Results from German Open 2010 - Junior II Standard 2010. augusztus 18.
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

German Open 2010
Németország - Stuttgart 2010. augusztus 17.

Junior II Standard 2010. augusztus 18.

Döntő

1  Sergey Rozhkov & Marina Zakharova Oroszország
2  Vlad Paslariu & Eszter Pop Románia
3  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Moldova
4  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Oroszország
5  Kirill Medyanov & Eliza Lozhnikova Oroszország
6  Roman Redzyuk & Valeria Malenko Ukrajna
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Vilius Jakas & Eidvile Jonikaite Litvánia
8  Istvan Bencze & Katinka Szasz Románia
8  Mihai Paraschiv & Diandra Aniela Illes Románia
10  Vjaceslavs Suhtins & Anastasija Volkonska Lettország
11  Vadims Kuznecovs & Albina Dzalagonija Lettország
12  Vadim Maslov & Yana Cherepanova Oroszország
13  Madis Abel & Lauren Juhanson Észtország
14  Denis Samarov & Anastasiya Abramenkova Oroszország
15  Aleksandr Shershitskiy & Ksenia Nikitina Oroszország

Elődöntő

16  Dmitriy Bayanov & Margarita Fomichenko Oroszország
16  Oskar Dziedzic & Magdalena Baranowska Lengyelország
18  Artem Liaskovsky & Lika Odikadze Izrael
19  Maksim Chernyaev & Kristina Shinkaryuk Oroszország
20  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Litvánia
20  Mateusz Kieszek & Sandra Opalinska Lengyelország
22  Alexey Barkov & Anna Grischenko Oroszország
22  Daniel Le & Sandra Jablonska Lengyelország
24  Aleksey Ermilov & Anna Ilina Oroszország
25  Nils Jugans & Jelizaveta Jermilova Lettország
26  Anton Lam-viri & Ulyana Maksimkina Oroszország

3. forduló (legjobb 48)

27  Stanislav Vares & Julia Tepljasina Észtország
28  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Oroszország
29  Nikita Bortsov & Olga Voronina Oroszország
29  Stanislav Mamonov & Anastasiya Koler Oroszország
31  Erik Husgafvel & Laura Mäkinen Finnland
31  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Oroszország
31  Artemiy Martynov & Polina Lisechko Oroszország
31  Evgeniy Ozhiganov & Alina Voyna Oroszország
35  Nikita Pavlov & Dariya Palyey Oroszország
36  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Észtország
37  Antonio Albrizio & Rita Albrizio Olaszország
38  Michail Dezhurov & Alina Epeykina Oroszország
39  Federico Guiberti & Roberta Barbetta Olaszország
40  Aleksandr Sablikhin & Anastasiya Vyazovetskova Oroszország
41  Wojciech Furman & Dominika Hamulska Lengyelország
41  Oskars Karklins & Zaklina Sola Lettország
43  Nikolai Solujazikov & Andrea Laanemets Észtország
44  Florin Vlad & Crista Tatar Románia
45  Jiri Gross & Tereza Simackova Cseh Köztársaság
45  Karl-Heinz Palm & Annabel Lillo Észtország
47  Ilya Rykun & Kristina Potapova Oroszország
47  Sander Seppik & Kelly Muurisepp Észtország

2. forduló (legjobb 73)

49  Karls Aniscenko & Paula Kukute Lettország
49  Cristian Hariga & Noemi Elena Dragu Románia
49  Kaspars Ivanovs & Diana Mackevica Lettország
52  Alexandr Berzan & Virginia Ursu Moldova
52  Razvan Cotescu & Andreea Matei Románia
52  Jonathan Lucarelli & Erika Ferrara Olaszország
52  Yaroslav Palyanov & Karina Koroleva Oroszország
56  Sergey Golovachev & Evgenia Derbizh Oroszország
56  Erik Kem & Michelle Kaiser Németország
56  Jacek Matyja & Martyna Cieslak Lengyelország
56  Vladyslav Shpota & Darya Goncharova Ukrajna
60  Pablo Baudin Fuentes & Sheila Cubero Murillo Spanyolország
60  Ravil Shafiev & Viktoriya Pechenik Kazahsztán
62  Ilya Egorov & Veronika Petrova Oroszország
62  Stefan Velberg & Sofia Kipjatkova Észtország
64  Maciej Konstanciuk & Daria Karbowniczak Lengyelország
65  Vadim Lehmann & Maria Vakhnina-Kleinschmidt Németország
65  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Moldova
67  Daniel Shapilov & Jessica Eisenkrein Németország
68  Aleksandrs Aniscenko & Katrina Kora Klapere Lettország
69  Roman Schumichin & Mariya Maksina Németország
70  Vitaliy Besarab & Darya Tyuhtya Ukrajna
71  Jiri Vala & Jana Dostalova Cseh Köztársaság
72  Kewin Espenszyt & Aleksandra Siwek Lengyelország
73  Pavel Dmitriev & Yana Solodnikova Oroszország

