Results from Dutch Open 2009 - Youth Latin 2009. november 12.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Dutch Open 2009
Hollandia - Assen 2009. november 12.

Youth Latin 2009. november 12.

Döntő

1  Francesco Bertini & Sabrina Manzi Olaszország
2  Giuseppe Nonnis & Sara Zuddas Olaszország
3  Zhivko Ivanov & Milla Lykke Dánia
4  Ilya Sizov & Irina Grishina Oroszország
5  Matteo Cossu & Laura Padroni Olaszország
6  Edvins Astahovs & Margarita Salasnaja Lettország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  [24] Konstantin Chigirev & Daria Mikhalskaya Oroszország
8  [21] Simone Vertuccio & Anastasiya Kuzmina Olaszország
9  [17] Dimitry Medevdev & Yaroslava Eliseeva Oroszország
9  [17] Luca Sulis & Sara Milia Olaszország
11  [15] Dmitriy Semeshkin & Kristina Beregova Oroszország
12  [12] Yaroslav Galay & Valentyna Otryshko Ukrajna

Elődöntő

13  [25] Andriy Pyatakha & Tetyana Borovik Ukrajna
13  [25] Illya Vinnikovskyy & Orsolya Horvath Magyarország
15  [24] Denys Korostashov & Nataliya Kostyleva Ukrajna
15  [24] Dmitro Paley & Oksana Tsykalyuk Ukrajna
17  [18] Aleksandr Aksenov & Tatiana Bespalova Oroszország
18  [15] Evgen Kornievskyy & Yelyzaveta Savchenko Ukrajna
18  [15] Sebastian Mroz & Joanna Szumkowska Lengyelország
20  [12] Dmytro Symenchuk & Diana Soroka Ukrajna
21  [11] Andriy Besyedin & Taisiya Statsenko Ukrajna
22  [10] Frank Zegels & Danique Zegels Hollandia
23  [9] Anton Rybalchenko & Karina Alieva Ukrajna

2. forduló (legjobb 37)

24  [31] Alon Davidovsky & Lital Lehtman Izrael
24  [31] Vladislav Kovtun & Anna Krasnishapka Ukrajna
24  [31] David Olsson & Valentina Rudenok Svédország
27  [28] Aleksandr Kartashov & Anastasiya Galkevich Ukrajna
28  [26] Aslak Nymand Amstrup & Lilja Gudmundsdottir Dánia
29  [24] Vladislav Lutskyi & Mariya Evtoshuk Ukrajna
30  [20] Dmitriy Syromyatnikov & Darya Kravchuk Ukrajna
31  [19] Simon Thagaard Jensen & Line Smed Dánia
32  [17] Vladislav Bykov & Yuliya Verevka Ukrajna
33  [8] Christoph Henkel & Olga Pereshitova Németország
34  [7] Mads Klyhn Andersen & Evangeline Norgaard Dánia
35  [6] Ivan Upir & Valeriya Karachevtseva Ukrajna
36  [5] Dmitriy Chubanov & Sofya Razuvaeva Oroszország
37  [4] Dmytro Obukhov & Svitlana Lisna Ukrajna

1. forduló (legjobb 49)

38  [24] Mikhail Mashkov & Polina Shklyaeva Oroszország
38  [24] Dmitro Zhuk & Katya Parfenyuk Ukrajna
40  [22] Mikhaylo Yurchenko & Katerina Tanicheva Ukrajna
41  [20] Ariel Moreinis & Yana Padalka Izrael
42  [19] Sander Bos & Ellen Timmer Hollandia
42  [19] Oleg Ishbulatov & Ekaterina Vlasova Oroszország
44  [18] Mario Pistis & Alessia Loi Olaszország
45  [15] Yaroslav Shestoperov & Jana Bogdanova Oroszország
46  [12] Pavel Lidogoster & Moran Itzekzon Izrael
47  [11] Mikhail Brylev & Aleksandra Polovtseva Ukrajna
47  [11] Alon Mugerman & Lital Opaets Izrael
49  [10] Ilia Miasnick & Annabelle Perez Izrael
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}