Results from Crystal Cup - Junior I Latin 2007. március 24.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Crystal Cup
Oroszország - Moscow 2007. március 24.

Junior I Latin 2007. március 24.

Döntő

1  Valeriy Pavlov & Elizaveta Shibaeva Oroszország
2  Artem Efanin & Anastasiya Kornilova Oroszország
3  Dmitriy Bunin & Natasha Rusetskaya Oroszország
4  Vladislav Tkachenko & Aleksandra Tarasenko Oroszország
5  Vadim Likhovtsev & Yana Cherepanova Oroszország
6  Gleb Moliy & Yuliya Kovaleva Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Andrej Blokhin & Vlada Mazun Oroszország
7  Filip Popov & Ekaterina Tregubova Oroszország
9  Nikita Tabachkov & Ekaterina Kostochkina Oroszország
10  Andrey Makarov & Alina Takhautdinova Oroszország
11  Alexey Barkov & Anna Grischenko Oroszország
12  Denis Mironov & Elvira Elagina Oroszország
13  Vladimir Tkachuk & Polina Mamykina Oroszország

Elődöntő

14  Oleg Strekalov & Katerina Semenova Oroszország
15  Marat Zhumabekov & Yana Popkova Oroszország
16  Aleksandr Avdeev & Darya Zheleztsova Ukrajna
17  Denis Murzal & Alisa Kushnareva Oroszország
17  Vitaliy Nechaev & Sofya Pechenkina Oroszország
19  Kirill Medyanov & Eliza Lozhnikova Oroszország
20  Artem Valov & Kristina Murakhovskaya Oroszország
21  Kirill Kuznetsov & Tatyana Paramonova Oroszország
23  Dmitriy Pandurskiy & Mariya Zubanova Oroszország
24  Andrey Prytkov & Ulyana Burkun Oroszország

2. forduló (legjobb 42)

25  Viacheslav Karasev & Ekaterina Bykova Oroszország
27  Pavel Emelyanov & Angelina Troshina Oroszország
29  Pavel Surkov & Anastasiya Sakhnenko Oroszország
31  Stanislav Maksimov & Anna Ionichenok Oroszország
32  Andrey Loginov & Vasilina Kuchina Oroszország
32  Denis Novikov & Vladlena Khodyreva Oroszország
35  Ilia Ivanov & Mariya Gorodilova Oroszország
35  Vladimir Zubov & Mariya Eliseeva Oroszország
37  Artem Podolskiy & Darya Shishkina Oroszország
38  Maksim Chernyaev & Yuliya Skalaba Oroszország
40  Andrey Magdisyuk & Anastasiya Soloveva Oroszország
41  Maksim Zhiganov & Darya Klyuchnikova Oroszország
42  Maksim Kolesov & Polina Kotova Oroszország
44  Aleksandr Lutovin & Yuliya Remizova Oroszország
45  Dmitriy Radchenko & Yuliya Tarasova Oroszország
46  Maxim Akhmetzhanov & Sofia Afanasenko Oroszország
47  Karlen Agadzhanyan & Elizaveta Shimova Oroszország
47  Pavel Elnikov & Anastasiya Vladimirova Oroszország
47  Ilya Petukhov & Ekaterina Koskova Oroszország

1. forduló (legjobb 53)

51  Oleg Kudin & Vera Erpuleva Oroszország
52  Evgeniy Ivanov & Tatyana Andreeva Oroszország
53  Maksim Kornilov & Yuliya Gorodischer Oroszország
54  Mikhail Gusev & Polina Pronina Oroszország
55  Ilya Raskatov & Kristina Kuvaeva Oroszország
58  Leonid Bobkov & Polina Tropskaya Oroszország
59  Vladislav Bozhko & Valeriya Panfilova Oroszország
60  Artem Rannev & Aleksandra Lakhtyukova Oroszország
61  Oleg Korepov & Oksana Chernyavskaya Oroszország
62  Dementiy Fedirko & Yuliya Prozorova Oroszország
63  Ulyan Evteev & Anastasiya Pashevich Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}