Results from German Open 1997 - Junior II Latin 1997. augusztus 29.
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

German Open 1997
Németország - Mannheim 1997. augusztus 29.

Junior II Latin 1997. augusztus 29.

Döntő

1  Evgeni Stepanov & Maria Goncharuk Oroszország
2  Blaz Bezek & Nina Medja Szlovénia
3  Antonio Masella & Valentina Sainas Olaszország
4  Evgeni Nepomoeluev & Ekaterina Kozyreva Oroszország
5  Kevin Clifton & Joanne Clifton Anglia
6  Dmitri Roschektaev & Elena Zverevschikova Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Denis Khadzhiev & Anna Suprun Oroszország
7  Janis Kukainis & Valentina Oseledko Lettország
9  Nikolai Dzhamberbaev & Yana Balabayeva Oroszország
10  Vladimir Melnikov & Ioulia Karimova Oroszország
11  Misa Cigoj & Katja Marc Szlovénia
12  Vitali Ouroubkov & Anastassia Belikh Oroszország

Elődöntő

13  Alexei Aktcourine & Anastassia Novojilova Oroszország
13  Rasmus Hougaard & Tania Kehlet Dánia
15  Alexei Silde & Daria Ivanova Oroszország
16  Leszek Golemienko & Barbara Palinska Lengyelország
16  Emil Stolarczyk & Karolina Bilska Lengyelország
18  Andrius Ivasauskas & Karolina Skorupskaite Litvánia
18  Michal Kostovcik & Eva Waniekova Cseh Köztársaság
20  Marcin Kostuch & Justyna Marciszewska Lengyelország
21  Edgaras Adomaitis & Ruta Zajanckauskaite Litvánia
21  Andrius Brikmanis & Sandra Kniazeviciute Litvánia
21  Maksim Condratiev & Anastasiya Zhideleva Moldova
21  Marek Fiksa & Danuta Wittig Lengyelország

2. forduló (legjobb 51)

25  Alessandro Camerotto & Zeudi Zanetti Olaszország
25  Denis Karankevitch & Nadya Khamitskaya Fehéroroszország
25  Janne Fabian Stiehler & Melissa Ortiz Gomez Németország
28  Dimitrij Mikulich & Milana Mikulich Németország
28  Andre Reinhardt & Nelly Van Overberghe Németország
28  Vladimir Slon & Anna Gortsurova Oroszország
28  Marcin Szuwarski & Katarzyna Kawalec Lengyelország
32  Isak Halldorsson & Halldora Reynisdottir Izland
33  Alexei Nikoulin & Anastassia Bengard Oroszország
33  Krzysztof Psciuk & Marta Zalewska Lengyelország
35  Tomasz Kaczynski & Ewa Kostowska Lengyelország
36  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukrajna
36  Zoufar Zapipov & Elena Sidorova Oroszország
38  Jean-Michel Giovinazzo & Julie Nobel Franciaország
38  Andrei Gorelov & Natalia Nagovitsina Oroszország
38  David Timpert & Jana Bartuschewitz Németország
41  Alessandro D'amora & Daniela De Martino Olaszország
41  Marat Khiziev & Elena Sobol Oroszország
41  Oleg Poukhov & Alla Bourkatovskaia Oroszország
44  Temirlan Atarbajew & Alfija Batyrowa Kazahsztán
44  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Litvánia
46  Petr Polak & Hana Vitkova Cseh Köztársaság
47  Denis Banschikov & Anna Martynova Oroszország
48  Luis Pinto Quilez & Veronica Jimenez Blade Spanyolország
48  Evgueni Tchetverik & Irina Khorochilova Oroszország
50  Mario Radinger & Jessica Mohr Németország
50  Arcadii Turcan & Olga Fedosenco Moldova

1. forduló (legjobb 105)

52  Pavel Bartosevitch & Natalia Tchoudnovskaia Oroszország
52  Danny Bell & Crystal Baird Skócia
52  Damian Danielski & Martyna Pierz Lengyelország
52  Evgeni Goubarev & Ekaterina Sapojkova Oroszország
52  Vitali Joukov & Anastassia Golenovskaia Oroszország
52  Yuri Rasin & Mirit Karduner Izrael
58  Christoph Dambmann & Nadine Ludwig Németország
58  Luca Gherardi & Gretel Caricilli Olaszország
58  Yegor Zaostrovtsev & Evgenija Solopova Oroszország
61  Evgueni Izoev & Anna Guinko Oroszország
61  Dmitri Rodygine & Marina Koudriavtseva Oroszország
61  Thorsten Schneider & Angela Stuppia Németország
64  Sergiy Petruk & Natalija Vysochan Ukrajna
65  Rafael Berezowski & Agnieszka Szklarz Lengyelország
65  Benjamin Gäbler & Aldona Nowakowski Németország
67  Bartosz Jakubczyk & Urszula Rosc Lengyelország
68  Ivan Semenov & Veronika Vlassova Oroszország
69  Dmitri Chmaraev & Iouliana Cheviakova Oroszország
69  Indrek Verro & Katrin End Észtország
71  Dmitri Karounine & Anna Frolova Oroszország
71  Michat Kawatkowski & Malgorzata Pawlak Lengyelország
73  Radu Andrei & Florina Demidov Románia
73  Vladislav Salnikov & Tatiana Bytchkova Oroszország
73  Giedrius Statulevicius & Rasa Pauliukeviciute Litvánia
76  Ole Dirks & Manuela Bindea Németország
76  Martin Müller & Ebru Kaba Németország
76  Daniele Muzi & Silvia Stipcevich Olaszország
79  Filip Moncel & Lucia Kubasova Szlovák Köztársaság
79  Dumitru Muzlaev & Margarita Semeon Moldova
79  Konstantin Statnikov & Katherina Simonova Németország
82  Andrei Duca & Roxana Duca Románia
82  Lukasz Grabowski & Justyna Masajlo Lengyelország
82  Nemanja Todic & Ines Brandenburger Németország
82  Sebastjan Vodlan & Urska Klakooar Szlovénia
86  Nazar Batih & Sabina Zaleska Ukrajna
86  Felix Solovei & Julia Kabanadze Németország
88  Evgueni Choumilo & Ekaterina Darovskaya Oroszország
88  Artur Olesinski & Milena Orlinska Lengyelország
88  Bartosz Zagajewski & Natalia Matusiak Lengyelország
91  Stefan Apostol & Anca Ionescu Románia
91  Attila Kotlar & Katerina Boskovicova Szlovák Köztársaság
93  Vitalii Contobinin & Iulia Damaschina Moldova
93  Michal Janc & Kristina Babikova Cseh Köztársaság
93  Ron Oknin & Liliya Eidelshtein Izrael
93  Adam Podgorski & Karolina Jasiaczyk Lengyelország
97  Julian Riemensperger & Sarah Schreiber Németország
98  Marius Barbu & Mirela Bratu Románia
98  Arturs Sulte & Signe Vanaga Lettország
100  Peter Babony & Alena Faixova Szlovák Köztársaság
100  Stefan Berg & Nadine Merker Németország
102  Karsten Hofmann & Katja Behrens Németország
103  Vadim Korovtchenko & Inna Korovtchenko Oroszország
103  Goran Kutrevac & Linda Bjedov Horvátország
103  Nicolai Springer & Simone Waldorf Németország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}