Results from DancefoRUm 2010 - IDSF International Open Latin 2010. április 3.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

DancefoRUm 2010
Oroszország - Moscow 2010. április 1.

IDSF International Open Latin 2010. április 3.

Döntő

1  Alexei Silde & Anna Firstova Oroszország
2  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Oroszország
3  Gabriele Goffredo & Antonia Goffredo Olaszország
4  Valentin Voronov & Alina Imrekova Oroszország
5  Dmitriy Pugachev & Anastasia Selivanova Oroszország
6  Charles-Guillaume Schmitt & Elena Salikhova Franciaország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  [29] Armen Tsaturyan & Alina Zharullina Oroszország
8  [24] Mikhail Soloviev & Kristina Tsvetkova Oroszország
9  [13] Aleksei Sizintsev & Galina Klyukovskaya Oroszország
10  [8] Filipp Brykov & Olga Tarassova Oroszország
10  [8] Igor Makarov & Anna Baklanova Oroszország
12  [6] Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Oroszország
13  [2] Anton Aldaev & Natalya Polukhina Oroszország

Elődöntő

14  [20] Julien Couderc & Elodie Masson Franciaország
15  [19] Ilja Chubanov & Anastasiya Rybalko Oroszország
15  [19] Artem Lazarev & Anastasia Podobedova Oroszország
17  [18] Danylo Shcherbanyuk & Megi Bakradze Oroszország
18  [17] Viktor Burchuladze & Valeriya Agikyan Oroszország
19  [16] Dmitriy Svetlichnyy & Darya Shelestova Oroszország
20  [15] Andrey Strebizh & Elena Manuylova Oroszország
21  [14] Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Oroszország
22  [13] Stas Mikhailichenko & Anna Rychagova Oroszország
23  [10] Evgeniy Oreshnikov & Darya Kasparova Oroszország
24  [7] Nikita Menschikov & Mariya Zimina Oroszország
25  [5] Artem Sorokin & Oksana Borovleva Oroszország

4. forduló (legjobb 50)

26  [26] Nikolay Andruschenko & Darya Seyko Oroszország
26  [26] Artem Luchin & Lyubov Shatskaya Oroszország
28  [25] Roman Denisenko & Tamara Prochnova Oroszország
28  [25] Vitaliy Didenko & Marina Zykova Oroszország
30  [24] Vyacheslav Benko & Elena Klepikova Oroszország
30  [24] Maksim Gerasimov & Irina Konina Oroszország
30  [24] Ivan Raditsa & Evgeniya Samoylova Oroszország
33  [23] Nikolai Elizariev & Olga Nikolajeva Oroszország
33  [23] Mikhail Koptev & Darya Zakharova Oroszország
33  [23] Oleg Vdovin & Mariya Raevskaya Oroszország
36  [22] Evgeni Likhachev & Maria Levina Oroszország
37  [21] Vladimir Shelomitskiy & Renata Muftakhetdinova Oroszország
38  [20] Aleksandr Elagin & Yuliya Sidyakina Oroszország
39  [19] Aleksandr Kuternin & Irina Bolshakova Oroszország
40  [18] Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Oroszország
41  [15] Dmitry Lomakin & Julia Leontieva Oroszország
41  [15] George Eduard Sutu & Ludivine Brangbour Franciaország
43  [14] Ivan Smirnov & Tatyana Kosenko Oroszország
44  [11] Zhaki Butuzafi & Elizaveta Smirnova Oroszország
45  [9] Tigran Akinyan & Aleksandra Shapovalenko Oroszország
45  [9] Igal Ginzburg & Sonia Sebastianov Izrael
47  [8] Ilya Malyshev & Darya Savanova Oroszország
48  [5] Denis Nechaev & Mariya Shirshova Oroszország
49  [4] Albert Sabirov & Margarita Belova Oroszország
50  [3] Pavel Rostokin & Kristina Shishkina Oroszország

3. forduló (legjobb 95)

