Results from German Open 1997 - Youth Standard 1997. augusztus 29.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

German Open 1997
Németország - Mannheim 1997. augusztus 29.

Youth Standard 1997. augusztus 29.

Döntő

1  Linas Koreiva & Aira Bubnelyte Litvánia
2  Enrico De Santis & Annalisa Guarda Olaszország
3  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litvánia
4  Francesco Paris & Erika Buzzoni Olaszország
5  Julius Seniauskas & Neringa Joneliunaite Litvánia
6  Benedetto Ferruggia & Claudia Buldini Olaszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Maksimas Davlecinas & Lina Petraityte Litvánia
7  Lee Portas & Joanna Spencer Anglia
9  Mads Abildtrup & Mie Moltke Dánia
10  Jurij Batagelj & Manica Kodric Szlovénia
11  Harrold Engelmann & Christine Deck Németország
12  Marat Gimaev & Jana Pokrovskaya Oroszország

Elődöntő

13  Rosario Guerra & Stefania Di Giola Olaszország
13  Giuseppe Lamatrice & Lucia Lamatrice Olaszország
13  Filip Motyl & Patrycja Kuszpit Lengyelország
16  Domen Krapez & Mateja Cuk Szlovénia
16  Lukasz Miechowiecki & Dorota Makar Lengyelország
18  Morton Larsen & Mette Steckhahn Dánia
19  Evgueni Asmolov & Tatiana Belayeva Oroszország
20  Martino Zanibellato & Elisa Nasato Olaszország
21  Tomaz Vratar & Vesna Soster Szlovénia
22  Saulius Valavichius & Rusne Barsauskaite Litvánia
23  Alexei Hristodulidi & Anna Koh Moldova
24  Mauro Favaro & Laura Nuzzi Olaszország
24  Donatas Nacajus & Ausra Paskauakaite Litvánia

3. forduló (legjobb 49)

26  Mathias Stagel & Gabi Suhadolnik Németország
26  Christoph Völcker & Kerstin Völcker Németország
28  Maxim Doubovsky & Polina Pavlinova Fehéroroszország
29  Michal Skawinski & Dominika Kublik Lengyelország
30  Justinas Stucinskas & Asta Silvanaviciute Litvánia
30  Maciej Zahorodny & Julia Raew Lengyelország
32  Martin Cech & Martina Opltova Cseh Köztársaság
32  Paul Mccann & Victoria Martin Írország
34  Goran Maric & Nina Geric Szlovénia
34  Lukasz Pawlak & Katarzyna Horodecka Lengyelország
34  Andrzej Sadecki & Katarzyna Witkowska Lengyelország
37  Alexander Leontiev & Elena Koukareko (aka Feoktistava) Fehéroroszország
37  Jesper Lund Sörensen & Kirstine Olsen Dánia
39  Marius Davidonis & Jurgita Cesnavicitute Litvánia
39  Frank Ekelmann & Lynn Müller-hegemann Németország
39  Marek Jezewski & Agnieszka Glowacka Lengyelország
39  Rene Loft & Michelle Abildtrup Anglia
43  Seguei Doboudko & Anastassia Zaporotskaia Oroszország
43  Evgeni Savatin & Elena Zakharova Oroszország
45  Piotr Wasinski & Katarzyna Galka Lengyelország
46  Patrick Seefeldt & Kathrin Böhme Németország
47  Michal Herman & Anna Iwaniak Lengyelország
47  Stawomir Roguz & Marta Ducka Lengyelország
49  Stefano Massafra & Liana Darra Olaszország

2. forduló (legjobb 70)

50  Gunnar Klack & Anke Klack Németország
50  Adam Kowalik & Karina Nawrot Lengyelország
52  Marcin Deba & Natalia Maciolek Lengyelország
52  Kai Are Eidheim & Inger Lise Huseboe Norvégia
54  Bartosz Penkala & Anna Ramiaczek Lengyelország
54  Miha Zveglic & Mojca Kodela Szlovénia
56  Tadej Mihelcic & Iris Igic Szlovénia
57  Giampaolo Patane & Rosalia Lupica Olaszország
57  Alexandru Sarov & Tatiana Malihin Moldova
59  Girts Andins & Jelena Bessonova Lettország
59  Pavel Ermakov & Alexandra Postelniak Oroszország
59  Nedas Grigaliunas & Zana Butrim Litvánia
59  Vadim Sokolov & Ekaterina Kazannikova Oroszország
63  Evgeni Almuratov & Marina Botina Oroszország
63  Robin Kaleta & Sabina Kaletova Cseh Köztársaság
65  Wojciech Wolinowski & Magdalena Forys Lengyelország
66  Loutchian Dimitrash & Svetlana Basinschaia Moldova
66  Marcin Gorczyca & Katarzyna Kot Lengyelország
68  Sergei Kamenko & Olga Stoliar Fehéroroszország
69  Dmitrii Panochek & Ecaterina Cernat Moldova
70  Christian Lange & Claudia Köhler Németország

1. forduló (legjobb 105)

71  Mateus Ploch & Barbara Hertnagel Németország
72  Valerio Perini & Cristina Rigoni Olaszország
73  Rafal Beldycki & Justyna Kondratowicz Lengyelország
74  Valentin Butanche & Raluca Dumitrache (aka Ivan) Románia
74  Vladislav Ivanovitch & Olessia Karpovitch Oroszország
76  Oktavian Para & Aliana Soldatkina Moldova
77  Mateusz Sznir & Joanna Kaczmarska Lengyelország
78  Lukasz Szprengiel & Katarzyna Cieslak Lengyelország
79  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Ausztria
79  Patrick Misgaiski & Melanie Ahl Németország
79  Marcin Starzynski & Marta Plawiak Lengyelország
82  Patrick Helm & Christin Pohl Németország
82  Bastian Henschel & Mascha Pietruska Németország
84  Florian Hitzer & Melanie Busch Németország
84  Jens Ejnar Höst & Pernille Frederiksen Dánia
84  Alexei Serejnikov & Ekaterina Riaboukhina Oroszország
87  Andrej Habjan & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Szlovénia
88  Iban Salgado & Francina Planas Spanyolország
88  Markus Schmid & Isabel Gehring Németország
90  Dmitriy Petrushechkin & Galina Sokolova Oroszország
91  Guennadi Klotchikhine & Natalia Fridmanovich Oroszország
92  Evgeny Letinsky & Yulija Dikolov Izrael
93  Tomas Cesal & Veronika Polaskova Cseh Köztársaság
93  Markus Heuberger & Sandra Trittmacher Németország
93  Ulf Schneider & Pirkko Hettrich Németország
96  Aleksander Dorofeev & Marina Alexandrova Oroszország
96  Ilia Litvinov & Ekaterina Murashova Oroszország
96  Joaquim Sole Fiquera & Fina Marti Espina Spanyolország
99  Andrei Blinov & Oxana Fedorova Oroszország
99  Patrick Kampa & Jessica Nehling Németország
99  Gasper Krasevec & Tjasa Marcic Szlovénia
99  Dmitri Mychaev & Ioulia Matiaj Oroszország
103  Volker Vorbrodt & Johanna Klisan (aka Hahn) Németország
104  Olivian Marian Badita & Simona Andrei Románia
105  Sven Szekulla & Anna Fischer Németország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}