Results from German Open 1998 - Youth Standard 1998. augusztus 26.
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

German Open 1998
Németország - Mannheim 1998. augusztus 25.

Youth Standard 1998. augusztus 26.

Döntő

1  Olexandr Prysyazhnyuk & Mariya Antonova Ukrajna
2  Rosario Guerra & Stefania Di Giola Olaszország
3  Francesco Paris & Erika Buzzoni Olaszország
4  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litvánia
5  Benedetto Ferruggia & Claudia Buldini Olaszország
6  Maciej Zahorodny & Julia Raew Lengyelország
7  Mads Abildtrup & Mie Moltke Dánia
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

8  Denis Kutepov & Marina Vasilieva Oroszország
9  Domen Krapez & Mateja Cuk Szlovénia
10  Lukasz Miechowiecki & Dorota Makar Lengyelország
10  Roman Myrkin & Vladlena Aptukova Ukrajna
12  Marco Lustri & Emanuela Lustri Olaszország

Elődöntő

13  Frank Ekelmann & Lynn Müller-hegemann Németország
14  Adomas Muralis & Gabriele Valiukaite Litvánia
15  Marat Gimaev & Jana Pokrovskaya Oroszország
16  Denis Khadzhiev & Anna Suprun Oroszország
17  Donatas Nacajus & Ausra Paskauakaite Litvánia
17  Martino Zanibellato & Elisa Nasato Olaszország
19  Marius Davidonis & Jurgita Cesnavicitute Litvánia
19  Alexandr Sergeev & Olga Nikolaeva Oroszország
21  Federico Di Toro & Genny Favero Olaszország
22  Andrei Mosejcuk & Diana Huhndorf Németország
22  Octavian Para & Olga Fedosenco Moldova
24  Giedrius Statulevicius & Ramune Kukyte Litvánia
25  Alessio Di Veronica & Tania Amico Olaszország

3. forduló (legjobb 49)

26  Alexei Hristodulidi & Anna Koh Moldova
26  Morton Larsen & Stine Heerwagen Dánia
26  Andrzej Sadecki & Katarzyna Witkowska Lengyelország
26  Pawel Tomalczyk & Katarzyna Tomalczyk Lengyelország
30  Evgeni Savatin & Elena Zakharova Oroszország
30  Mariusz Szarecki & Marta Kazowska Lengyelország
32  Christoph Kies & Silke Zetzsche Németország
33  Mads Brattlie & Linda Dale Norvégia
33  Marcin Mocarski & Agnieszka Pomorska Lengyelország
33  Lukasz Pawlak & Katarzyna Horodecka Lengyelország
36  Alberto Bersini & Serena Picco Olaszország
36  Jean-Michel Giovinazzo & Julie Nobel Franciaország
36  Marcin Szuwarski & Katarzyna Kawalec Lengyelország
36  Antonio Tomassini & Lucia Tomassini Olaszország
36  Emanuel Valeri & Giada Di Nunzio Olaszország
41  Simon Reuter & Gabi Suhadolnik Németország
42  Harrold Engelmann & Melissa Ortiz Gomez Németország
42  Alexander Leontiev & Elena Koukareko (aka Feoktistava) Fehéroroszország
42  Gabriele Pilo & Romina Tumolo Olaszország
42  Anton Zherebtsov & Iulia Elizarieva Oroszország
46  Raimonds Pisevs & Jelena Bessonova Lettország
47  Maksim Condratiev & Anastasiya Zhideleva Moldova
48  Lukasz Szprengiel & Katarzyna Galka Lengyelország
49  Karlis Andersons & Evita Everse Lettország

2. forduló (legjobb 85)

50  Giuseppe Lamatrice & Lucia Lamatrice Olaszország
50  Csaba László & Anikó Németh Magyarország
50  Vassilii Nikechine & Daria Sokina Oroszország
53  Alexandr Fedorov & Ekaterina Bogoush Oroszország
53  Andrej Hromadka & Silvia Kadnarova Szlovák Köztársaság
53  Christian Lange & Claudia Köhler Németország
53  Dmitri Rodygin & Irina Akhtiamova Oroszország
57  Nikolai Dzhamberbaev & Yana Balabayeva Oroszország
57  Peter Files & Maja Pucelj Szlovénia
57  Timon Robin Frank & Inga Eschner Németország
57  Andrzej Mialkowski & Aleksandra Krejczy Lengyelország
57  Marco Rossi & Annamaria Bassano Olaszország
57  Jakub Sadej & Ewa Asparuchow Lengyelország
57  Denis Sorkine & Alexandra Poletaeva Oroszország
57  Wojciech Wolinowski & Magdalena Forys Lengyelország
65  Cristian Venosa & Genny Lombardi Olaszország
66  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Ausztria
66  Gregor Intihar & Natalija Donko Szlovénia
66  Marcin Kostuch & Justyna Marciszewska Lengyelország
66  Aerjen Mooijweer & Monique Broekmeulen Hollandia
70  Patrick Misgaiski & Melanie Ahl Németország
70  Gediminas Urbaitis & Jeva Zajanchauskaite Litvánia
72  Rasmus Hougaard & Tania Kehlet Dánia
72  Vladimir Slon & Anna Gortsurova Oroszország
74  Claus Bohn Holm & Stine Dalsgaard Dánia
74  Robin Kaleta & Sabina Kaletova Cseh Köztársaság
74  Matteo Menghini & Elisa Elisei Olaszország
74  Krzysztof Psciuk & Katarzyna Wieczorek Lengyelország
78  Aigars Stolcers & Jevgenija Markova Lettország
79  Patrick Helm & Christin Gerth Németország
79  Vladislav Ivanovitch & Olessia Karpovitch Oroszország
79  Dennis Kukuk & Romina Kukuk Németország
82  Andrej Gubanov & Miriam Pieper Németország
83  Jan Kaspar & Jana Vondruskova Németország
84  Iban Salgado & Francina Planas Spanyolország
85  Roman Malkhasyan & Karina Eremian Oroszország

