Results from German Open 2010 - Junior I 10 Dance 2010. augusztus 17.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

German Open 2010
Németország - Stuttgart 2010. augusztus 17.

Junior I 10 Dance 2010. augusztus 17.

Döntő

1  Vladislav Kolesnikov & Anna Isakovich Oroszország
2  Aleksandr Ryabtsev & Ekaterina Vyalshina Oroszország
3  Andrei Filonenco & Henrieta Buga Moldova
4  Yaroslav Brovarskyy & Elyzaveta Gyzhko Ukrajna
5  Yuriy Batyrev & Anna Mordanenko Oroszország
6  Igor Gogichaev & Victoria Trishina Oroszország
Hírdetés
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Ivan Kalinin & Evelina Bilalova Oroszország
8  Ivan Efimov & Yuliya Parkhomenko Oroszország
9  Ilya Gavryukhin & Darya Nelina Oroszország
10  Marius Malinovschi & Anastasia Stan Moldova
11  Pavel Lagurev & Polina Golubeva Oroszország
12  Aleksandr Kuriganov & Alla Tsveleva Oroszország
13  Rostislav Dzidzoev & Anastasiya Pashkeeva Oroszország

Elődöntő

14  Semen Khrzhanovskiy & Vitalina Bunina Oroszország
15  Maksym Kravchenko & Kateryna Petrova Ukrajna
16  Casian Tudosie & Nicole Denise Racovitan Románia
17  Dan Pseneac & Alexandrina Bicov Moldova
18  Egor Boldysh & Veronika Gushca Fehéroroszország
19  Everts Gulbis & Elina Kalvane Lettország
20  Raul Faliboga & Loredana Butea Románia
20  Artem Kuklin & Iryna Shved Ukrajna
22  Roberts Gints Berzins & Megija Dana Morite Lettország
22  Filipp Onischenko & Anastasiya Trachuk Oroszország
24  Dan Linga & Olga Grigoritsa Moldova
25  Dmitry Polkovnikov & Ekaterina Terekhova Oroszország

2. forduló (legjobb 49)

26  Fabian Ardeiu & Andreea Raluca Manea Románia
26  Victor Catalin Cauca & Andra Pacurar Románia
26  Alexsandr Gladkov & Lyudmila Maiorova Oroszország
29  Daniil Bochkarev & Aleksandra Mishina Oroszország
29  Aleksandr Vasetskiy & Dinara Muftakhetdinova Oroszország
31  Dragos Ana & Paula Diana Otiman Románia
31  Igor Kolotov & Ekaterina Logacheva Oroszország
33  Pavel Kuznetsov & Zlata Tsybakova Oroszország
34  Daniil Bykov & Arina Popova Oroszország
34  Daniil Rostvinschii & Daria Platonova Moldova
36  Maksim Fesenko & Elizaveta Bilyay Ukrajna
37  Ivan Ivanov & Sofya Zhilenkova Oroszország
37  Artem Sattarov & Ilmira Yarullina Oroszország
39  Aleksandr Agapitov & Alisa Strogaya Oroszország
39  Nikolay Mugalimov & Mariya Avramova Oroszország
41  Justas Skara & Vaida Siaulytyte Litvánia
42  Karol Michal Tomecki & Ugne Bruzgaite Litvánia
43  Georg Gritsai & Jekaterina Blinkova Észtország
44  Aleksey Kapusta & Mariya Pavlova Oroszország
45  Aleksandr Markin & Kristina Godunova Cyprus
46  Evgeniy Magazinschikov & Zarina Sharapova Oroszország
46  Artem Zasmolin & Karina Mikhaylova Oroszország
48  Dmitriy Goloskov & Vladlena Romanova Oroszország
49  Andrey Apraksin & Milena Barabanova Oroszország

1. forduló (legjobb 97)

50  Kaspar Kolk & Sofia Savenko Észtország
51  Mark Glushko & Polina Semenova Oroszország
52  Laurentiu Andrei Bires & Anne Gabriela Bezusenco Románia
53  Sorin Andrei Neagu & Ioana Lupeanu Románia
54  Ionut Condan & Roxana Lucaciu Románia
54  Alexandru Grama & Victoria Ciobanu Moldova
56  Mihai Daniel Constantin & Violeta Andreea Tanasuica Románia
56  Werner Robert Laaneots & Laura-Liisa Lohmus Észtország
56  Karolis Staninas & Kamile Giedrikaite Litvánia
59  Mateusz Dorot & Zuzanna Kempa Lengyelország
60  Konstantin Ferroni & Ekaterina Maksimova Oroszország
60  Georgiy Nanetashvili & Mariya Chuykina Oroszország
60  Mansur Yanberdin & Elizaveta Basyuk Oroszország
63  Evgeniy Gusev & Yulana Ponomareva Oroszország
63  Andrei Robert Vladescu & Ioana Cristina Mesingher Románia
65  Radu Gabriel Bica & Daria Grigore Románia
66  Timirlans Abidovs & Klinta Smite Lettország
66  Jad Florin Alzubi & Corina Tatarau Románia
66  Alex Plant & Faye Edge Anglia
69  Robert Saluste & Janna Liina Leemets Észtország
70  Erik Herbert Lohmus & Elisabeth Nursi Észtország
70  Lauris Paegle & Anastasija Maliseva Lettország
72  Vicenç Torremade Sanz & Maria Moreno Albiol Spanyolország
73  Arseniy Kirgizov & Taisiya Skorokhodova Oroszország
73  Darius Razvan Seracin & Alexandra Maria Nuszbaum Románia
75  Einoras Degutis & Egle Griksaite Litvánia
76  Armand Preda & Denisa Arsenie Románia
77  Jevgeni Medvedev & Julia Ternavskihh Észtország
77  Marius Stomatin & Diana Tomsa Moldova
79  Dragos Bute & Andreea Bozun Románia
80  Konstantin Adriankov & Valeria Ovtserenko Észtország
81  Chuan-En Lin & Ya-Yen Chen Tajvan
81  Yuval Poliak & Dana Smolansky Izrael
83  Siim Saarik & Arina Salahhova Észtország
84  Jan Plsek & Renata Plskova Cseh Köztársaság
84  Andrey Prokhorov & Alina Atamanchuk Oroszország
84  Edvard Romanenko & Seda Dungorova Észtország
84  Vitaliy Shakhmatov & Daria Prizyazhnaya Oroszország
84  Ivo Simoes & Analia Colaço Portugália
84  Takuto Tazawa & Aoi Tamano Japán
90  Aleksei Lanberg & Polina Kester Észtország
90  Mark Emil Talivere & Rebekka Dungurova Észtország
92  Askar Alshinbek & Daiana Rahmet Kazahsztán
93  Marko Reitalu & Simoona Peensalu Észtország
93  Serhiy Sluk & Olha Sluk Ukrajna
93  Amanzhol Tulepbayev & Anel Ordabayeva Kazahsztán
93  Margo Valk & Kelli Pärkson Észtország
97  Alexandru Ciprian & Andreea Pricope Románia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}