Results from German Open 2011 - GOC Juvenile II 8-Dance 2011. augusztus 17.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

German Open 2011
Németország - Stuttgart 2011. augusztus 16.

GOC Juvenile II 8-Dance 2011. augusztus 17.

Döntő

1  Daniil Pisankin & Arina Marukhina Oroszország
2  Evgeniy Nikitin & Yuliya Khurtina Oroszország
3  Veaceslav Nagailic & Cristina Batrincea Moldova
4  Alin Andrei Beca & Elena Catalina Tampau Románia
5  Danila Mazur & Anastasiya Polonskaya Oroszország
6  Vladislav Untu & Aleksandrina Oltyants Moldova
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Kristers Smits & Melissa Bessonova Lettország
8  Vladislav Stepanov & Albina Makina Oroszország
8  Sebastian-Alin Zicoane-Heler & Anca Copos Románia
10  Glenn Richard Boyce & Lydia Hedges Anglia
11  Artem Erkaev & Darya Bondareva Oroszország
12  Oleksandr Savchuk & Natalja Leluk Ukrajna
13  Evgeniy Shulyak & Elizaveta Polyanskaya Oroszország

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Elődöntő

14  Alexandru Herciu & Ariana Cheteles Románia
15  Daniil Savin & Agata Pugacheva Oroszország
16  Nikita Kovalev & Maryya Vysotskaya Ukrajna
17  Tudor Muresan & Ana Cirdan Románia
18  Cristian Vladicescu & Paulina Golban Moldova
19  Mamertas Lozys & Skaiste Jazilionyte Litvánia
20  Roman Havric & Olga Moraru Moldova
21  Egor Filev & Yana Nikitina Oroszország
22  Karolis Burneikis & Izabela Shekaite Litvánia
23  Andrey Prikhodko & Kristina Pischugina Kazahsztán
24  Nikita Novikov & Kseniya Evseeva Oroszország
25  Krisjarlet Kivisaar & Silvia Susanne Barjabin Észtország
26  Dmitry Ronzhin & Aleksandra Raskatova Oroszország

2. forduló (legjobb 50)

27  Daniil Piazenko & Alina Jankauskaite Litvánia
27  Vlad Nicolae Robu & Anda Silaghi Románia
27  Daniil Safronov & Mariya Nikitina Oroszország
30  Matvey Bykov & Viktoriya Kormacheva Oroszország
30  Andrey Finogenov & Darya Klemzikova Oroszország
30  Vsevolod Kovalenko & Mariya Baltachi Oroszország
30  Valentin Kravchenko & Anastasiya Guryanova Oroszország
30  Radu Samoila & Teona Savin Románia
35  Vladislav Abushenko & Dariya Sizikova Oroszország
35  Jakov Kostjanko & Katerina Maijorova Észtország
35  Daniels Simosons & Sara Zuberga Lettország
38  Rodion Bokov & Anastasiia Demianenko Cyprus
39  Paul Cioloca & Antonia Bacos Románia
40  Ilia Krevskiy & Anastasiya Maksimenkova Oroszország
41  Maksim Goryachok & Inna Geval Ukrajna
42  Tore Lund & Tiara-Sophia Wibawa Dánia
42  Savely Saltymakov & Alina Lebedko Oroszország
44  Egor Nesterenko & Kristina Sedunova Oroszország
45  Gheorghe Ciumasu & Andreea Grama Moldova
46  Laviniu Ionut Gradea & Maria Teodora Stanciu Románia
47  Leon Istratiy & Elizaveta Vikulova Oroszország
48  Vlad Malii & Andreea Pascarenco Moldova
48  Vladimir Terentev & Yuliya Fedorova Oroszország
50  Igor Vanyukov & Polina Barsukova Oroszország

1. forduló (legjobb 105)

51  Bogdan Panyukov & Aleksandra Krivushkova Oroszország
51  Georgiy Shvets & Elizaveta Savenko Oroszország
53  Pavel Gorbachev & Elizaveta Galaktionova Oroszország
53  Catalin Terescenco & Mihaela Secrieru Moldova
55  Ivan Filipchuk & Veronika Nikolenko Ukrajna
55  Kaur Pesor & Reti Ojasalu Észtország
57  Raul Andrei Mihoc & Adelina Pelin Románia
58  Timofey Aleshin & Jaroslava Zinina Oroszország
59  Dragosh Chimbir & Luchiana Buchko Moldova
59  Vladimir Shishov & Irina Davydova Oroszország
61  Vladislav Ponkratov & Sofiya Glyanenko Oroszország
62  Daniyar Abenov & Aleksandra Rakhmankulova Kazahsztán
62  Nikita Saliev & Milana Kuznetsova Kazahsztán
64  Timofey Makarenko & Arevik Babakhanyan Oroszország
64  Iivo Töysä & Ester Pentikäinen Finnland
64  Nikita Varest & Polina Gusyatskaya Oroszország
67  Andrey Egay & Anna Kurnosova Oroszország
67  Marius Eric Nitu & Ioana Daiana Stanciu Románia
67  Sergey Selyuk & Ekaterina Raspopova Oroszország
70  Ivan Ivanov & Mikhaela Antonova Bulgária
70  Simion Marii & Irina Sereda Moldova
72  Matvey Korneev & Alina Pestereva Oroszország
72  Efrem Kuzmichenko & Samira Harez Németország
72  Márk Nagy & Liza Vörös Magyarország
72  Mykola Rubis & Ilona Sak Ukrajna
76  Raul Isgandarov & Nargiz Guliyeva Azerbajdzsán
77  Ivan Ishanov & Sofya Melikyan Oroszország
78  Danila Kuzmenko & Anna Paramzina Oroszország
78  Aleksey Zakharov & Mariya Plyaskina Oroszország
80  Claudiu Ana & Valerie Durban Németország
80  Roman Yunkind & Anna Kim Kazahsztán
82  Dan Dubina & Elena Zaicenco Moldova
83  Oleksandr Kopachevskiy & Alina Abu Ukrajna
83  Enrico Oprea & Natali Moraru Moldova
85  Bogdan Nicolae Asaftei & Daria Tutunaru Románia
86  Stefan Cazacu & Daria Vlah Moldova
86  Alexey Guselnikov & Diana Epeykina Oroszország
88  Davyd Filosin & Kamila Esekina Kazahsztán
89  Aleksandr Markin & Iona Miskevich Oroszország
89  Nikita Romanov & Darya Seryakova Oroszország
91  Miroslav Bonev & Lora Dankova Bulgária
92  Robert Petersh & Elina Ablyamitova Oroszország
92  Dmitry Prisyazhnyy & Anna Stepanyuk Oroszország
94  Yaroslav Lyalenkov & Elizaveta Gavrilina Oroszország
94  Stanislav Oleynichenko & Alisiya Zlobina Oroszország
96  Nikita Velma & Polina Beloedova Oroszország
97  Egor Alkhimov & Yana Borisova Oroszország
97  Constantin Elvin & Carina Monica Adochitei Románia
97  Anton Savin & Tatyana Novikova Oroszország
100  Maurice Rahaus & Louisa Neuhof Németország
100  Gleb Rusakov & Evgeniya Semenova Oroszország
102  Batyrkhan Rakhmetullin & Diana Almagambetova Kazahsztán
103  Alan Aleksander Antriainen & Nastasija Kauts Észtország
103  Andrej Kulik & Nicole Balski Németország
105  Artem Nikashin & Elizaveta Postnikova Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}