51  [30] Artem Kruchin & Oksana Vetis Oroszország
51  [30] Ilya Timoshenko & Ivita Matsenko Oroszország
53  [29] Roman Malkov & Anastasia Verbianova Oroszország
54  [28] Ilia Feldman & Irina Ivanova Oroszország
54  [28] Anton Seleznev & Lyubov Gabbasova Oroszország
56  [27] Aleksandr Savaskov & Viktoriya Eliseeva Oroszország
57  [26] Alexis Bergeon & Johanna Rivier Franciaország
57  [26] Dmitri Polikarpov & Nadezhda Ivleva Oroszország
57  [26] Georgiy Trifonov & Bella Bakarova Oroszország
60  [25] Egor Petrov & Kseniya Lukyanova Oroszország
61  [24] Teddy Dechandon & Pryscillia Dardot Franciaország
61  [24] Aleksandr Zhimalov & Darya Kartyshova Oroszország
63  [23] Aleksander Leivikov & Alexandra Lyulikova Izrael
64  [22] Robert Muller & Anna Romanowska Lengyelország
64  [22] Evgeniy Shekhovtsov & Natalia Usoltseva Oroszország
66  [21] Aleksei Sonin & Maria Sachkova Oroszország
67  [19] Aleksey Shabarshin & Arina Lelina Oroszország
67  [19] Nikita Smirnov & Svetlana Semenova Oroszország
67  [19] Oleksiy Tyschenko & Alisa Polischuk Ukrajna
70  [18] Yan Shmidt & Marina Bisiuk Oroszország
70  [18] Ivan Sizintsev & Darya Dmitrieva Oroszország
72  [17] Sergey Chebyshev & Kseniya Myasnikova Oroszország
72  [17] Dmitriy Karnetskikh & Anastasiya Perchikova Oroszország
72  [17] Igor Lounev & Ekaterina Prokhorova Oroszország
72  [17] Aleksandr Zolotarev & Sofiya Gorbunova Oroszország
76  [15] Maksim Blinov & Mariya Astafeva Oroszország
77  [14] Yan Diordiev & Olga Shestakova Oroszország
77  [14] Nikolay Isaev & Svetlana Zhatkina Oroszország
77  [14] Mikhail Kamarda & Valeriya Kachalko Kirgisztán
77  [14] Vladimir Shkural & Alevtina Malenina Oroszország
81  [13] Gennadiy Baydukov & Olga Koptyaeva Oroszország
82  [12] Dmitriy Kuzin & Kseniya Romanenko Oroszország
82  [12] Alexandr Otsechkin & Alexandra Lutsenko Oroszország
84  [11] Aleksandr Reva & Kseniya Popova Oroszország
85  [9] Sergey Panchenko & Tatyana Lyashenko Oroszország
86  [7] Zakhar Kamyshnikov & Darya Fomina Oroszország
86  [7] Aleksandr Kurennoy & Yuliya Gorlenkova Oroszország
86  [7] Aleksandr Sentsov & Valeriya Ivanova Oroszország
89  [6] Dmitriy Khusnutdinov & Yaroslava Satalkina Oroszország
89  [6] Edgar Kokoev & Marina Kapishnikova Oroszország
91  [5] Ilya Dementev & Darya Anurova Oroszország
92  [4] Anton Abramenkov & Natalya Petryakova Oroszország
92  [4] Eduard Akhunov & Arina Garankina Oroszország
92  [4] Anton Yaremenko & Anastasiya Tobolkina Oroszország
95  [2] Alen Gaysin & Katerina Mikhaylova Oroszország

2. forduló (legjobb 137)

96  [37] Mirsad Ibragimov & Daliya Ilyasova Oroszország
97  [34] Artem Gusev & Anna Dragoman Oroszország
97  [34] Ivan Malkov & Diana Filatova Oroszország
97  [34] Dmitriy Nesterov & Taisa Finenkova Oroszország
97  [34] Andrey Romanovskiy & Irina Polovikova Oroszország
101  [33] Evgeniy Zavadskikh & Kristina Nikulina Oroszország
102  [32] Konstantin Astafiev & Vladlena Khodyreva Oroszország
102  [32] Aleksey Doronin & Diana Bykova Oroszország
104  [31] Sergey Katkov & Irina Mirsaetova Oroszország
104  [31] Evgeny Lazarev & Elizaveta Gandzyuk Oroszország
104  [31] Ilya Uscheko & Mariya Mazurak Oroszország
107  [30] Denis Krivonogov & Julia Kharlamova Oroszország
108  [28] Eduard Gatin & Yanina Akimova Oroszország
108  [28] Pavel Shishov & Mariya Kiseleva Oroszország
110  [27] Konstantin Klimenko & Elena Likirichenko Oroszország
110  [27] Daniil Sukhanov & Ekaterina Vasilenko Oroszország
110  [27] Evgeniy Yanchenko & Ekaterina Frolova Oroszország
113  [26] Dmitriy Kapusta & Mariya Savushkina Oroszország
113  [26] Evgeny Kotov & Valeria Skosyrskaya Oroszország
113  [26] Evgeniy Polyakov & Elyzaveta Ryzhkova Oroszország
116  [25] Artem Mikhaylov & Anna Buvina Oroszország
116  [25] Daniil Yurov & Anastasiya Bogomolova Oroszország
118  [24] Pavel Dobroserdov & Tatiana Dutchak Oroszország
118  [24] Aleksey Kudinov & Natalija Sokolova Oroszország
120  [23] Aleksey Dolotov & Tatyana Chernik Oroszország
120  [23] Roman Trotskiy & Karolina Usikova Oroszország
122  [22] Aleksey Metkin & Marina Aleksandrova Oroszország
123  [21] Yakov Ponomarenko & Yuliya Ponomarenko Oroszország
124  [20] Ivan Ponomarev & Anastasiya Smirnova Oroszország
124  [20] Ilya Strijonok & Valentina Utlik Fehéroroszország
126  [19] Grigoriy Yagudaev & Nataliya Rakusova Oroszország
127  [18] Sergej Krasnikov & Yulia Dragina Oroszország
128  [15] Radmir Rafikov & Alla Kosolobova Oroszország
129  [14] Igor Rudakov & Irena Rudakova Oroszország
129  [14] Bogdan Semyanovskiy & Tatyana Pivasheva Oroszország
131  [12] Vladislav Gostev & Anna Volokhova Oroszország
132  [11] Aleksandr Aleshin & Irina Aleshina Oroszország
133  [10] Rodion Fomin & Daria Belova Oroszország
134  [8] Vyacheslav Chernyaev & Svetlana Kidyaeva Oroszország
134  [8] Vasiliy Tyukhtin & Marina Ulyanova Oroszország
136  [4] Mikhail Agrba & Darya Andrianova Oroszország
137  [1] Aleksandr Porozov & Yuliya Remizova Oroszország

