Results from German Open 1999 - Junior II Standard 1999. augusztus 28.
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

German Open 1999
Németország - Mannheim 1999. augusztus 24.

Junior II Standard 1999. augusztus 28.

Döntő

1  Dmitri Matveev & Anna Bokareva Oroszország
2  Valentin Rechetnikov & Polina Fomina Oroszország
3  Dmitri Krupnov & Anna Savelieva Oroszország
4  Mark Elsbury & Kerri Ann Donaldson Anglia
5  Martin Parmas & Kaisa Oja Észtország
6  Michal Towliszew & Aneta Piotrowska Lengyelország
7  Mikhail Breev & Svetlana Zamolotskikh Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

8  Alexei Filippov & Larissa Doudnikova Oroszország
8  Piotr Wojda & Kinga Jurecka-Fiksa Lengyelország
10  Kristofer Arendt & Polina Kolodizner Németország
10  Marko Soderznik & Alja Cverlin-ousnik Szlovénia
12  Massimo Arcolin & Sabrina Piovan Olaszország
13  Pavel Bic & Silvie Konderlova Cseh Köztársaság

Elődöntő

14  Alex Sindila & Elena Custodio (aka Plescenco) Moldova
15  Jernej Brenholc & Daniela Pekic Szlovénia
15  Marcus Kautzner & Ariane Ploetz Németország
15  Igors Kravcenko & Aleksandra Kurusova Lettország
18  Andrius Skambinas & Viktorija Brogatte Oroszország
19  Jakub Jalowicki & Magdalena Her Lengyelország
20  Cosimo Caramia & Antonella Decarolis Olaszország
20  Hilmir Jensson & Ragnheidur Eiriksdottir Izland
22  Alessio Altieri & Veronica Bonciolini Olaszország
23  Konstantin Bourjak & Natalia Cheltsova Ukrajna
23  Martin Dvorak & Ivana Chlupova Cseh Köztársaság
25  Rory Couper & Rachael Heron Anglia

3. forduló (legjobb 36)

26  Matteo Caputo & Sabrina Caputo Olaszország
26  Gregor Karlovcec & Katja Korenjak Szlovénia
28  Vladimir Karpov & Elena Erchova Oroszország
29  Oleg Shapiro & Natalia Ivanova Ukrajna
30  Pawel Szajda & Karina Hofmann Lengyelország
31  Marcin Lewandowski & Ewelina Urbanska Lengyelország
32  Pawel Bienkowski & Agnieszka Malinowska Lengyelország
33  Ali Khan & Berta Bernburg Izland
33  Ronak Spamer & Tasmin Spamer Németország
33  Michal Vlk & Zuzana Silhanova Cseh Köztársaság
36  Ilya Maleko & Snesana Shevyakova Oroszország

2. forduló (legjobb 61)

37  Yuriy Dodoncha & Olena Dodoncha Ukrajna
37  Kamil Luberecki & Joanna Chorak Lengyelország
37  Petras Maciulis & Gabriele Dingelyte Litvánia
37  Serghei Pogonet & Elena Cataeva Moldova
41  Daniel Bartelik & Agnieszka Bajerowska Lengyelország
41  Sergej Diemke & Katrin Genis Németország
41  Vytis Grigaliunas & Iveta Kovalenkaite Litvánia
41  Karol Kowalski & Dominika Zaprzala Lengyelország
41  Regis Mastroianni & Aurelie Muller Franciaország
41  Gerrit Stoffer & Melanie Rixen Németország
47  Piotrek Lewandowski & Agnieszka Szklarz Lengyelország
48  Michael Klahn & Theresa Leopold Németország
48  Igor Pokasanew & Susanne Miscenko Németország
48  Michael Seidel & Emilia Goldberg Németország
48  Roman Zedan & Marian Zedan Románia
52  Janick Birkehoj & Stephanie Lorentzen Dánia
52  Tomas Krch & Petra Kocova Cseh Köztársaság
52  Dmytro Zimnenko & Viktoria Nikulnikova Ukrajna
55  Dariusz Wasilewski & Angelika Jedraszek Lengyelország
56  Anton Fillipov & Elena Kalouguina Oroszország
56  Péter Huszka & Gabriella Turi Magyarország
56  Sorin Flaviu Mare & Krisztina Veibel Románia
56  Ludvigs Surgofts & Eva Surgofte Litvánia
60  Jeremy Coblenzer & Regina Gutschmidt Németország
61  Aleksandr Ostrovsky & Natalia Grichakova Oroszország

1. forduló (legjobb 96)

62  Viktor Samonov & Olena Khablenko Ukrajna
62  Dmytro Solopov & Tetyana Ponochevna Ukrajna
64  Andrei Asarenko & Karina Bakenova Kazahsztán
64  Petr Kashinski & Tatiana Gorodilina Oroszország
64  Nazar Narov & Olessia Kharebina Oroszország
67  Keith Chircop & Annelise Chircop Málta
67  Mihai Ciobanu & Ana Guranda Moldova
69  Luca Bevilacqua & Veronica Tarantini Olaszország
69  Artem Yurchenko & Yanina Pysotska Ukrajna
71  Konstantin Volkmar & Sandra Heine Németország
72  Micki Chow & Asta Sigvaldadottir Dánia
73  Sven Eric Heinemann & Nadine Ludwig Németország
73  Dennis Mosolf & Anna Hense Németország
73  Andriy Yakovenko & Nadiya Norenko Ukrajna
76  Nikolai Ivanov & Marina Bogatyreva Oroszország
76  Klaus Wonner & Larissa Bucher Németország
78  Robertas Januta & Kristina Loginova Litvánia
78  Vitalij Mikhailov & Katja Behrens Németország
80  Razvan Gabriel Manole & Cristina Georgiana Niculita Románia
80  Dawid Swedrzynski & Magdalena Chomska Lengyelország
82  Diogo Beirante & Marisa Ferreira Portugália
82  Ivan Boltnev & Julia Loboda Oroszország
82  Gylfi Salomonsson & Lilja Dörarinsdöttir Litvánia
85  Michal Banaszek & Magdalena Oleksiuk Lengyelország
85  Maciej Bernardelli & Malgorzata Kopaczewska Lengyelország
85  Benjamin Dähne & Katja Hallbauer Németország
85  Denis Gusarovs & Aleksandra Tostova Oroszország
85  Stefan Leetz & Maike Wende Németország
85  Ivan Soukhnov & Alina Tarabarinova Oroszország
85  Tobias Wochele & Anika Wochele Németország
92  Horia Struta & Sanziana Tarta Románia
93  Christoph Will & Miriam März Németország
93  Dennis Yuji & Alexandra Wierzbicki Németország
95  Dominic Grohmann & Nadia Laurito Németország
95  George Struta & Raluca Frandes Románia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}