Results from German Open 2007 - Junior II 10 Dance 2007. augusztus 16.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

German Open 2007
Németország - Stuttgart 2007. augusztus 14.

Junior II 10 Dance 2007. augusztus 16.

Döntő

1  Viktor Burchuladze & Vera Bondareva Oroszország
2  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Oroszország
3  Evgeni Kuzin & Valeriya Agikyan Oroszország
4  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Moldova
5  Artem Gaylit & Viktoriya Iuleva Fehéroroszország
6  Andriy Pyatakha & Oksana Tsykalyuk Ukrajna
Hírdetés
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Tobiasz Uniejewski & Ksenia Isakova Lengyelország
8  Dmitri Kolobov & Kristin Vaha Észtország
9  Simonas Stanevicius & Greta Laurinaityte Litvánia
10  Oleksiy Nuzhdov & Kateryna Kozma Ukrajna
11  Maksim Bondar & Kristina Bespechnova Oroszország
12  Aleksandr Shapovalov & Valeriya Ryabova Oroszország
13  Stefan Varlan & Natalia Luchiv Moldova
14  Marek Bures & Kristyna Zizkova Cseh Köztársaság
15  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Lengyelország

Elődöntő

16  Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Oroszország
17  Vyatseslav Molkin & Kristiina Prants Észtország
18  Frank Zegels & Danique Zegels Hollandia
19  Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Cseh Köztársaság
19  Marcin Sochacki & Maja Barczuk (aka Mlynek) Lengyelország
21  Mateusz Piasecki & Weronika Mierzwa Lengyelország
21  Rami Schehimi & Lilli Hils Németország
23  Evgeniy Barskiy & Anastasiya Ermishova Oroszország
24  Artem Bronnikov & Alena Loktyushina Oroszország
25  Aregaks Avetjans & Ulla Koziola Lettország
25  Ion Postolace & Alina Grozea Románia
27  Denis Vieru & Marina Pinzaru Moldova
28  Oleksandr Gorbenko & Mariya Krivko Ukrajna
28  Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Románia
30  Marc Jimenez Blanch & Alba Feliu Orive Spanyolország

2. forduló (legjobb 60)

31  Yuriy Kurilov & Nadezhda Molchanova Ukrajna
31  Nikita Lytchev & Elena Markova Oroszország
31  Oleksandr Polyak & Maryna Polyak Ukrajna
34  Vytautas Viluckis & Elena Milinauskyte Litvánia
35  Mykyta Novikov & Veronika Goloshivets Ukrajna
35  Dmitro Paley & Anastasiya Kuzmina Ukrajna
37  Milan Martinek & Katerina Krejcikova Cseh Köztársaság
37  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Ukrajna
39  David Manukyan & Alina Fedotova Oroszország
40  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Lettország
41  Georgi Ganev & Veronika Gadzheva Bulgária
42  Vladislav Bogdanov & Kateryna Makoviychuk Ukrajna
42  Daniil Kapitanov & Tatyana Nastechena Oroszország
44  Nicolae Robert Dumitru & Alexandra Madalina Maldaeanu Románia
44  Aleksandr Shinelev & Anastasiya Chernykh Oroszország
46  Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir Izland
46  Aleksandr Bobrov & Tetyana Trubnikova Ukrajna
46  Nikita Gubaydullin & Yuliya Chubrakova Oroszország
49  Dan Capcelea & Doina Ignat Moldova
49  Robert Veskus & Jelena Vassiljeva Észtország
51  Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Lengyelország
51  Frederik Lund & Cecilie Sejerbo (aka Willumsen) Dánia
53  Kirill Pavlov & Mariya Kostyunina Oroszország
54  Kirill Medyanov & Eliza Lozhnikova Oroszország
54  Aleksandr Sologub & Nadezhda Artamonova Oroszország
56  Alex Gerlein & Karolina Bauer Németország
56  Oleksandr Petryshyn & Elizaveta Parshyna Ukrajna
58  Sergey Kravchenko & Kseniya Garaeva Oroszország
60  Matvey Shevelev & Vitalina Gigashvili Oroszország
61  Vladimir Pavlov & Yunona Gvozdeva Oroszország

