Results from Dance Story 2012 - Juvenile Latin 2012. március 3.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Dance Story 2012
Oroszország - Moscow 2012. március 3.

Juvenile Latin 2012. március 3.

Döntő

1  Vladislav Kozhevnikov & Anna Burchenko Oroszország
2  Daniil Zadorozhnyy & Yana Firsova Oroszország
3  Kirill Ivanov & Irma Bolotaeva Oroszország
4  Vladislav Polechikov & Arina Kolosova Oroszország
5  Maxsim Zaharov & Irina Demeshina Oroszország
6  Maksim Evseev & Olesia Frolova Oroszország
7  Maxsim Proskurin & Viktoriya Vorontsova Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

8  Arkhip Tuchkov & Polina Lukina Oroszország
9  Andrey Sokolov & Elena Makhmud Oroszország
10  Dmitrij Haritonov & Margarita Husainova Oroszország
11  Anton Ermakov & Natalia Lovchikova Oroszország
12  Daniil Tarasenko & Anastasiya Kuznetsova Oroszország
12  Denis Trukhin & Viktoriya Yarkeeva Oroszország

Elődöntő

14  Valeriy Romanov & Alina Khrometskova Oroszország
15  Denis Filatkin & Yuliya Mecheryakova Oroszország
16  Marat Zamaliev & Elizaveta Egorenkova Oroszország
17  Daniil Nagovskiy & Elizaveta Dashukova Oroszország
17  Egor Prygunov & Svetlana Perina Oroszország
17  Yuriy Zinachev & Darya Zinacheva Oroszország
20  Andrey Yazynin & Yana Barbasheva Oroszország
21  Ivan Egupov & Anastasiya Bereshnaya Oroszország
22  Dmitry Adygezalov & Ekaterina Aleksandrova Oroszország
23  Ilya Molodov & Maria Khokhlova Oroszország
24  Makar Sitnikov & Ekaterina Hohlova Oroszország

1. forduló (legjobb 42)

25  Ilya Gasanov & Elena Tumanova Oroszország
25  Alexander Kutyrov & Anastasiya Shemtyuk Oroszország
27  Ilaj Kobrin & Elizaveta Mishina Oroszország
27  Vladimir Semenkin & Kira Gluhova Oroszország
29  Kirill Lapin & Anastasiya Bultasheva Oroszország
29  Danila Polyakov & Lada Polyakova Oroszország
31  Alexander Komarov & Polina Konina Oroszország
32  Aleksandr Nechaev & Valeriya Kamyshnikova Oroszország
32  Anton Parahin & Anastasiya Popova Oroszország
34  Tamir Groisman & Kinar Groisman Izrael
34  Pavel Haidukov & Nadezda Yrchinskaya Oroszország
34  Nikita Moiseenko & Elena Makarova Oroszország
37  Konstantin Chernyaga & Elizaveta Parsegova Oroszország
38  Pavel Syrov & Alina Degtyareva Oroszország
39  Vladislav Kildyushkin & Elizaveta Bondarchuk Oroszország
39  Stepan Kindukov & Alexandra Mordvinova Ukrajna
39  Stepan Zhashkov & Darya Gayday Oroszország
42  Andrey Prokip & Lida Fadeeva Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}