Results from Dynamo Cup - 2012 - Junior II Latin Championship 2012. november 10.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Dynamo Cup - 2012
Oroszország - Nizhny Novgorod 2012. november 10.

Junior II Latin Championship 2012. november 10.

Döntő

1  [5] Ilya Balyuk & Veronika Pak Oroszország
2  [10] Anton Lobanov & Alena Karzakova Oroszország
3  [15] Ilya Agafonov & Ekaterina Aristova Oroszország
4  [22] Artem Sorokin & Mariya Efimova Oroszország
5  [23] Kirill Panfilov & Viktoriya Kurbatova Oroszország
6  [32] Daniil Makarkin & Darya Shindina Oroszország
7  [33] Vladislav Kozin & Sabina Zakirova Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

8  [21] Ilya Anosov & Regina Kustova Oroszország
9  [20] Sergey Krasheninnikov & Polina Gamzaeva Oroszország
10  [19] Dmitriy Lazarichev & Mariya Batyreva Oroszország
11  [17] Anton Shirmanov & Kristina Kashirnikova Oroszország
12  [12] Ilya Kostyunin & Elena Baranova Oroszország
13  [4] Adel Galimov & Rashel Safiullina Oroszország

Elődöntő

14  [31] Maksim Aksenov & Valeriya Kotikova Oroszország
15  [28] Ivan Ivlev & Mariya Kotelnikova Oroszország
15  [28] Pavel Spiridonychev & Darya Andreeva Oroszország
17  [25] Dmitriy Vyatkin & Yuliya Nikitina Oroszország
18  [22] Daniil Bychkov & Natalya Pavlycheva Oroszország
19  [21] Mikhail Balmashev & Alina Alekseeva Oroszország
19  [21] Egor Voronovich & Anastasiya Krasnoslobodtseva Oroszország
21  [18] Nikita Gorovoy & Kseniya Chudova Oroszország
22  [17] Vasiliy Shiryaev & Valeriya Kobyakova Oroszország
23  [11] Aleksey Krasnik & Mariya Sedova Oroszország
24  [3] Vladimir Polikov & Natalya Shirybanova Oroszország
24  [3] Danil Voronovich & Tatyana Pshenichnaya Oroszország

1. forduló (legjobb 46)

26  [23] Anton Melnik & Anna Zyleva Oroszország
26  [23] Dmitriy Siryutin & Lyubov Vaskova Oroszország
26  [23] Andrey Vorontsov & Elizaveta Ushakova Oroszország
29  [21] Ilya Rogachev & Elizaveta Lopatina Oroszország
30  [19] Vladislav Kulyapkin & Alina Kashkova Oroszország
31  [17] Timur Abdullaev & Aleksandra Polozenko Oroszország
31  [17] Artem Loginov & Darya Balyatina Oroszország
33  [16] Ivan Surikov & Ekaterina Egorova Oroszország
34  [15] Kirill Demidov & Viktoriya Vdovina Oroszország
35  [14] Maksim Chernev & Elina Bolshenkova Oroszország
36  [8] Kirill Dormidontov & Ekaterina Molkova Oroszország
36  [8] Garnik Petrosyan & Elena Tolonkina Oroszország
38  [6] Aleksandr Kornienko & Yuliya Aksenova Oroszország
38  [6] Danil Naydanov & Elizaveta Cherepanova Oroszország
40  [5] Mikhail Marunin & Anastasiya Kapkina Oroszország
41  [3] Rodion Baublis & Olga Davydova Oroszország
41  [3] Egor Katsapov & Anastasiya Ermolaeva Oroszország
43  [2] Vladimir Schukin & Darya Popova Oroszország
44  [1] Mark Kurishov & Polina Abrosimova Oroszország
45  Nikita Malkov & Mariya Zakurazhnova Oroszország
45  Vyacheslav Panasovets & Arina Yakovleva Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}