1. forduló (legjobb 140)

74  Robert Baybichev & Yana Tudvasova Fehéroroszország
74  Filipp Ivanov & Yana Guterman Oroszország
76  Dinu Lung & Larisa Pop Románia
76  Artem Sidorkov & Anastasiya Bedrina Oroszország
78  Luca Fumagalli & Gloria Rinaldi Olaszország
79  Hugo Gustafsson & Paulina Andersson Svédország
79  Dmitriy Osadchuk & Natalya Kozhevnikova Fehéroroszország
81  Artem Gaevskiy & Olga Abrazhevich Fehéroroszország
82  Kaspar Kolk & Sofia Savenko Észtország
82  Vyacheslav Kotov & Anastasiya Lokhina Oroszország
82  Tagir Vafin & Ekaterina Cherkasova Oroszország
85  Nicolai Samuelsen & Mie Lincke Funch Dánia
86  Kende Soma Horváth & Emese Gombár Magyarország
87  Davids Geikins & Marta Liga Rika Lettország
87  Vladimirs Volozaninovs & Estere Beatrise Klapere Lettország
87  Ayan Zhumataev & Liya Kazbekova Kazahsztán
90  Martino Alberto Hojlo & Charlotte Winding Larsen Dánia
90  Silas Kunkel & Merlene Gerstmann Németország
92  Stepan Prochazka & Anne Jägerova Cseh Köztársaság
93  Danil Erokhin & Alina Schehimi Németország
93  Oleksandr Iorgov & Marina Miteva Ukrajna
93  Werner Robert Laaneots & Laura-Liisa Lohmus Észtország
93  Jae Hwan Park & Yun Goo Dél-Korea
93  Paul Ionut Rednic & Iulia Alexandra Topan Románia
93  Evgeniy Sveridonov & Ellina Sazhina Oroszország
99  Egor Bukreev & Elizaveta Ereklintseva Oroszország
100  Sven Bergmann & Sira Lohmann Németország
101  Vlad Ageev & Anna Sudakova Ukrajna
101  Elisey Belyaev & Alena Fedonina Oroszország
101  Arsentiy Kaptsan & Inna Kaptsan Oroszország
101  Pablo Villanova Caro & Irene Marti Perez Spanyolország
105  Maxim Chirikov & Anastasiya Melchinskaya Oroszország
105  Razvan Vlad Ilea & Dora Kilin Románia
107  Marino Di Lorenzo & Sara Di Lorenzo Olaszország
107  Robert Attila Zsigmond & Andreea Teodora Pascu Románia
109  Jacques Bernstein & Marlen Heilmann Németország
109  Stefan Nedelcu & Yasmine Stuparu Románia
109  Konstantins Runkovskis & Kartina Liga Zilgalve Lettország
109  Nikita Schneider & Jaqueline Joos Németország
113  Artem Ananchenko & Vera Alkevich Oroszország
113  Deniel Bohl & Janette Kaiser Németország
113  Florian Fürll & Marie Charlott Wurmisch Németország
113  Michal Marzec & Kornelia Durka Lengyelország
113  Mansur Yanberdin & Elizaveta Basyuk Oroszország
118  Sebastian Duda & Andreea Goanta Románia
118  Chuan-En Lin & Ya-Yen Chen Tajvan
118  Margo Valk & Kelli Pärkson Észtország
121  Arthur Ankerstein & Vivien Kreiter Németország
121  Aleix Civico Pallas & Ylenia Izquierdo Spanyolország
121  Stephan Klein & Karolina Gaar Németország
124  Jad Florin Alzubi & Corina Tatarau Románia
124  Marco Frena & Elisabeth Ridolfo Olaszország
124  Benjamin Keller & Sina Seidel Németország
124  Robert Saluste & Janna Liina Leemets Észtország
128  Phil Buro & Selina Stieber Németország
128  Richard Eisinger & Ines Eisinger Németország
128  Codrin Ionlis Epuras & Elena Diana Allipoaie Románia
128  Sascha Korn & Lisa Marie Bauer Németország
128  Bill Kwan & Morgana Lakatos-hayward Kanada
128  Leon Lohmann & Jana Busch Németország
128  Arif Mammadov & Mira Nagiyeva Azerbajdzsán
128  Gabriel Olarili & Andra Ioana Hrib Románia
128  Kevin Pewych & Christine Brumm Németország
128  Kirils Rasimjonoks & Jekaterina Suhareva Lettország
128  Ivo Simoes & Analia Colaço Portugália
128  Sergey Tkachenko & Milena Girivenko Németország
128  Mark Verlotski & Dina Verlotski Németország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}