Results from German Open 2006 - Junior I 10 Dance 2006. augusztus 19.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

German Open 2006
Németország - Stuttgart 2006. augusztus 15.

Junior I 10 Dance 2006. augusztus 19.

Döntő

1  Viktor Burchuladze & Vera Bondareva Oroszország
2  Evgeni Kuzin & Valeriya Agikyan Oroszország
3  Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Oroszország
4  Andriy Pyatakha & Oksana Tsykalyuk Ukrajna
5  Kirill Pavlov & Anastasiya Yurovskaya Oroszország
6  Nikita Lytchev & Elena Markova Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Valeriy Pavlov & Elizaveta Shibaeva Oroszország
8  Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Cseh Köztársaság
9  Milan Martinek & Katerina Krejcikova Cseh Köztársaság
10  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Lengyelország
11  Boris Basin & Kseniya Zaputryaeva Oroszország
12  Vladimir Pavlov & Yunona Gvozdeva Oroszország
13  Nikita Gubaydullin & Yuliya Chubrakova Oroszország

Elődöntő

14  Dan Capcelea & Doina Ignat Moldova
15  Dmitri Kolobov & Kristin Vaha Észtország
16  Vladislav Bogoslov & Ekaterina Sharanova Oroszország
17  Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Románia
18  Edgars Kravalis & Laura Valta Lettország
18  Roman Oligov & Valeriya Babay Ukrajna
20  David Manukyan & Kseniya Snytko Oroszország
21  Dmitro Paley & Anastasiya Kuzmina Ukrajna
22  Ivan Kazakevich & Anastasiya Grigorenko Fehéroroszország
23  Pavel Scheglov & Alexandra Busheva Oroszország
24  Ligitas Bernatavicius & Egle Valentaite Litvánia

2. forduló (legjobb 36)

25  Dmitriy Bunin & Natasha Rusetskaya Oroszország
25  Maksim Orlov & Anna Shevlyakova Oroszország
25  Andrey Prytkov & Ulyana Burkun Oroszország
28  Matej Prochazka & Lucie Kocianova Cseh Köztársaság
29  Karlis Lapins & Olga Ludugina Lettország
29  Nicolae-dan Salaru & Diana Maria Geru Románia
31  Marius Bodiul & Catalina Cristian Moldova
32  Daniel Artur Kolosin & Alexandra Elert Németország
33  Paul Adrian Moldovan & Cristina Maria Tatar Románia
34  Rafail Feyzikov & Irina Bystrova Oroszország
35  Aleksandr Sologub & Darya Grishko Oroszország
36  Aleksandr Mikhaylov & Evgeniya Zhuravleva Oroszország

1. forduló (legjobb 54)

37  Timur Sultanov & Ekaterina Cherkasova Oroszország
38  Grigoriy Vedutenko & Ekaterina Kostochkina Oroszország
39  Sergiu Catalin Oltean & Lisa Maria Schieb Románia
40  Ewgenij Matskewitch & Katarina Bauer Németország
41  Evgeniy Berlyakov & Viktoriya Trimasova Oroszország
41  Ignat Calasnic & Ecaterina Nicanorova Moldova
43  Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Románia
44  Alexandru Dutcovici & Roxana Nucu Románia
45  Shibata Kumunaru & Maika Morita Japán
46  Harijs Locs & Undine Papule Lettország
47  Sergiu Cuibus & Daniela Maria Degau Románia
48  Cristian Popescu & Alexandra Lupu Moldova
48  Iakov Prikhodko & Irina Lebedeva Oroszország
48  Olzhas Zhaksylykov & Kristina Kim Kazahsztán
51  Petros Avetisjan & Ana Ivanova Oroszország
52  Evgeniy Nos & Veronika Titova Oroszország
53  Michal Hornicek & Anita Tolova Cseh Köztársaság
54  Svetislav Savanovic & Olivera Cosic Bosznia-Hercegovina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}