oroszország
35  Arturs-karols Junelis & Natalia Szypulska Lettország
36  Michael Lerner & Marika Odikadze Izrael
36  Ivan Malkov & Anastasiya Trufanova Oroszország
36  Andriy Nikitchenko & Zlata Prykhodko-bosova Ukrajna
39  Bogdan Boie & Ksenya Rybina Románia
39  Alexandru Dutcovici & Lisa Maria Schieb Románia
41  Josef Just & Helena Birgusova Cseh Köztársaság
41  Pavel Tischenko & Anastasiya Samuylova Oroszország
41  Vladimir Tkachuk & Polina Mamykina Oroszország
44  Abylaykhan Akkubekov & Veronika Popova Kazahsztán
44  Evgeniy Nikitin & Anastasiya Milyutina Oroszország
46  Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Litvánia
47  Sandro Mazzuferi & Flora Giordani Olaszország
48  Mihai Marius Gherasim & Paula Diana Otiman Románia
48  Maxim Sosunov & Viktoriya Lyaschenko Németország

3. forduló (legjobb 96)

50  Oskar Dziedzic & Klaudia Iwanska Lengyelország
50  Anton Lam-Viri & Anna Ilina Oroszország
50  Patrick Mössner & Georgiana Barbu Németország
50  Evgeniy Nikitin & Dana Spitsyna Oroszország
54  Dmitriy Kapusta & Ekaterina Kalish Oroszország
54  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Oroszország
56  Arthur Ankerstein & Vivien Kreiter Németország
56  Arturs Freimanis & Elina Muceniece Lettország
56  Vasil Pavlov & Gabriela Burgazlieva Bulgária
59  Karls Aniscenko & Paula Kukute Lettország
59  Krists Ciapas & Anna Andreicuka Lettország
59  Artemiy Martynov & Anastasiya Koler Oroszország
59  Dmytro Palchonkov & Anastasiya Galkevich Ukrajna
63  Filipp Zholudev & Ekaterina Kostochkina Oroszország
64  Michele Albigese & Naja Dolenc Szlovénia
64  Ignat Calasnic & Olivia Gjelfort Dánia
64  Anton Inglikov & Ella Troshina Oroszország
67  Artem Liaskovsky & Lika Odikadze Izrael
67  Qiang Zhang & Xue Er Zhang Kína
69  Michail Dezhurov & Yana Aldoshina Oroszország
69  Stanislav Vares & Julia Tepljasina Észtország
71  Mirko Cardi & Sharon Cardi Olaszország
71  Francesco Garofalo & Marika Laraspata Olaszország
71  Ondrej Srkal & Katarzyna Niedobova Cseh Köztársaság
74  Ding Ran Ji & An Qi Ma Kína
74  Phillip Kudryavtsev & Liza Lakovitsky USA
74  Ilya Malyshev & Anna Popova Oroszország
74  Artem Stepanov & Polina Teleshova Oroszország
74  Evgeniy Vinogradov & Yuliya Ganina Oroszország
79  Shi Yu Huang & Xue Chun Lu Kína
79  Vladlen Kravchenko & Aigerim Toktarova Kazahsztán
81  Daniel Kolosin & Carmen Kreinin Észtország
82  Salvatore Ammirata & Desislava Pencheva Bulgária
82  Boris Basin & Veronika Tamarova Oroszország
82  Valerijs Borovojs & Inna Orlova Írország
82  Marco Saitta & Giulia D'alessandro Olaszország
82  Angelo Vecchio & Ilenia Pia Mancuso Olaszország
87  Andrey Eremin & Aleksandra Riger Oroszország
88  Nikita Bortsov & Olga Voronina Oroszország
88  Edgaras Brazas & Viktorija Gaidyte Litvánia
88  Ivan Varfolomeev & Anastasiya Abramenkova Oroszország
91  Mateusz Laski & Kamila Serafin Lengyelország
91  Deividas Simaska & Goda Siugzdinyte Litvánia
93  Andrea Civita & Eleonora De Mitri Olaszország
94  Igor Gutsan & Diana Maidanic Moldova
95  Aleksandr Chukharev & Kseniya Beleush Oroszország
96  Daniil Arutyunov & Alina Nikolaeva Oroszország