1. forduló (legjobb 194)

138  [37] Mikhail Korchagov & Ekaterina Ovchinnikova Oroszország
138  [37] Maksim Spirin & Antonina Darcheva Oroszország
140  [36] Yuriy Abushinov & Elena Zhikhareva Oroszország
140  [36] Maksim Bykov & Irina Belyaeva Oroszország
140  [36] Roman Gavrilin & Marina Solovieva Oroszország
140  [36] Daniil Ukhin & Svetlana Mineeva Oroszország
144  [35] Ivan Shnygin & Mariya Zvezdova Oroszország
144  [35] Konstantin Voronin & Svetlana Lyubutsina Oroszország
146  [34] Alen Bogachev & Elena Borodina Oroszország
146  [34] Anton Efremov & Ekaterina Belyaeva Oroszország
148  [33] Artem Alekseev & Zinaida Khafizova Oroszország
148  [33] Aleksey Bykov & Valeriya Nasonova Oroszország
148  [33] Anton Shtabnov & Olga Semyenova Oroszország
151  [31] Andrey Bubnov & Elena Grebkina Oroszország
151  [31] Aleksey Chadin & Natalya Berendakova Oroszország
153  [30] Sergey Chekhranov & Ekaterina Kazakova Oroszország
154  [29] Aleksandr Babintsev & Anastasiya Ryzhkina Oroszország
155  [27] Aleksandr Kulakov & Mariya Zirenko Oroszország
155  [27] Aleksandr Merkulov & Dinara Bilyalova Oroszország
155  [27] Anil Tulasi & Arina Oganesova Oroszország
158  [26] Anton Klendiy & Anastasiya Dylevskaya Oroszország
158  [26] Roman Mikin & Anastasiya Pashevich Oroszország
158  [26] Danil Polnomochnykh & Mariya Efimova Oroszország
158  [26] Nikita Tarasov & Valeriya Sitnichenko Oroszország
158  [26] Ilya Zakharov & Varvara Zverochkina Oroszország
163  [24] Sergey Koshkin & Anastasiya Goldina Oroszország
164  [23] Aleksandr Lukyanov & Anastasiya Moskovko Oroszország
165  [22] Pavel Getmantsev & Anna Bashmakova Oroszország
165  [22] Maksim Panyushkin & Mariya Anurova Oroszország
167  [21] Vladimir Filimontsev & Anna Lebedeva Oroszország
168  [20] Ilya Bronitskiy & Tatyana Kotova Oroszország
168  [20] Denis Grankin & Alisa Safonova Oroszország
170  [19] Pavel Alekseev & Anna Romanova Oroszország
170  [19] Iliya Krjuchkov & Natalya Finogenova Oroszország
170  [19] Artem Sheroukhov & Elena Smagina Oroszország
170  [19] Anton Yurko & Olga Efimova Oroszország
174  [17] Artem Bulava & Anastasiya Pavlova Oroszország
174  [17] Igor Davydov & Anastasiya Rybina Oroszország
174  [17] Roman Silin & Uliana Sheremetyeva Oroszország
177  [16] Dmitriy Markeev & Ekaterina Yakovenko Oroszország
177  [16] Alexey Troshin & Anna Khomyakova Oroszország
179  [15] Artem Antonenko & Yuliya Antonenko (aka Lopatchenko) Oroszország
179  [15] Roman Orlovskiy & Elena Sabinina Oroszország
181  [14] Stanislav Eremeev & Mariya Gribkova Oroszország
181  [14] Vitaliy Gudkov & Anastasiya Afanaseva Oroszország
181  [14] Dmitry Vakin & Ekaterina Karunina Oroszország
184  [8] Anton Karpov & Bella Biderman Oroszország
184  [8] Aleksandr Sisekin & Varvara Pivavarova Oroszország
186  [7] Dmitri Pakhomov & Elena Pakhomova Oroszország
187  [6] Namig Kerimov & Maria Mineeva Oroszország
187  [6] Dmitry Trubenkov & Valentina Kondratieva Oroszország
189  [5] Vadim Marin & Margarita Nikolaeva Oroszország
189  [5] Vitaliy Vinogradov & Mariya Severova Oroszország
191  [2] Vasiliy Drozdov & Tatyana Saveleva Oroszország
191  [2] Anton Luchin & Darya Petrova Oroszország
191  [2] Oleg Trifonov & Anastasia Anisimova Oroszország
194  [1] Aleksandr Belugin & Evgeniya Gerasimchuk Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}