1. forduló (legjobb 152)

86  Mikhail Eriomin & Albina Issianova Oroszország
86  Dmitrijs Petrenko & Zane Svejcere Lettország
86  Mykhaylo Samoshchenko & Julia Zavadska Ukrajna
86  Bartosz Zagajewski & Natalia Matusiak Lengyelország
90  Ales Cokan & Dasa Kotnik Szlovénia
90  Marcin Gorczyca & Katarzyna Kot Lengyelország
90  Rafal Olek & Izabela Szopinska Lengyelország
90  Simone Segatori & Lara Astolfi Olaszország
90  Arcadii Turcan & Aliona Soldatchina Moldova
95  Lukas Cep & Zuzana Sourkova Cseh Köztársaság
95  Dmitri Chmaraev & Iouliana Cheviakova Oroszország
95  Adam Galazka & Paulina Obuchowska Lengyelország
95  Olexiy Kashkovskyy & Anastasiya Kislina Ukrajna
99  Piotr Abramek & Anna Horodecka Lengyelország
99  Girts Andins & Zana Zagare Lettország
99  Lars Jonasson & Kamilla Urbanski Németország
99  Dmitro Litvak & Irina Fisher Ukrajna
103  Evgeni Kriuchkin & Ekaterina Rogachova Oroszország
103  Andris Miezitis & Ilze Pigita Lettország
103  Alexandre Miliakev & Ksenia Ivanova Oroszország
103  Mateusz Sznir & Katarzyna Krupa Lengyelország
103  Deniss Tschursins & Agita Baranovska Lettország
108  Gintautas Bulotas & Jurga Vaiciulyte Litvánia
108  Lucian Dimitras & Ludmila Colesnic Románia
108  Philipp Ruge & Jessica Kleeberg Németország
111  Roman Iachtchenko & Elena Petrounina Oroszország
111  Robert Klosek & Ula Mendyka Lengyelország
111  Vladislav Vasiliev & Inna Pozdniakova Oroszország
114  Sven Kreicha & Sabine Heuser Németország
114  Jochen Rudolph & Ann Kristin Janitzki Németország
114  Jan Supik & Martina Branna Cseh Köztársaság
117  Vitaiy Erfan & Oksana Ponochevna Ukrajna
117  Jernej Kamenik & Maja Pihler Szlovénia
119  Mihai Ivescu & Alexandra Stanila Románia
120  Agris Bertulsons & Jolanta Kirgicka Lettország
120  Kai Are Eidheim & Inger Lise Huseboe Norvégia
120  Evgen Gurin & Liubov Subareva Ukrajna
120  Stefan Hinze & Chantale Hartung Németország
120  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Németország
120  Radoslaw Openchowski & Sandra Lewandowska Lengyelország
120  Artem Rodygin & Olga Serzhantova Oroszország
127  Andreas Martens & Kathrin Schellig Németország
127  Steffen Meier & Debbie Seefeldt Németország
127  Karsten Mogensen & Michelle Poulsen Dánia
127  Pavel Prourzin & Olga Sitkina Oroszország
131  Ondrey Ledabyl & Eva Strelcova Cseh Köztársaság
131  Gábor Porubcsanszki & Gabriella Biar Magyarország
133  Tomas Dimavicius & Ruta Jokubynaite Litvánia
134  Andrei Grinevitch & Lilia Ivanova Oroszország
135  Joan Batet & Anna Marin Spanyolország
135  Maxim Verdes & Liliana Ianachevici Moldova
137  Evgeni Troitski & Maria Sovetnikova Oroszország
137  Sebastian Vonesch & Johanna Meyer Németország
139  Andrei Migounov & Ekaterina Louneva Oroszország
140  Nicolas Lugan & Lucie Garric Franciaország
140  Sebastian Zele & Patricia Schradinger Németország
142  Jens Liebelt & Linda Kirst Németország
143  Vitalii Contobinin & Iulia Damaschina Moldova
143  Alexei Soubbotine & Elizaveta Krouchatina Oroszország
143  Uwe Willms & Susanne Graumnitz Németország
146  Mirko Nenner & Katja Lachmann Németország
147  Olivian Marian Badita & Simona Andrei Románia
147  Isaac Rovira & Desiree Martin Spanyolország
149  Marius Iepure & Anca Florescu Románia
150  Thorsten Haas & Simone Freiermuth Németország
151  Serguei Krol & Olga Tabakova Oroszország
151  Mateus Ploch & Barbara Hertnagel Németország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}