Results from German Open 2003 - Junior II Standard 2003. augusztus 19.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

German Open 2003
Németország - Mannheim 2003. augusztus 18.

Junior II Standard 2003. augusztus 19.

Döntő

1  Andrey Sirbu & Anna Martsenko Oroszország
2  Artem Zubarev & Julia Davydova Oroszország
3  Eimantas Kalinauskas & Austeja Pukaite Litvánia
4  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Oroszország
5  Imantas Joneckis & Martyna Mickute Litvánia
6  Evgeni Tereshyn & Anya Dvornikova Oroszország
7  Gleb Snimshchikov & Valeria Semochkina Oroszország
Hírdetés
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

8  Timur Namazbayev & Nadezhda Menshikova Oroszország
9  Arkadiusz Guzierowicz & Joanna Grudzien Lengyelország
10  Martins Vargulis & Zane Lase Lettország
11  Alari Liiv & Veronika End (aka Korotnikova) Észtország
12  Dmitri Poskochin & Valentina Kazakova Oroszország

Elődöntő

13  Maxim Furtuna & Ksenia Spinu Moldova
14  Alexander Meshcheryakov & Veronica Blagodarskaya Oroszország
15  Denis Balan & Irina Dolinta Moldova
15  Vassili Ivanov & Kristina Olimpieva Oroszország
17  Aleksander Dorofeev & Anna Korol Oroszország
17  Oleksandr Kravchuk & Anzhelika Kumar India
19  Igor Colac & Doina Milinceanu Moldova
20  Razvan Dorin Galban & Emilia Oprea Románia
20  Ilia Yamschikov & Anna Mikhalovskaja Oroszország
23  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Cseh Köztársaság
23  Egidijus Liaudanskas & Justina Inkrataite Litvánia
25  Anton Korolenko & Ekaterina Sarancha Oroszország

3. forduló (legjobb 40)

26  Andrey Chekmarev & Irina Zuykova Oroszország
26  Nikita Lyssenkov & Olga Samarova Oroszország
28  Vladimir Arkihipenko & Marina Kravtsova Oroszország
28  Pavel Borozdov & Ekaterina Kirillova Oroszország
28  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukrajna
31  Jegors Sislo & Anastasija Gorbacenko Lettország
32  Tomas Skrodenis & Indre Kavaliauskaite Litvánia
33  Jaak Vainomaa & Irina Dresvjannikova Észtország
33  Lars Weingarten & Sabine Vorbrodt Németország
35  Simeon Timov & Dimitra Nikiforova Bulgária
35  Oleg Vdovin & Anna Satsuk Oroszország
37  Sebastian Matheja & Sarah Ertmer Németország
37  Evgeny Urazgildeev & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Oroszország
39  Dmitri Kitaev & Yulia Tomilina Oroszország
40  Jonny Ruscito & Ilaria Campana Olaszország
41  Alexander Ponomarev & Anna Zelnekova Oroszország

2. forduló (legjobb 65)

42  Juri Agiejev & Veronika Golodneva Oroszország
42  Gordey Levchenko & Elena Kolyagina Oroszország
42  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litvánia
42  Pasquale Pirozzi & Rosa Anna Paone Olaszország
46  Alexander Egorov & Margarita Lukovnikova Oroszország
47  Kirill Spinu & Iulia Gurkina Moldova
48  Nikita Donichev & Ecaterina Petrova Oroszország
48  Oleg Tallalai & Tatiana Ivanova Oroszország
50  Adrian Bartczak & Joanna Sztajerowska Lengyelország
50  Wen-bo Fan & Zhou Ya Xu Kína
50  Kaspars Logins & Madara Kumelina Lettország
53  Radim Brach & Hana Pikalova Cseh Köztársaság
53  Vasili Poplavskiy & Oxana Lavrinenco Moldova
55  Nicolae Colac & Ina Chicu Moldova
55  Tamás Varga & Petra Pandúr Magyarország
57  Alexander Schneider & Anna Seltenreich Németország
58  Pol Chamorro & Lorena Bargallo Spanyolország
59  Alexander Parhomovski & Jana Ritter Németország
59  Evgeni Vinkurov & Iulia Baturina Oroszország
61  Pavel Kokorin & Tasja Schulz Németország
61  Petru Moscaliuc & Olga Goncearuc Moldova
63  Denis Buga & Viktoria Mysnik Oroszország
63  Egor Schiry & Nina Bratusenko Oroszország
63  Stanislav Strinzha & Victoria Kazmina Kazahsztán
66  Nikita Bokarev & Irina Kukleva Oroszország

1. forduló (legjobb 80)

67  Rustam Galiullin & Yulia Shorokhova Oroszország
67  Dmytro Shumygay & Tetyana Terekhova Ukrajna
67  Vilius Stuopelis & Kristina Bagrova Litvánia
70  Vaisvila Dominykas & Monika Bliujute Litvánia
70  Dumitru Pascu & Marica Derdene Románia
70  Guillem Pascual & Cristina Gomez Castro Spanyolország
70  Benny Puder & Annika Spenger Németország
74  Zsolt Birta & Orsolya Deak Románia
75  Dmitrij Niemann & Jasmin Ragtschaa Németország
76  Petr Plsek & Andrea Plskova Cseh Köztársaság
77  Sergej Orechkov & Julia Ebelt Németország
78  Willy Wursch & Adrienne Jugl Németország
79  Manuel Schöke & Melanie Schöke Németország
79  Jevgenijs Suvorovs & Nina Bezzubova Lettország
81  Sebastian Lucke & Ingrid Altmann Németország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}