2. forduló (legjobb 131)

97  Ivan Dubinin & Anastasiya Gryban Ukrajna
97  Oskars Karklins & Zaklina Sola Lettország
97  Vadim Lehmann & Maria Vakhnina-Kleinschmidt Németország
100  Aleksandr Chzhen & Irina Romanenko Oroszország
100  Nikita Dolyuk & Irina Kiryukhina Oroszország
100  Ionut Alexandru Miculescu & Andra Pacurar Románia
100  Daniel Shapilov & Jessica Eisenkrein Németország
104  Gustavs Ernests Arajs & Anastasija Volozaninova Lettország
104  Yu Jia Qiu & Xia Meng Sun Kína
106  Dmitriy Bayanov & Viktoriya Pechenik Kazahsztán
106  Timur Dogan & Vanessa Beer Németország
106  Vladimirs Volozaninovs & Estere Beatrise Klapere Lettország
109  Pedro Antunes & Raquel Soares Portugália
109  Michal Marzec & Kornelia Durka Lengyelország
109  Ivan Nikitin & Polina Baurina Oroszország
109  Andrea Storoni & Dariya Suslova Olaszország
109  Nikita Timoshenko & Mariya Petrova Oroszország
114  Harry Bober & Romy Kuhlmann Németország
114  Kasper Korup & Natalie Winter Dánia
114  Artem Pogudin & Arina Sokolova Oroszország
117  Beniamin Bregman & Maria Azimov Izrael
117  Aleix Civico Pallas & Laura Sune Spanyolország
117  Igor Golovach & Karina Zubzhutska Ukrajna
117  Stefan Nedelcu & Yasmine Stuparu Románia
121  Jani Neulaniemi & Henni Syvaoja Finnland
121  Aleksey Pieiganovich & Anna Koretskaya Fehéroroszország
123  Aljaz Erzin & Maja Kosutic Szlovénia
123  Jussi Pakonen & Anniina Koivuniemi Finnland
125  Titus Ablorh & Natalya Bekker Cseh Köztársaság
125  Danilo Randazzo & Natalie Vollmer Németország
125  Arturs Vuskans & Jelizaveta Jermilova Lettország
125  Pavel Zaytsev & Ekaterina Maltseva Oroszország
129  Danil Erokhin & Alina Schehimi Németország
130  Robert Poklitar & Valentina Vilchak Ukrajna
131  Nikita Goncharov & Alina Siranya Muschalik Németország

1. forduló (legjobb 215)

