Results from German Open 2004 - Junior I Standard 2004. augusztus 21.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

German Open 2004
Németország - Stuttgart 2004. augusztus 17.

Junior I Standard 2004. augusztus 21.

Döntő

1  Pavel Zvychaynyy & Anna Povazhnaya Oroszország
2  Luca Balestra & Krizia Balestra Olaszország
3  Taimonas Mazeika & Jekaterina Plikosova Litvánia
4  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Moldova
5  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Lengyelország
6  Semen Iatsenko & Anna Rozhkova Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Alessandro Bosco & Federica Bosco Olaszország
8  Vladislav Volkov & Mariya Krupina Oroszország
9  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Moldova
10  Vyacheslav Golubkov & Tatyana Podakova Oroszország
11  Marek Bures & Kristyna Zizkova Cseh Köztársaság
12  Marius Toperczer Muresan & Andreea Bianca Muresan Románia

Elődöntő

13  Jakub Havlicek & Veronika Jirku Cseh Köztársaság
13  Erik Imamov & Ecaterina Petrova Oroszország
15  Roman Zotov & Lidiya Chernova Oroszország
16  Edgars Orda & Tereza Kizlo Lettország
16  Yuri Soldatov & Valeriya Agikyan Oroszország
18  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Moldova
19  Georgy Laptiy & Svitlana Sovetchenko Ukrajna
19  Aleksandr Nasadik & Yana Demenok Oroszország
21  Cristian Marcel Tomsa & Andreea Diana Suciu Románia
21  Nikita Zolotarev & Kseniya Tomak Oroszország
23  Krisjanis Putrins & Marta Kaleja Lettország
24  Mikhail Karbainov & Ekaterina Butenkova Oroszország

2. forduló (legjobb 47)

25  Filipp Borisenok & Vasilisa Melnikova Oroszország
25  Wojciech Jeschke & Anna Khrycheva Lengyelország
27  Sergei Grigorev & Aleksandra Titova Oroszország
28  Maksim Bondar & Kristina Bespechnova Oroszország
28  Hristo Grachki & Diana Luchkova Bulgária
28  David Moretti & Francesca Sfascia Olaszország
31  Vitaliy Nalimov & Svetlana Atueva Oroszország
32  Nikita Melaschenko & Ekaterina Shalina Oroszország
33  Marius Balan & Gratiela Terlai Románia
33  Konstantin Gorodilov & Tatjana Zitkovskaja Észtország
33  Kirill Stupchenko & Anastasya Kuzmina Oroszország
36  Artem Luchin & Anastasia Alekhina Oroszország
36  Denis Meshkov & Diana Manon Oroszország
38  Edgaras Baltaragis & Evelina Kalkauskaite Litvánia
39  Mikhail Bretsok & Anna Granitskaya Oroszország
40  Denis Dmitrienko & Alina Samsonova Oroszország
40  Jakub Necpal & Lucie Strnadova Cseh Köztársaság
40  Frank Zegels & Danique Zegels Hollandia
43  Roman Chetvergov & Danata Khasanova Oroszország
44  Nils Vamza & Luize Darzniece Lettország
45  Alexander Bliznyuk & Ekaterina Andreeva Oroszország
46  Rihards Dziedatajs & Ulla Koziola Lettország
47  Pavel Korenyuk & Olga Tuo Kazahsztán

1. forduló (legjobb 67)

48  Pawel Milcarz & Anna Piaseczna Lengyelország
48  Mark Vdovin & Yaroslava Sokolova Oroszország
50  Justas Morkunas & Laura Uspaskyte Litvánia
51  Valeri Wolf & Christin Derichs Németország
52  Evgeni Kuzin & Anastasia Petelina Oroszország
52  Kirill Shishlyannikov & Ekaterina Saveleva Oroszország
54  Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Oroszország
55  Minato Kojima & Megumi Morita Japán
55  Robert Schakirov & Ekaterina Lapteva Oroszország
57  Rami Schehimi & Lilli Hils Németország
58  Anton Popov & Sofya Filimonova Oroszország
58  Calin Rusnac & Ana Maria Ciura Románia
60  Denis Denisenko & Marina Mikhalitsyna Oroszország
60  Timur Sultanov & Ekaterina Cherkasova Oroszország
62  Zaur Abalov & Aleksandra Romanenko Oroszország
62  Rustam Bashirov & Zarangiz Gusejnova Azerbajdzsán
62  Dmitriy Ivanov & Kristina Makarova Oroszország
65  Fiodor Vasiliev & Olga Vasilieva Oroszország
66  Artis Robalds & Laima Ozolina Lettország
67  Alex Gerlein & Karolina Bauer Németország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}