Results from German Open 2000 - Junior I Latin 2000. augusztus 31.
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

German Open 2000
Németország - Mannheim 2000. augusztus 29.

Junior I Latin 2000. augusztus 31.

Döntő

1  Vladimir Filippov & Polina Kazatchenko Oroszország
2  Raimondo Todaro & Jenny Bonfiglio Olaszország
3  Gabriele Simone & Ester Spadavecchia Olaszország
4  Nikolai Elizariev & Karina Akhmaddoulina Oroszország
5  Frederico D'agostino & Sara Cibelli Olaszország
6  Georgiy Korolyov & Veronika Burtova Ukrajna
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Alexander Bisserov & Irina Vinogradova Oroszország
7  Aleksey Gayduk & Valeria Oleinikova Oroszország
9  Maksym Letushov & Kseniya Selivanovska Ukrajna
10  Ivan Mouraviev & Inga Tindronova Oroszország
11  Alexander Perezhigin & Alina Nechai Oroszország
12  Valentin Vasin & Natalia Granko Ukrajna

Elődöntő

13  Daniil Vaulin & Alina Mokeeva Oroszország
14  Natan Rositsan & Yana Goldshtein Kanada
15  Evgueni Sakhno & Evguenia Platonova Oroszország
16  Alexei Godlevski & Anna Dvornikova Oroszország
16  Vladimir Kondratiouk & Viktoria Fomenko Oroszország
16  Mykhaylo Zadyraka & Kateryna Kramar Ukrajna
16  Alexander Zimin & Olga Tsepeleva Oroszország
20  Alexander Meshcheryakov & Maria Timokhina Oroszország
20  Kirill Zhuzhnev & Yuliya Shevchenko Oroszország
20  Igor Zykov & Ilona Drukarenko Oroszország
23  Alexander Rebrov & Nina Solovieva Oroszország
24  Anton Pack & Yelena Klyuchnikova Kazahsztán
24  Serguei Voitovitch & Ekaterina Vorobieva Oroszország

2. forduló (legjobb 48)

26  Dumitru Doga & Natalia Sandru Moldova
26  Jiri Havlicek & Vanda Detinska Cseh Köztársaság
26  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litvánia
29  Ivan Antichkin & Nadiezda Stepochkina Oroszország
29  Asili Ivanov & Lika Rassomakhina Oroszország
29  Anton Semionov & Margarita Novitskaia Oroszország
32  Pawel Godek & Martyna Janik Lengyelország
33  Petr Koulnev & Elona Kazakova Oroszország
33  Konstantin Niemann & Christina Grieger Németország
33  Dmitriy Pugachev & Ekaterina Tchistiakova Oroszország
36  Pavel Bochkov & Ekaterina Zubareva Oroszország
37  Nikolay Fanagin & Dina Shakirova Oroszország
37  Dmytro Korovkin & Karina Karapetian Ukrajna
37  Denis Medvedev & Anna Martsenko Oroszország
40  Denis Balan & Elena Rabinovici Moldova
40  Egor Chemetov & Uliana Femenko Oroszország
40  Kirill Ganopolsky & Sabrina Pernat Németország
40  Igor Kuzmenko & Olga Telpys Ukrajna
40  Bogdan Taranyuk & Karina Bakenova Kazahsztán
45  Egor & Oleksandra Ponomareva Ukrajna
45  Andreas Dieter & Valeriya Fridman Németország
45  Filip Maly & Veronika Mala Cseh Köztársaság
48  Robert Drobinski & Paula Kubiak Lengyelország

1. forduló (legjobb 91)

49  Andrey Sirbu & Ilona Revetcaia Moldova
49  Alexei Troshine & Ksenia Vasilyeva Oroszország
49  Timur Voronov & Anna Martynova Oroszország
52  Diego Martinez & Valeria Guarino Németország
52  Jonatan Arnar Orlygsson & Holmsfridur Bjornsdottir Izland
52  Andrei Stratichuc & Ekaterina Dosan Moldova
52  Bogdan Tarasov & Ganna Lantukh Ukrajna
56  Finn Gerrit Bohn & Janine Rehders Németország
56  Pavel Bondarenko & Veronika Golodneva Oroszország
56  Eric Damian & Stela Gorbulea Moldova
59  Pavol Adamecky & Rachel Suchalova Szlovák Köztársaság
59  Yury Ageev & Bella Fateeva Oroszország
59  Eugen Gaar & Sabine Vorbrodt Németország
59  Konstantin Gershun & Anastasia Kompanietz Izrael
59  Vitaliy Kolpakov & Olga Chelomitskaia Oroszország
64  Aleksey Gavenko & Vera Goloubenko Oroszország
64  Sascha Keller & Natascha Veremeeva Németország
66  Florian Adam & Jacqueline Cavusoglu Németország
66  Vadim Lupan & Aliona Duca Moldova
68  Andreas Podlich & Anna Gerber Németország
68  Jakub Ziernik & Joanna Kantek Lengyelország
70  Tamás Balint & Enikö Baráth Magyarország
70  Philipp Hanus & Laurence Klett Németország
70  Maksim Luchko & Vera Nam Oroszország
70  Alexandr Oltianov & Nataliya Onischenko Ukrajna
74  Pierre Muller & Marie Blunstein Franciaország
75  Gogita Gongadze & Mzia Orvelashvili Grúzia
76  Emil Daniel Leonte & Virginia Rosca Románia
77  Vlad Cristache & Laura Ghita Románia
77  Damian Czarnecki & Eva Maria Marcher Dánia
79  Manuel Hirt & Marion Hopf Németország
79  Serguei Kamenev & Maria Bakuta Oroszország
81  Michael Regonesi & Michela Oberti Olaszország
82  Christopher Knack & Anna Lena Knack Németország
83  Rene Marquardt & Yvonne Marquardt Németország
84  Konstantin Ratchitskij & Melissa Schmidt Németország
85  Andre Brandewiede & Irina Michaelis Németország
85  Tiago Gaspar & Lara Quiterio Portugália
85  Sven Gödicke & Anuschka Gödicke Németország
85  Jon Thor Jonsson & Hanna Run Oladottir Izland
89  Quentin Duval & Myrtille Duval Franciaország
89  Alari Liiv & Nele Metsallik Észtország
89  Aleksey Markelov & Valeria Korjova Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}