Results from Europe-Asia Cup - Juvenile 1 Combination (6 dances) 2009. november 28.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Europe-Asia Cup
Oroszország - Ekaterinburg 2009. november 28.

Juvenile 1 Combination (6 dances) 2009. november 28.

Döntő

1  Daniil Pisankin & Arina Marukhina Oroszország
2  Daniil Golyshev & Elizaveta Lykhina Oroszország
3  Grigoriy Ryabtsev & Anna Nevgad Oroszország
4  Anatoliy Petrov & Anna Veretnova Oroszország
5  Egor Matveev & Svetlana Loskutova Oroszország
6  Valentin Kravchenko & Anastasiya Belyakova Oroszország
Hírdetés
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  [39] Maksim Kulyashov & Ruslana Sultanova Oroszország
8  [32] Dmitriy Evdokimov & Darya Vakhlakova Oroszország
9  [17] Kirill Fedotov & Kamilla Rizaeva Oroszország
10  [16] Sergey Korobov & Darya Shubina Oroszország
11  [15] Vladislav Baturin & Snezhana Chernova Oroszország
12  [13] Ivan Korotaev & Polina Malkova Oroszország

Elődöntő

13  [39] Kirill Konnov & Margarita Gasparyan Oroszország
14  [37] Vyacheslav Pronchenkov & Karina Sufiyarova Oroszország
15  [33] Aleksey Kotegov & Anastasiya Golitsina Oroszország
16  [31] Nikolay Streltsov & Elizaveta Akimova Oroszország
17  [28] Mikhail Obryadov & Anastasiya Yakovleva Oroszország
18  [26] Evgeniy Magulaev & Diana Borodina Oroszország
19  [25] Maksim Egorov & Anna Zherebyateva Oroszország
19  [25] Semen Sukhov & Irina Kitsenko Oroszország
21  [19] Sergey Selyuk & Anastasiya Markova Oroszország
22  [18] Nikita Volkov & Kseniya Butakova Oroszország
23  [11] Yan Leontev & Natalya Degtyareva Oroszország
24  [8] Aleksey Senin & Aleksandra Chubarova Oroszország

2. forduló (legjobb 49)

25  [27] Aleksandr Stalyukov & Kseniya Dolgopolova Oroszország
26  [26] Denis Ageev & Inna Morozova Oroszország
26  [26] Arkadiy Borschevskiy & Olga Vinogradova Oroszország
26  [26] Artem Repin & Kseniya Agafonova Oroszország
29  [25] Aleksandr Karpov & Nadezhda Uraeva Oroszország
29  [25] Ivan Rusakov & Anastasiya Svoevolina Oroszország
29  [25] Daniil Sergeev & Sofiya Alekseeva Oroszország
32  [23] Sergey Khokhryakov & Polina Kalinina Oroszország
32  [23] Dmitriy Pozdnyakov & Mariya Melyukhnova Oroszország
34  [22] Maksim Marinenkov & Ekaterina Raspopova Oroszország
34  [22] Makar Mukharlyamov & Ekaterina Tristan Oroszország
36  [20] Artem Ivanov & Elizaveta Logacheva Oroszország
36  [20] Gleb Marin & Anna Samylova Oroszország
38  [18] Yan Smagin & Anastasiya Pegushina Oroszország
39  [17] Konstantin Nikolaev & Ekaterina Bikmaeva Oroszország
39  [17] Aleksey Ozhegov & Lada Artamonova Oroszország
41  [16] Yaroslav Mutallapov & Mariya Slobozhan Oroszország
42  [15] Danil Rudakov & Ekaterina Salimgarieva Oroszország
42  [15] Aleksandr Tarakanov & Darya Raschetina Oroszország
44  [13] Aleksandr Bakhilin & Viktoriya Kanyukova Oroszország
45  [9] Sergey Gurev & Tatyana Gileva Oroszország
46  [8] Viktor Shlepnev & Viktoriya Fomina Oroszország
47  [7] Georgiy Smirnov & Darya Mezentseva Oroszország
48  [6] Anton Gryaznov & Elena Ladyzhnikova Oroszország
49  [4] Stepan Bersenev & Elizaveta Sharova Oroszország

1. forduló (legjobb 56)

50  [40] Dmitriy Dzhumkov & Veronika Kopeykina Oroszország
50  [40] Evgeniy Starikov & Ekaterina Oshkukova Oroszország
52  [36] Konstantin Sharko & Anastasiya Kostyuk Oroszország
52  [36] Ivan Smirnov & Anastasiya Bublik Oroszország
54  [35] Kirill Zubarev & Darya Selezneva Oroszország
55  [34] Matvey Tishkov & Vladislava Mischenko Oroszország
56  [33] Yaroslav Elgushev & Anastasiya Smelova Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}