132  Lee Ho Chang & Ye Rim Oh Dél-Korea
132  Maksim Osetrov & Stefania Cosma Németország
132  Kirill Soldatov & Mariya Pushnikova Oroszország
135  Gianluca Carello & Teresa Carello Németország
135  Michal Stanislawski & Maria Zakrzewska Lengyelország
135  Silviu Turcan & Kseniya Lupu Ukrajna
138  Gevorg Akinyan & Mariya Kusyaka Oroszország
138  Jorgen Buse & Kamilla Koue-mortensen Dánia
138  Roberto Palmisano & Sharon Bisbano Olaszország
138  Vitaliy Zakharov & Inna Tokarchuk Oroszország
142  Mathias Kirkegaard & Line Riding Dánia
142  Fabian Löw & Valentina Gabriele Németország
142  Giuseppe Pio Scerra & Liana Mkrtchjan Németország
142  Vladislav Tsarev & Angelina Barkova Oroszország
142  Kim Dong Yeon & Ye Ji So Dél-Korea
147  Maksim Blokhin & Anastasiya Khizhnyakova Oroszország
147  Omar Landi & Benedetta Orlandini Olaszország
149  Roman Bankrashkov & Viktoriya Sermyagina Oroszország
149  Benjamin Becker & Josefin Dinger Németország
149  Boris Peyss & Lisa Marie Bauer Németország
149  Kristjan Pikk & Liisbeth Lillo Észtország
149  Aleksandr Sablikhin & Anastasiya Rudneva Oroszország
149  Alexander Skvortsov & Yuliya Novotorova Oroszország
155  Tobias Soencksen & Luisa Egenolf Németország
155  Mark Spektor & Susan Fichte Németország
155  Oleksiy Teslenko & Olga Galkevych Ukrajna
158  Kiril Borisotzkin & Bella Ivrogimova Kazahsztán
158  Damiano Mariotti & Giada Martelli Olaszország
158  Patrick Ferreira Sa & Nicole Wirt Németország
158  Ion Simboteanu & Lina Vartic Moldova
162  Lorenzo Romano & Paula Jericevic Horvátország
162  Vykintas Sirmas & Gyte Bliudziute Litvánia
164  Gabriel Plutov & Viktoria Stytsenko Izrael
164  Zhuo Jun Yu & Yuan Wang Kína
166  Aleksandr Panasyuk & Polina Lisechko Oroszország
166  Kirill Zaruba & Yelena Borovskaya Ukrajna
168  Vladislav Korennoy & Regina Zhilina Oroszország
169  Nicola Fanelli & Federica Fanelli Olaszország
169  Ruben Salvador & Monica Busquier Spanyolország
171  Daniel Buschmann & Katarina Bauer Németország
171  Paul Costin & Cristina Ana-Maria Danu Románia
171  Xu Han & Yu Wang Kína
171  Marius Mince & Lina Jukneviciute Litvánia
171  Bo Qiao & Han Jiao Wang Kína
176  Aleksander Nogal & Ewa Sitarz Lengyelország
177  Mario Duda & Johanna Rührlinger Ausztria
177  Vadims Kuznecovs & Albina Dzalagonija Lettország
179  Aleksey Mukhortov & Olga Alekseenko Oroszország
180  Ivan Antonov & Mariya Boykova Oroszország
180  Denis Deisser & Lorena Karolin Finger Németország
180  Igor Litvinov & Valeriya Subbotina Oroszország
180  Konstantin Vakher & Viktoria Mitzel Németország
184  Daniel Alberg & Dascha Stegnin Németország
184  Nguyen Tuan Dat & Phan Nguyen Quynh Huong Viet Nam
184  Vlastimil Sikl & Veronika Taitlova Cseh Köztársaság
184  Zhang Sun & Siqi Zhang Kína
188  Tagir Vafin & Ekaterina Cherkasova Oroszország
189  Markus Noll & Verena Noll Németország
189  Andres Vaccari & Elisa Fabiani Olaszország
191  Adomas Kielaitis & Monika Spokauskaite Litvánia
191  Dmitrij Peters & Anastasia Nosenko Németország
191  Petre Strimbu & Larisa Nuszbaum Románia
194  Antonio Andriuolo & Miriana Randazzo Németország
194  Wladimir Piskun & Ingrid Disput Németország
196  Thomas Kehm & Franziska Nazarenus Németország
196  Montas Kubilius & Gerda Mickeviciute Litvánia
198  David Büchel & Flavia Landolfi Svájc
198  Huan Feng & Wen Jie Zhang Kína
198  Edward Fraanje & Bo Sutter Hollandia
198  Philipp Köhler & Navina Laqua Németország
202  David Dahm & Carla Meier Németország
202  Adrian Pop & Bianca Racolta Románia
202  Norbert Szeles & Anca Tunea Románia
205  Klemens Hofer & Teresa Plutzar Ausztria
205  Tony Muzzupapa & Lou Alligier Franciaország
207  Christian Klein & Eugenie Beller Németország
208  Fabio Landolfi & Angela Landolfi Svájc
209  Quan Gu & Xinyi Wang Kína
209  Roman Weber & Naomi Nuzzo Németország
211  Jeremy Brossard & Clothilde Buniazet Franciaország
211  Alexander Gensch & Luisa Griesbaum Németország
211  Herbert Stanonik & Marlene Schobesberger Ausztria
214  Shimpei Saito & Izuho Saito Japán
214  Andreas Stucke & Jasmin Günthner Németország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}