Results from German Open 2003 - Juniors II Ten Dance 2003. augusztus 18.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

German Open 2003
Németország - Mannheim 2003. augusztus 18.

Juniors II Ten Dance 2003. augusztus 18.

Döntő

1  Artem Zubarev & Julia Davydova Oroszország
2  Igor Colac & Doina Milinceanu Moldova
3  Diego Martinez & Natalija Veremeeva Németország
4  Alexander Rebrov & Lyubov Mushtuk Oroszország
5  Andrey Sirbu & Anna Martsenko Oroszország
6  Alexander Meshcheryakov & Veronica Blagodarskaya Oroszország
7  Jegors Sislo & Anastasija Gorbacenko Lettország
Hírdetés
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

8  Eimantas Kalinauskas & Austeja Pukaite Litvánia
9  Vassili Ivanov & Kristina Olimpieva Oroszország
10  Andrea De Angelis & Virginia Nocella Olaszország
11  Anton Korolenko & Ekaterina Sarancha Oroszország
12  Evgeni Tereshyn & Anya Dvornikova Oroszország

Elődöntő

13  Andrey Chekmarev & Irina Zuykova Oroszország
13  Sebastian Matheja & Sarah Ertmer Németország
15  Denis Balan & Irina Dolinta Moldova
16  Gleb Snimshchikov & Valeria Semochkina Oroszország
17  Pavel Borozdov & Ekaterina Kirillova Oroszország
17  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Cseh Köztársaság
17  Timur Namazbayev & Nadezhda Menshikova Oroszország
17  Martins Vargulis & Zane Lase Lettország
21  Oleksandr Kravchuk & Anzhelika Kumar India
22  Dmitri Kitaev & Yulia Tomilina Oroszország
23  Dmitri Poskochin & Valentina Kazakova Oroszország
24  Kirill Spinu & Iulia Gurkina Moldova

3. forduló (legjobb 40)

25  Vladimir Arkihipenko & Marina Kravtsova Oroszország
26  Imantas Joneckis & Martyna Mickute Litvánia
26  Simeon Timov & Dimitra Nikiforova Bulgária
26  Jaak Vainomaa & Irina Dresvjannikova Észtország
26  Evgeni Vinkurov & Iulia Baturina Oroszország
30  Maxim Furtuna & Ksenia Spinu Moldova
30  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukrajna
32  Nikita Donitchev & Katia Pietrova Oroszország
33  Juri Agiejev & Veronika Golodneva Oroszország
33  Vasili Poplavskiy & Oxana Lavrinenco Moldova
35  Ilia Yamschikov & Anna Mikhalovskaja Oroszország
36  Arkadiusz Guzierowicz & Joanna Grudzien Lengyelország
36  Egidijus Liaudanskas & Justina Inkrataite Litvánia
38  Alexander Egorov & Margarita Lukovnikova Oroszország
39  Sergey Spiridonov & Maria Timokhina Oroszország
40  Alari Liiv & Veronika End (aka Korotnikova) Észtország

2. forduló (legjobb 60)

41  Kirill Ganopolskyy & Nelli Reiser Németország
42  Adrian Bartczak & Joanna Sztajerowska Lengyelország
42  Aleksander Dorofeev & Anna Korol Oroszország
42  Evgeny Urazgildeev & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Oroszország
45  Gordey Levchenko & Elena Kolyagina Oroszország
45  Alexander Parhomovski & Jana Ritter Németország
45  Oleg Tallalai & Tatiana Ivanova Oroszország
48  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litvánia
49  Guillem Pascual & Cristina Gomez Castro Spanyolország
49  Tomas Skrodenis & Indre Kavaliauskaite Litvánia
51  Atanas Mesechkov & Iana Akimova Bulgária
51  Stanislav Strinzha & Victoria Kazmina Kazahsztán
53  Nikita Bokarev & Irina Kukleva Oroszország
54  Petru Moscaliuc & Olga Goncearuc Moldova
55  Tamás Varga & Petra Pandúr Magyarország
56  Wen-bo Fan & Zhou Ya Xu Kína
57  Alexander Schneider & Anna Seltenreich Németország
58  Kaspars Logins & Madara Kumelina Lettország
59  Denis Buga & Viktoria Mysnik Oroszország
59  Pavel Kokorin & Tasja Schulz Németország

1. forduló (legjobb 77)

61  Alexander Ponomarev & Anna Zelnekova Oroszország
62  Pasquale Pirozzi & Rosa Anna Paone Olaszország
63  Nicolae Colac & Ina Chicu Moldova
64  Pol Chamorro & Lorena Bargallo Spanyolország
64  Rustam Galiullin & Yulia Shorokhova Oroszország
64  Lars Weingarten & Sabine Vorbrodt Németország
67  Zsolt Birta & Orsolya Deak Románia
67  Dumitru Pascu & Marica Derdene Románia
69  Dmytro Shumygay & Tetyana Terekhova Ukrajna
70  Dmitrij Niemann & Jasmin Ragtschaa Németország
70  Willy Wursch & Adrienne Jugl Németország
72  Joel Gonzalez & Ariadna Gil Spanyolország
72  Jie-si Li & Huan Huang Kína
74  Sergej Orechkov & Julia Ebelt Németország
75  Sebastian Lucke & Ingrid Altmann Németország
75  Manuel Schöke & Melanie Schöke Németország
77  Jevgenijs Suvorovs & Nina Bezzubova Lettország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}