Results from Dutch Open 2005 - Amateur Rising Star Ballroom 2005. november 10.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Dutch Open 2005
Hollandia - Assen 2005. november 10.

Amateur Rising Star Ballroom 2005. november 10.

Döntő

1  Alfonsino Fontanella & Sandra Galati Olaszország
2  Valeri Zakharov & Yelena Voronova Oroszország
3  Mikhail Solovyev & Irina Puzrina Oroszország
4  Andrey Sirbu & Olga Muravskaya Oroszország
5  Damien Koulouris & Natasha Manderson Ausztrália
6  Daniele Pardini & Paola Rosi Olaszország
Hírdetés
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  [24] Egor Filipenko & Camilla Bentzen Norvégia
8  [23] Evgeni Tereshyn & Elizaveta Nosova Oroszország
9  [22] Aleksei Sonin & Maria Sachkova Oroszország
10  [19] Marcin Kalitowski & Kamila Domanska Lengyelország
11  [15] Nikolai Dzhamberbaev & Evgenia Bekova Oroszország
12  [14] Rustam Shayahmetov & Alina Kunafina Oroszország
13  [11] Maxim Bulanyi & Katerina Spasitel Ukrajna

Elődöntő

14  [26] Yuriy Petrov & Irina Guschina Oroszország
14  [26] Morten Schnedler-Jensen & Pernille Kraft Dánia
16  [25] Andrei Porokhine & Anastasia Sergievskaia Oroszország
17  [24] Oscar Pedrinelli & Kamila Brozovska Cseh Köztársaság
18  [23] Yevgen Solodkyy & Svitlana Rozhkova Ukrajna
19  [21] Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Hollandia
20  [19] Michele Arno & Antonella Leo Olaszország
21  [16] Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Franciaország
22  [14] Mathias Kehlet & Malene Ostergaard Dánia
23  [6] Grigory Novikov & Dinara Talypova Oroszország
23  [6] Oleg Storozhuk & Snizhana Baydelyuk Ukrajna

3. forduló (legjobb 35)

25  [30] Vadym Litvinenko & Nadya Romanuk Ukrajna
26  [29] Dmitriy Platov & Anna Kozyreva Oroszország
27  [28] Ilya Chernyakov & Polina Fomina Oroszország
28  [27] Edwin Chabot & Anouk Van Hoeven Hollandia
29  [25] Igor Pokasanew & Leila Akcelik Belgium
30  [24] Igor Gorokhov & Marina Bevz Oroszország
30  [24] Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Ukrajna
30  [24] Maxim Zakharov & Olga Priamilova Oroszország
33  [23] Glenn Hulkes & Larisa Locke Ausztrália
34  [20] Martin Pape & Sofie Koborg Dánia
36  [13] Alexander Bezzubov & Valeriya Voronova Oroszország

2. forduló (legjobb 61)

37  [27] Vadim Gazda & Jasmina Arko Szlovénia
37  [27] Allan Vedel & Sabrina Skiby Dánia
39  [26] Robert Hoefnagel & Silke Hoefnagel Hollandia
39  [26] Simon Riding & Nikita Wadstrom Dánia
41  [25] Vitally Derendiaev & Maria Kirillova Oroszország
41  [25] Jorgen Hultermans & Shirly Habets Hollandia
41  [25] Hiroaki Koike & Rikako Ota Japán
41  [25] Vasyl Makarov & Liudmyla Guk Ukrajna
45  [21] Sergey Kravchuk & Anastasiya Fedchyshina Ukrajna
45  [21] Dmitriy Solomakha & Alina Soyfer Ukrajna
47  [20] Rolf Van Laan & Inez Mertens Hollandia
48  [19] Paul Bakker & Cynthia Kolijn Hollandia
48  [19] Oleksandr Gorodetskyy & Natalya Sergienko Ukrajna
48  [19] Dmitri Nikitin & Irina Kornilova Oroszország
51  [18] Jan Joost & Marjolein Baks Hollandia
52  [16] Vassili Merinov & Mariam Izmaylova Oroszország
52  [16] Martin Parnov Reichardt & Janne Vejlby Dánia
54  [15] Gabriel Nedea & Ana Maria Dima Románia
54  [15] Martijn Wesseling & Denise Qualm Hollandia
56  [14] Eduard Vasilev & Ekaterina Vasilev Izrael
56  [14] Eduard Zhigurt & Ksenia Vasilyeva Oroszország
58  [13] Anton Biletskyy & Anna Batalova Ukrajna
58  [13] Jeroen Luijer & Stefanie Maycock Németország
60  [11] Ramon De Kleijn & Astrid Theelen Hollandia
62  [8] Krzysztof Grzelak & Kamila Cholewicka Lengyelország
63  [7] Dennis Voermans & Samantha Voermans (aka Kolijn) Hollandia

1. forduló (legjobb 94)

64  [24] Cyril Passerat & Lucie Jeanne Franciaország
65  [22] Onno Butter & Patricia Ligtvoet Hollandia
66  [20] Marcel Zwidwijk & Suzanne Gelens Hollandia
67  [16] Jon Eythor Gottskalksson & Helga Gudjonsdottir Izland
69  [15] Alexis Bergeon & Cindy Diot Franciaország
69  [15] Joost Findhammer & Maartje Aalbers Hollandia
69  [15] Roeland Schelfhout & Leontine Schelfhout Hollandia
69  [15] Marcel Van Rooy & Eefke Van Buul Hollandia
73  [12] Sasa Svraka & Dina Mrdenovic Szerbia
74  [11] Baldur Kari Eyjolfsson & Anna Kristin Vilbergsdottir Izland
74  [11] David Kramer & Wendy Bosch Hollandia
74  [11] Matija Smolec & Marija Stosic Horvátország
74  [11] Hem Spilker & Marieke Adelaars Hollandia
78  [10] Jeremy Jacquot & Blandine Jacquot Franciaország
78  [10] Brian Lundell & Kyla Ramsay Kanada
78  [10] Joost Offermans & Deborah Warmer Hollandia
81  [9] Vincent Villat & Marie-pierre Villat Franciaország
82  [8] Mihai Dima & Catalina Filip Románia
83  [7] Ivor Benc & Dijana Zutic Horvátország
84  [6] Dominique Paineau & Lydie Ydier Franciaország
84  [6] Twan Van Berlo & Rina Bennebroek Hollandia
86  [5] Alex Santkovsky & Anastasia Kompanietz Izrael
86  [5] Peter Schapers & Tessa De Jong Hollandia
86  [5] Wilbert Van Amelsfoort & Colette Van Campen Hollandia
89  [4] Jorgo Hameetman & Tamara Van Sluis Hollandia
90  [3] Maurice Philipoom & Marieke Londen Hollandia
91  [2] Edwin Blok & Sandra Leuvekamp Hollandia
91  [2] Maurice Nijrolde & Cindy Nijrolde Hollandia
91  [2] Wesley Piket & Michelle Groenendal Hollandia
91  [2] Jeroen Sanders & Chantal Melet Hollandia
95  [1] Marc Alliot & Sophie Alliot Franciaország
95  [1] Richard Geelen & Susan Verbeet Hollandia
97  Michael Hameetman & Claudia Andeweg Hollandia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}