Results from German Open 2004 - Junior I 10 Dance 2004. augusztus 19.
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

German Open 2004
Németország - Stuttgart 2004. augusztus 17.

Junior I 10 Dance 2004. augusztus 19.

Döntő

1  Pavel Zvychaynyy & Anna Povazhnaya Oroszország
2  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Moldova
3  Taimonas Mazeika & Jekaterina Plikosova Litvánia
4  Semen Iatsenko & Anna Rozhkova Oroszország
5  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Lengyelország
6  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Moldova
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Erik Imamov & Ecaterina Petrova Oroszország
8  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Moldova
9  Vyacheslav Golubkov & Tatyana Podakova Oroszország
10  Yuri Soldatov & Valeriya Agikyan Oroszország
11  Maksim Bondar & Kristina Bespechnova Oroszország
12  Georgy Laptiy & Svitlana Sovetchenko Ukrajna

Elődöntő

13  Cristian Marcel Tomsa & Andreea Diana Suciu Románia
14  Pawel Milcarz & Anna Piaseczna Lengyelország
15  Roman Zotov & Lidiya Chernova Oroszország
16  Roman Chetvergov & Danata Khasanova Oroszország
17  Marius Toperczer Muresan & Andreea Bianca Muresan Románia
18  Sergei Grigorev & Aleksandra Titova Oroszország
18  Rodion Sharoshyn & Natasha Boichenko Oroszország
20  Wojciech Jeschke & Anna Khrycheva Lengyelország
21  Edgars Orda & Tereza Kizlo Lettország
22  Nikita Melaschenko & Ekaterina Shalina Oroszország
23  Konstantin Gorodilov & Tatjana Zitkovskaja Észtország
24  Marek Bures & Kristyna Zizkova Cseh Köztársaság

2. forduló (legjobb 37)

25  Frank Zegels & Danique Zegels Hollandia
26  Krisjanis Putrins & Marta Kaleja Lettország
27  Kirill Stupchenko & Anastasya Kuzmina Oroszország
28  Marius Balan & Gratiela Terlai Románia
29  Filipp Borisenok & Vasilisa Melnikova Oroszország
29  Mark Vdovin & Yaroslava Sokolova Oroszország
29  Nikita Zolotarev & Kseniya Tomak Oroszország
32  Vladislav Volkov & Mariya Krupina Oroszország
33  Mikhail Bretsok & Anna Granitskaya Oroszország
34  Alexander Bliznyuk & Ekaterina Andreeva Oroszország
35  Vitaliy Nalimov & Svetlana Atueva Oroszország
36  Artem Luchin & Anastasia Alekhina Oroszország
37  David Moretti & Francesca Sfascia Olaszország

1. forduló (legjobb 58)

38  Denis Meshkov & Diana Manon Oroszország
39  Nils Vamza & Luize Darzniece Lettország
40  Ilya Karikh & Anna Zorina Oroszország
41  Rihards Dziedatajs & Ulla Koziola Lettország
42  Aleksandr Nasadik & Yana Demenok Oroszország
43  Mikhail Karbainov & Ekaterina Butenkova Oroszország
44  Evgeni Kuzin & Anastasia Petelina Oroszország
45  Edgaras Baltaragis & Evelina Kalkauskaite Litvánia
46  Minato Kojima & Megumi Morita Japán
47  Dmitriy Ivanov & Kristina Makarova Oroszország
47  Artis Robalds & Laima Ozolina Lettország
49  Denis Dmitrienko & Alina Samsonova Oroszország
50  Rustam Bashirov & Zarangiz Gusejnova Azerbajdzsán
50  Nikolay Belebeev & Victoria Yarovenko Oroszország
50  Justas Morkunas & Laura Uspaskyte Litvánia
53  Denis Denisenko & Marina Mikhalitsyna Oroszország
53  Alex Gerlein & Karolina Bauer Németország
53  Fiodor Vasiliev & Olga Vasilieva Oroszország
56  Zaur Abalov & Aleksandra Romanenko Oroszország
56  Anton Popov & Sofya Filimonova Oroszország
58  Andreas Freund & Viktoria Klein Németország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}