Results from German Open 2007 - Juvenile II Standard 2007. augusztus 17.
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

German Open 2007
Németország - Stuttgart 2007. augusztus 14.

Juvenile II Standard 2007. augusztus 17.

Döntő

1  Sergey Rozhkov & Nadezhda Averina Oroszország
2  Alexandru Birca & Jessica Balan Moldova
3  Maxim Chirikov & Veronika Dichka Oroszország
4  Yuriy Lioli & Bella Kotova Oroszország
5  Glib Emelyanov & Olena Ablitsova Ukrajna
6  Stanislav Mamonov & Ekaterina Volosatova Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Leonid Tishkin & Anastasiya Kovalenko Oroszország
8  Karls Aniscenko & Anna Paula Eglite Lettország
8  Vladimir Neykshin & Elina Kalvane Lettország
8  Nikita Pavlov & Marina Zakharova Oroszország
11  Michail Dezhurov & Inna Tokarchuk Oroszország
12  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Észtország

Elődöntő

13  Casian Tudosie & Paula Diana Otiman Románia
13  Daniel Werner & Jessika Chabaeva Németország
15  Razvan Dan Ilea & Dora Kilin Románia
15  Mihai Paraschiv & Diana Andreea Toma Románia
17  Kewin Espenszyt & Jowita Misiakowska Lengyelország
18  Alexey Viacheslavov & Alina Voyna Oroszország
19  Anatoliy Zaychenko & Ksenia Prokopenko Oroszország
20  Miron Mihnea & Silvia Mihaela Strahotin Románia
21  Vladimir Vypritskiy & Alina Epeykina Oroszország
22  Ivan Borisenko & Alena Avdonina Oroszország
22  Egor Kondratenko & Polina Kutina Oroszország
24  Kirill Karavozov & Aleksandra Pravosudova Oroszország

2. forduló (legjobb 38)

25  Denis Kazakov & Katerina Sahanenko Ukrajna
25  Vladimirs Volozaninovs & Ieva Marija Gedzute Lettország
27  Victor Catalin Cauca & Nicole Denise Racovitan Románia
27  Anton Lisitsky & Olesya Frolova Oroszország
29  Dragos Ana & Diandra Aniela Illes Románia
29  Zhan Budnik & Darya Drugomilova Fehéroroszország
29  Ion Gurschi & Alina Guritanu Moldova
32  Stepan Prochazka & Anne Jägerova Cseh Köztársaság
32  Andrey Sukhanov & Elizaveta Basyuk Oroszország
34  Kaspars Ivanovs & Jelizaveta Jermilova Lettország
35  András Deák & Barbara Andor Magyarország
36  Viktor Shiryaev & Anna Illina Oroszország
37  Boris Pecherskiy & Julia Kobzar Németország
38  Natans Katkovskis & Jelizaveta Manija Lettország

1. forduló (legjobb 56)

39  Dinu Lung & Diana Rogoz Románia
39  Vladlen Oleineac & Arina Tean Moldova
39  Artem Sattarov & Ilmira Yarullina Oroszország
39  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Moldova
43  Georg Gritsai & Jekaterina Blinkova Észtország
44  Nikita Khorostokovaty & Maria Smirnova Oroszország
44  Vladimir Timofeev & Anastasia Kisliakova Oroszország
46  Bogdan Chirita & Raluca Mocanu Románia
47  David Costea & Karolina Gaar Németország
47  Bogdan Cotuna & Laura Stambul Moldova
47  Alexandru Ion & Georgiana Costache Románia
50  Mikhail Kozhukhov & Karina Mikhaylova Oroszország
51  Vytautas Seputis & Erika Abramova Litvánia
51  Mansur Yanberdin & Rina Nurislamova Oroszország
53  Adria Martos Serra & Judit Perez Spanyolország
54  Motiejus Skalandziunas & Emile Navickaite Litvánia
55  Ronalds Grinbergs & Reicela Heinrihsone Lettország
56  Rusland Makhmadov & Karina Makhmadova Kazahsztán
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}