Results from German Open 2004 - Junior II Latin 2004. augusztus 17.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

German Open 2004
Németország - Stuttgart 2004. augusztus 17.

Junior II Latin 2004. augusztus 17.

Döntő

1  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Oroszország
2  Andrea De Angelis & Virginia Nocella Olaszország
3  Guillem Pascual & Cristina Suarez Spanyolország
4  Vladimirs Kurcevskijs & Elina Ozolina Lettország
5  Roman Rastorguev & Yuliya Kuznetsova Oroszország
6  Alibek Seiketov & Jana Ritter Németország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Evgeny Urazgildeev & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Oroszország
8  Andrei Kazlouski & Ekaterina Bychkovskaya Fehéroroszország
9  Dominykas Dauksas & Olga Nikolajeva Litvánia
10  Vasili Poplavskiy & Oxana Lavrinenco Moldova
11  Kirill Belorukov & Elena Zuzukina Oroszország
12  Artur Ananyev & Ekaterina Dolmatova Oroszország

Elődöntő

13  Pavel Zvychaynyy & Anna Povazhnaya Oroszország
14  Maxim Furtuna & Ksenia Spinu Moldova
15  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Oroszország
15  Ilia Lagutenko & Maria Kamenskaya Oroszország
15  Martins Vargulis & Anastasija Jerjomina Lettország
18  Mikhail Aniskin & Irina Suykova Oroszország
19  Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Oroszország
20  Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Oroszország
21  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Cseh Köztársaság
22  Aleksey Zhiganov & Milana Kurylenok Oroszország
23  Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Oroszország

3. forduló (legjobb 42)

24  Nikita Kolomeets & Jana Machackova Cseh Köztársaság
24  Tomas Marek & Martina Markova Cseh Köztársaság
26  Kyle Taylor & Jourdan Stone Anglia
27  Jiri Gatnar & Simona Barankova Cseh Köztársaság
27  Anton Skuratov & Anna Seltenreich Németország
29  Reinis Boze & Elza Pole Lettország
29  Denis Buga & Yuliya Galenko Oroszország
31  Evgheni Cazacu & Svetlana Visinscaia Moldova
31  Artem Yarovoy & Alina Rudenko Oroszország
33  Stiapan Hurskiy & Alena Baranenkova Fehéroroszország
34  Mark Popkov & Svetlana Guggenbühl Svájc
35  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Moldova
35  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukrajna
37  Vitaliy Novikov & Angelina Nechkhaeva Oroszország
38  Lauri Kriisa & Terje Piho Észtország
39  Valentin Savin & Alina Glazkova Oroszország
40  Pavel Fomine & Darya Panferova Oroszország
41  Ivan Smirnov & Julia Grosheva Oroszország
42  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Moldova

2. forduló (legjobb 61)

43  Stig Bo Andersen & Sofie Koborg Dánia
44  Victor Isacov & Nadejda Andronachii Moldova
45  Benedikt Grünberg & Nadja Knoth Németország
45  Mitja Huter & Tamara Sommer Svájc
47  Vladimir Arkihipenko & Taisia Ruban Oroszország
47  Ivan Koshelev & Elena Gunina Oroszország
47  Ivan Patyutkin & Olesya Kanygina Oroszország
50  Philipp Clemens & Weronika Slotala Németország
50  Yuriy Petrov & Irina Guschina Oroszország
52  Daniel Ciml & Aneta Karlickova Cseh Köztársaság
52  Rares Cojoc & Beatrice Balasz Románia
54  Andrey Patrushev & Margarita Deryabina Oroszország
54  Evaldas Sodeika & Viktorija Kunauskaite Litvánia
56  Marius Balan & Gratiela Terlai Románia
56  Florian Wanagas & Laura Meistermann Franciaország
58  Frank Zegels & Danique Zegels Hollandia
59  Vyacheslav Golubkov & Tatyana Podakova Oroszország
59  Kyrill Kindsvater & Shari Stewen Németország
59  Roman Zotov & Lidiya Chernova Oroszország

1. forduló (legjobb 93)

62  Artem Budrin & Kristina Pozdnysheva Oroszország
62  Sergei Vladimirov & Emma-Leena Koger Észtország
64  Aleksandr Kotov & Inna Tsyzman Oroszország
64  Johann Michaelis & Anna Chernova Németország
64  Eduard Unrau & Irina Rausch Németország
67  Nikita Melaschenko & Ekaterina Shalina Oroszország
68  Nelu Girbu & Iana Gorodianova Moldova
69  Lars Erik Pastor & Brenda-thembi Khumalo Németország
70  Denis Dmitrienko & Alina Samsonova Oroszország
71  Ruslan Khayuzko & Elizaveta Malolyetova Oroszország
71  Jan Seiter & Jessica Weinert Németország
73  Roman Malkov & Daria Demenkova Oroszország
74  Aidar Daukenov & Aziza Dossumova Kazahsztán
75  Ilia Tkachenko & Kristina Lyapina Oroszország
76  Mikhail Ostryakov & Olga Tarasova Oroszország
77  Kevin Butsch & Ilona Cutenco Németország
77  Denis Denisenko & Marina Mikhalitsyna Oroszország
77  Alen Pavlec & Katja Orgl Szlovénia
80  Yakov Goldberg & Tamara Elsukova Oroszország
80  Sebastian Lucke & Ingrid Altmann Németország
82  Andreas Podlich & Darja Titowa Németország
83  Gena Aristov & Victoria Aidel Németország
83  Nikolai Kiefer & Laura Ugolini Németország
83  Felix Kunkel & Olga Ursol Németország
83  Ralph Schuster & Janina Rubin Németország
87  Mauritius Dalelane & Josephine Steininger Németország
87  Artem Ovchinnikov & Anastasiya Alekseeva Oroszország
89  Artur Brühler & Isabell Lehmann Németország
89  Simon Reitz & Jasmin Höfle Németország
91  Nicolas Pinel & Manon Felici Franciaország
93  Minato Kojima & Megumi Morita Japán
94  Sebastian Triebel & Michaela Kemnitzer Németország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}