Results from German Open 1997 - Junior II Standard 1997. augusztus 29.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

German Open 1997
Németország - Mannheim 1997. augusztus 29.

Junior II Standard 1997. augusztus 29.

Döntő

1  Denis Khadzhiev & Anna Suprun Oroszország
2  Andrius Ivasauskas & Karolina Skorupskaite Litvánia
3  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Litvánia
4  Evgeni Stepanov & Maria Goncharuk Oroszország
5  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukrajna
6  Andrius Brikmanis & Sandra Kniazeviciute Litvánia
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Nikolai Dzhamberbaev & Yana Balabayeva Oroszország
7  Giedrius Statulevicius & Rasa Pauliukeviciute Litvánia
9  Mikhail Vlassov & Elena Rotanova Oroszország
10  Marcin Kostuch & Justyna Marciszewska Lengyelország
10  Janis Kukainis & Valentina Oseledko Lettország
12  Rasmus Hougaard & Tania Kehlet Dánia

Elődöntő

13  Marcin Szuwarski & Katarzyna Kawalec Lengyelország
14  Alessandro D'amora & Daniela De Martino Olaszország
15  Edgaras Adomaitis & Ruta Zajanckauskaite Litvánia
15  Vladimir Slon & Anna Gortsurova Oroszország
17  Emil Stolarczyk & Karolina Bilska Lengyelország
18  Alessio Di Veronica & Tania Amico Olaszország
19  Ettore Azzarone & Giorgia Sala Olaszország
19  Misa Cigoj & Katja Marc Szlovénia
19  Damian Danielski & Martyna Pierz Lengyelország
22  Blaz Bezek & Nina Medja Szlovénia
23  Giovanni Mauro & Valentina Colantuono Olaszország
24  Kevin Clifton & Joanne Clifton Anglia
24  Matteo Menghini & Elisa Elisei Olaszország

2. forduló (legjobb 48)

26  Seguei Doboudko & Anastassia Zaporotskaia Oroszország
26  Sergiy Petruk & Natalija Vysochan Ukrajna
28  Temirlan Atarbajew & Alfija Batyrowa Kazahsztán
28  Leszek Golemienko & Barbara Palinska Lengyelország
30  Isak Halldorsson & Halldora Reynisdottir Izland
31  Vitali Ouroubkov & Anastassia Belikh Oroszország
32  Denis Banschikov & Anna Martynova Oroszország
32  Marek Fiksa & Danuta Wittig Lengyelország
32  Vladislav Ivanovitch & Olessia Karpovitch Oroszország
35  Luca Gherardi & Gretel Caricilli Olaszország
36  Alexei Nikoulin & Anastassia Bengard Oroszország
36  Janne Fabian Stiehler & Melissa Ortiz Gomez Németország
36  Jan Supik & Martina Branna Cseh Köztársaság
39  Bartosz Zagajewski & Natalia Matusiak Lengyelország
40  Dmitri Roschektaev & Elena Zverevschikova Oroszország
41  Denis Karankevitch & Nadya Khamitskaya Fehéroroszország
41  Vladimir Melnikov & Ioulia Karimova Oroszország
41  Alexei Silde & Daria Ivanova Oroszország
41  Sebastjan Vodlan & Urska Klakooar Szlovénia
45  Krzysztof Psciuk & Marta Zalewska Lengyelország
46  Danny Bell & Crystal Baird Skócia
47  Daniele Muzi & Silvia Stipcevich Olaszország
48  Jean-Michel Giovinazzo & Julie Nobel Franciaország

1. forduló (legjobb 94)

49  Alexei Aktcourine & Anastassia Novojilova Oroszország
49  Yuri Rasin & Mirit Karduner Izrael
49  Dmitri Rodygine & Marina Koudriavtseva Oroszország
49  Arcadii Turcan & Olga Fedosenco Moldova
49  Indrek Verro & Katrin End Észtország
54  Dimitrij Mikulich & Milana Mikulich Németország
54  Andre Reinhardt & Nelly Van Overberghe Németország
56  Evgueni Izoev & Anna Guinko Oroszország
56  Oleg Poukhov & Alla Bourkatovskaia Oroszország
56  Ivan Semenov & Veronika Vlassova Oroszország
59  Andrei Gorelov & Natalia Nagovitsina Oroszország
59  Dmitri Karounine & Anna Frolova Oroszország
61  Marat Khiziev & Elena Sobol Oroszország
61  Petr Zabystrzan & Jitka Konderlova Cseh Köztársaság
63  Evgueni Choumilo & Ekaterina Darovskaya Oroszország
63  Arturs Sulte & Signe Vanaga Lettország
65  Radu Andrei & Florina Demidov Románia
65  Dmitri Chmaraev & Iouliana Cheviakova Oroszország
65  Vadim Korovtchenko & Inna Korovtchenko Oroszország
65  Evgueni Tchetverik & Irina Khorochilova Oroszország
65  Yegor Zaostrovtsev & Evgenija Solopova Oroszország
70  Andrei Duca & Roxana Duca Románia
71  Pavel Bartosevitch & Natalia Tchoudnovskaia Oroszország
71  Vitali Joukov & Anastassia Golenovskaia Oroszország
71  Tomasz Kaczynski & Ewa Kostowska Lengyelország
71  Sven Kreicha & Sabine Heuser Németország
71  Filip Moncel & Lucia Kubasova Szlovák Köztársaság
71  Vitali Nekhvedovitch & Maria Nakhodkina Oroszország
71  Luis Pinto Quilez & Veronica Jimenez Blade Spanyolország
71  Vladislav Salnikov & Tatiana Bytchkova Oroszország
71  Zoufar Zapipov & Elena Sidorova Oroszország
80  Nazar Batih & Sabina Zaleska Ukrajna
81  Stefan Apostol & Anca Ionescu Románia
81  Michat Kawatkowski & Malgorzata Pawlak Lengyelország
83  Lukasz Grabowski & Justyna Masajlo Lengyelország
84  Marius Barbu & Mirela Bratu Románia
85  Peter Babony & Alena Faixova Szlovák Köztársaság
85  Vitalii Contobinin & Iulia Damaschina Moldova
85  Bartosz Jakubczyk & Urszula Rosc Lengyelország
88  Christoph Dambmann & Nadine Ludwig Németország
88  Ron Oknin & Liliya Eidelshtein Izrael
88  Artur Olesinski & Milena Orlinska Lengyelország
88  Julian Riemensperger & Sarah Schreiber Németország
92  Attila Kotlar & Katerina Boskovicova Szlovák Köztársaság
92  Vladimir Medvedev & Elena Prokhina Oroszország
92  Adam Podgorski & Karolina Jasiaczyk Lengyelország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}