1. forduló (legjobb 116)

62  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ukrajna
62  Nauris Kalva & Zanda Gruba Lettország
62  Edgars Orda & Katarina Tumasevica Lettország
65  Christopher Costea & Angelika Mkrtchjan Németország
65  Edgars Kravalis & Veronika Dedjajeva Lettország
67  Daniel Artur Kolosin & Alexandra Elert Németország
68  Cristian Marcel Tomsa & Andreea Diana Suciu Románia
69  Maris Loja & Madara Freiberga Lettország
69  Maxim Sosunov & Evgenia Kazarina Németország
71  Matvij Dvorkin & Tetyana Borovik Ukrajna
71  Nikita Golota & Asya Riger Oroszország
73  Oleksandr Savchenko & Anna Cherney Ukrajna
74  Stanislav Badanov & Olena Kovalenko Ukrajna
74  Mykola Voytsehovskiy & Maryna Lynko Ukrajna
76  Valters Boroviks & Diana Romancane Lettország
76  Nikita Bryzgalov & Ekaterina Ryabogina Oroszország
78  Sander Kalve & Anna Kustova Észtország
79  Matej Prochazka & Lucie Kocianova Cseh Köztársaság
80  Michal Hornicek & Yana Grishchenko Cseh Köztársaság
80  Daniel Vasile Nutu & Raluca Iuliana Paiu Románia
82  Mikhail Korabelschikov & Irina Ufimtseva Oroszország
82  Visa Moisio & Iida Hilska Finnland
82  Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Olaszország
85  Aleksandr Korenev & Elizaveta Zdorova Oroszország
85  Antonio Stan & Loredana Valsan Románia
87  Petros Avetisjan & Ana Ivanova Oroszország
87  Roman Davydov & Yulia Feoktistova Oroszország
87  Mihai Marius Gherasim & Stefana Beatrice Andreica Románia
87  Darius Ivanovas & Agne Valiukeviciute Litvánia
87  Artem Priemyshev & Margarita Staroletova Oroszország
87  Adam Smotlacha & Tereza Ripova Cseh Köztársaság
93  Sergey Chunikhin & Darya Yakovleva Oroszország
93  Matti Tauru & Jessica Ketonen Finnland
95  Jani Neulaniemi & Jenni Torvinen Finnland
95  Cheslav Novytskyy & Evgeniya Chernova Ukrajna
97  Xavi Fonolla Sopena & Carolina Sanchez Canovas Spanyolország
98  Daniel Buschmann & Angelina Jenna Németország
98  Harijs Locs & Undine Papule Lettország
100  Vit Domorad & Anna Tobiasova Cseh Köztársaság
100  Martin Simek & Eva Kopecka Cseh Köztársaság
102  Andrius Backys & Laura Talmantaite Litvánia
102  Dmitriy Beloshitskiy & Ekaterina Knyazkova Oroszország
102  Gregor Ehrlich & Laura Korndörfer Németország
105  Radu Cristian & Simona Bolca Románia
105  Eetu Hagman & Emmi Hagman Finnland
105  Petteri Pitkänen & Katariina Neumanen Finnland
105  Kasper Rauhala & Piri Lähdemaa Finnland
105  Shimpei Saito & Izuho Saito Japán
110  Ivan Krasnoperov & Anna Putilova Oroszország
111  Damien Cauvemberg & Anastasiya Bulayenko Franciaország
111  Joona Heikkila & Noora Juurinen Finnland
113  Jonni Peltola & Kastanja Rauhala Finnland
114  Calin Camarzan & Luminita Gliga Románia
114  Alexandru Stoica & Catrinel Dima Románia
116  Gonçalo Guerreiro & Raquel Ferreira Portugália
117  Walter Jorge & Anaize Jorge Portugália
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}