Results from Czech Open 2004 - IDSF International Open Standard 2004. október 2.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Czech Open 2004
Cseh Köztársaság - Ostrava 2004. október 2.

IDSF International Open Standard 2004. október 2.

Döntő

1  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Oroszország
2  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litvánia
3  Andrzej Sadecki & Karina Nawrot Lengyelország
4  Roman Mayer & Siret Siilak Ausztria
5  Andrej Hromadka & Aneta Orosiova Szlovák Köztársaság
6  Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Ukrajna
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Edgars Gasjuns & Jelena Samuilova Lettország
8  Julius Seniauskas & Iveta Pauryte Faraci Litvánia
9  Filip Rut & Veronika Rut (aka Navratilova) Cseh Köztársaság
10  Pavel Bic & Silvie Konderlova Cseh Köztársaság
10  Maxim Bulanyi & Katerina Spasitel Ukrajna
12  Oskar Andresev & Monika Mihalikova Cseh Köztársaság

Elődöntő

13  Karolis Milius & Indre Bortkunaite Litvánia
14  Jernej Brenholc & Daniela Pekic Szlovénia
15  Petr Zabystrzan & Jitka Konderlova Cseh Köztársaság
16  Rafal Olek & Magda Groszek Lengyelország
17  Lukasz Pawlak & Aneta Pawlak Lengyelország
18  Ladislav Gerenyi & Lucia Zavadova Szlovák Köztársaság
19  Pawel Szajda & Karina Hofmann Lengyelország
20  Filip Maly & Lucie Dolezalova Cseh Köztársaság
21  Jozef Koubek & Marketa Zemanova Cseh Köztársaság
22  Milan Spanik & Eva Spanikowa Szlovák Köztársaság
23  Martin Houska & Andrea Trestikova Cseh Köztársaság
24  Michal Drha & Tereza Bufkova Cseh Köztársaság

2. forduló (legjobb 39)

25  Martin Reiss & Corinna Sadowski Németország
26  Jakub Cymbor & Agnieszka Olszewska Lengyelország
26  Pawel Sobieszek & Anna Bocian Lengyelország
28  Luka Romih & Tamara Frank Szlovénia
29  Ivo Gajdzica & Nela Palkovska Cseh Köztársaság
29  Sebastian Jagiella & Ellen Kirst Németország
31  Tomas Dimavicius & Aiste Vilcinskaite Litvánia
31  Anton Mayantsev & Irina Gorolevici (aka Gareyeva) Kazahsztán
33  Jakub Kowalczyk & Bettina Molendowska Lengyelország
34  David Biegun & Radka Baronova Cseh Köztársaság
35  Zdenek Roskota & Kristyna Volakova Cseh Köztársaság
36  Jiri Jerabek & Irena Kovarickova Cseh Köztársaság
36  Ondrej Radil & Pavlina Vlaskova Cseh Köztársaság
38  Richard Botik & Alice Pokorna Cseh Köztársaság
39  Jiri Pohlodek & Silvie Hruba Cseh Köztársaság

1. forduló (legjobb 51)

40  Tomas Parilak & Marcela Sestakova Szlovák Köztársaság
40  Zdenek Pribyl & Lenka Barakova Cseh Köztársaság
42  Libor Zdaril & Katarina Pankova Cseh Köztársaság
43  Jaroslav Cekl & Dagmar Ceklova Cseh Köztársaság
43  Ales Kaspar & Jana Vondruskova Cseh Köztársaság
45  Lubos Harvan & Martina Duchonova Cseh Köztársaság
45  Jan Lastovka & Kristyna Muckova Cseh Köztársaság
47  Josef Pavelka & Lenka Andrysova Cseh Köztársaság
48  Ondrej Mandak & Petra Dolezalova Cseh Köztársaság
49  Ivan Bocharov & Josefina Ortova Cseh Köztársaság
49  Tibor Stano & Lucie Stano (aka Tosenovska) Cseh Köztársaság
49  Nikolaj Volodier & Victoria Dimitrova Bulgária
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}