Results from German Open 2010 - Junior II 10 Dance 2010. augusztus 17.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

German Open 2010
Németország - Stuttgart 2010. augusztus 17.

Junior II 10 Dance 2010. augusztus 17.

Döntő

1  Sergey Rozhkov & Marina Zakharova Oroszország
2  Mihai Paraschiv & Diandra Aniela Illes Románia
3  Oskar Dziedzic & Magdalena Baranowska Lengyelország
4  Vadims Kuznecovs & Albina Dzalagonija Lettország
5  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Moldova
6  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Vlad Paslariu & Eszter Pop Románia
8  Nikita Pavlov & Dariya Palyey Oroszország
9  Kirill Medyanov & Eliza Lozhnikova Oroszország
10  Kirill Kuznetsov & Viktoriya Konstantinova Oroszország
11  Aleksey Ermilov & Anna Ilina Oroszország
12  Artemiy Martynov & Polina Lisechko Oroszország
13  Anton Lam-viri & Ulyana Maksimkina Oroszország

Elődöntő

14  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Oroszország
15  Vadim Lehmann & Maria Vakhnina-Kleinschmidt Németország
15  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Moldova
17  Denis Samarov & Anastasiya Abramenkova Oroszország
18  Vilius Jakas & Eidvile Jonikaite Litvánia
19  Dmitriy Bayanov & Margarita Fomichenko Oroszország
19  Mateusz Kieszek & Sandra Opalinska Lengyelország
19  Evgeniy Ozhiganov & Alina Voyna Oroszország
22  Nils Jugans & Jelizaveta Jermilova Lettország
23  Stanislav Vares & Julia Tepljasina Észtország
24  Nikita Bortsov & Olga Voronina Oroszország
25  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Észtország

2. forduló (legjobb 48)

26  Artem Liaskovsky & Lika Odikadze Izrael
27  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Litvánia
27  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Oroszország
29  Stanislav Mamonov & Anastasiya Koler Oroszország
29  Roman Redzyuk & Valeria Malenko Ukrajna
31  Aleksandr Shershitskiy & Ksenia Nikitina Oroszország
32  Kirils Rasimjonoks & Jekaterina Suhareva Lettország
32  Ravil Shafiev & Viktoriya Pechenik Kazahsztán
32  Evgeniy Sveridonov & Ellina Sazhina Oroszország
35  Madis Abel & Lauren Juhanson Észtország
35  Ilya Egorov & Veronika Petrova Oroszország
35  Aleksandr Sablikhin & Anastasiya Vyazovetskova Oroszország
38  Artem Gaevskiy & Olga Abrazhevich Fehéroroszország
38  Vyacheslav Kotov & Anastasiya Lokhina Oroszország
40  Michal Marzec & Kornelia Durka Lengyelország
41  Alexey Barkov & Anna Grischenko Oroszország
41  Kaspars Ivanovs & Diana Mackevica Lettország
43  Erik Husgafvel & Laura Mäkinen Finnland
43  Dmitriy Osadchuk & Natalya Kozhevnikova Fehéroroszország
45  Yaroslav Palyanov & Karina Koroleva Oroszország
45  Nikolai Solujazikov & Andrea Laanemets Észtország
47  Cristian Hariga & Noemi Elena Dragu Románia
48  Alexandr Berzan & Virginia Ursu Moldova

1. forduló (legjobb 94)

49  Michail Dezhurov & Alina Epeykina Oroszország
49  Stefan Velberg & Sofia Kipjatkova Észtország
51  Artem Ananchenko & Vera Alkevich Oroszország
51  Vitaliy Besarab & Darya Tyuhtya Ukrajna
51  Sebastian Duda & Andreea Goanta Románia
51  Martino Alberto Hojlo & Charlotte Winding Larsen Dánia
55  Elisey Belyaev & Alena Fedonina Oroszország
55  Oleksandr Iorgov & Marina Miteva Ukrajna
57  Karl-Heinz Palm & Annabel Lillo Észtország
58  Arsentiy Kaptsan & Inna Kaptsan Oroszország
59  Sergey Golovachev & Evgenia Derbizh Oroszország
59  Jiri Gross & Tereza Simackova Cseh Köztársaság
59  Nicolai Samuelsen & Mie Lincke Funch Dánia
62  Arthur Ankerstein & Vivien Kreiter Németország
62  Aleix Civico Pallas & Ylenia Izquierdo Spanyolország
62  Kende Soma Horváth & Emese Gombár Magyarország
62  Ayan Zhumataev & Liya Kazbekova Kazahsztán
66  Jiri Vala & Jana Dostalova Cseh Köztársaság
67  Hugo Gustafsson & Paulina Andersson Svédország
68  Pavel Dmitriev & Yana Solodnikova Oroszország
69  Davids Geikins & Marta Liga Rika Lettország
69  Sander Seppik & Kelly Muurisepp Észtország
69  Vladyslav Shpota & Darya Goncharova Ukrajna
72  Maxim Chirikov & Anastasiya Melchinskaya Oroszország
73  Razvan Cotescu & Andreea Matei Románia
74  Maciej Konstanciuk & Daria Karbowniczak Lengyelország
74  Nikita Schneider & Jaqueline Joos Németország
76  Robert Baybichev & Yana Tudvasova Fehéroroszország
76  Artem Sidorkov & Anastasiya Bedrina Oroszország
78  Ilya Rykun & Kristina Potapova Oroszország
79  Robert Attila Zsigmond & Andreea Teodora Pascu Románia
80  Vlad Ageev & Anna Sudakova Ukrajna
80  Egor Bukreev & Elizaveta Ereklintseva Oroszország
80  Roman Schumichin & Mariya Maksina Németország
83  Jacques Bernstein & Marlen Heilmann Németország
83  Stephan Klein & Karolina Gaar Németország
85  Mark Verlotski & Dina Verlotski Németország
86  Bill Kwan & Morgana Lakatos-hayward Kanada
87  Konstantins Runkovskis & Kartina Liga Zilgalve Lettország
87  Ivo Simoes & Analia Colaço Portugália
87  Sergey Tkachenko & Milena Girivenko Németország
90  Stepan Prochazka & Anne Jägerova Cseh Köztársaság
91  Codrin Ionlis Epuras & Elena Diana Allipoaie Románia
92  Arif Mammadov & Mira Nagiyeva Azerbajdzsán
92  Gabriel Olarili & Andra Ioana Hrib Románia
92  Pablo Villanova Caro & Irene Marti Perez Spanyolország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}