Results from Crystal Cup 2011 - Juvenile Ballroom 2011. március 20.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Crystal Cup 2011
Oroszország - Moscow 2011. március 19.

Juvenile Ballroom 2011. március 20.

Döntő

1  Evgeniy Nikitin & Yuliya Khurtina Oroszország
2  Vladimir Terentev & Yuliya Fedorova Oroszország
3  Valentin Kravchenko & Anastasiya Guryanova Oroszország
4  Evgeniy Shulyak & Elizaveta Polyanskaya Oroszország
5  Georgiy Shvets & Elizaveta Savenko Oroszország
6  Anatoliy Petrov & Anna Veretnova Oroszország
7  Nikita Shevchenko & Anastasiya Gavrilina Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

8  [24] Albert Safin & Polina Baryshnikova Oroszország
9  [16] Semen Sukhov & Irina Kitsenko Oroszország
10  [15] Leonid Starovoyt & Margarita Petrun Oroszország
11  [14] Aleksandr Ferbert & Elizaveta Dobryakova Oroszország
11  [14] Kirill Kupreychik & Yaroslava Filippova Fehéroroszország
13  [13] Kirill Ulyanchenko & Mariya Soldatova Oroszország
14  [9] Matvey Finapetov & Alina Nigmatullina Oroszország
15  [4] Konstantin Mogutnov & Polina Artsibasheva Oroszország

Elődöntő

16  [23] Egor Filev & Dilyara Dzhayrulaeva Oroszország
17  [22] Nikita Grigorev & Evelina Kovtun Oroszország
18  [21] Arseniy Klyucharev & Viktoriya Novikova Oroszország
19  [17] Kirill Kuzmin & Anna Samusenko Oroszország
19  [17] Yaromir Vodzyanovskiy & Mariya Ozhegova Oroszország
21  [14] Daniil Zadorozhnyy & Anna Basyuk Oroszország
22  [10] Vladislav Bezushko & Sofiya Alekseeva Oroszország
22  [10] Daniil Simakov & Agata Pugacheva Oroszország
24  [8] Leon Istratiy & Elizaveta Vikulova Oroszország
24  [8] Nikolay Kogut & Veronika Kotova Oroszország
26  [4] Daniil Logvinov & Valeriya Moroz Oroszország
26  [4] Igor Vanyukov & Margarita Zvorykina Oroszország

2. forduló (legjobb 50)

28  [15] Daniil Soldatenkov & Nina Ushkova Oroszország
29  [14] Daniel Artemev & Irma Bolotaeva Oroszország
29  [14] Nikita Kargin & Adelya Usmanova Oroszország
29  [14] Aleksandr Nabiev & Elena Boyarkina Oroszország
29  [14] Dmitriy Yusupov & Ekaterina Trufanova Oroszország
33  [13] Egor Bernatskiy & Margarita Petrochuk Oroszország
34  [12] Mikhail Panasenko & Elizaveta Kupriyanova Oroszország
34  [12] Kirill Peshkov & Kristina Komadynko Oroszország
34  [12] Dmitriy Zakharenko & Nadezhda Kobzeva Oroszország
37  [11] Viktor Isakov & Varvara Kurdakova Oroszország
37  [11] Bogdan Panyukov & Aleksandra Krivushkova Oroszország
37  [11] Valentin Piskovskiy & Anastasiya Zakharenko Oroszország
37  [11] Ivan Poddubnyak & Ekaterina Grazhdankina Oroszország
37  [11] Aleksandr Tarakanov & Ekaterina Onyanova Oroszország
37  [11] Denis Zheleznyy & Arina Kuminova Oroszország
43  [10] Roman Reka & Alisa Mikhalyukova Oroszország
44  [9] Vsevolod Saunin & Alisa Kirichenko Oroszország
45  [8] Maksim Puchkov & Khristina Likhanova Oroszország
45  [8] Aleksandr Vasilev & Anastasiya Danilenko Oroszország
47  [7] Sergey Antipov & Irina Antipova Oroszország
47  [7] Egor Sazhin & Aleksandra Odintsova Oroszország
49  [6] Pavel Grudinin & Elizaveta Zhuravleva Oroszország
50  [5] Artem Morin & Anastasiya Bukaeva Oroszország

1. forduló (legjobb 72)

51  [20] Danila Malyshev & Elizaveta Mokhova Oroszország
52  [17] Mikhail Imshennik & Ekaterina Sirotyuk Oroszország
52  [17] Eduard Melnikov & Anna Osipova Oroszország
54  [16] Daniil Gerasimov & Angelina Gerasimova Oroszország
54  [16] Roman Lutsak & Anna Mokina Oroszország
56  [15] Sergey Bykovskiy & Sofya Grechkina Oroszország
56  [15] Aleksey Derbilov & Anna Dzhuzhoma Oroszország
56  [15] Nikita Velma & Polina Beloedova Oroszország
59  [13] Matvey Kanakov & Sofiya Sokolova Oroszország
60  [12] Nikita Mokhov & Mariya Polevikova Oroszország
61  [11] Semen Chemodanov & Diana Gasheva Oroszország
61  [11] Sergey Khokhryakov & Polina Kalinina Oroszország
63  [9] Fedor Shkurov & Ekaterina Lisogor Oroszország
63  [9] Stepan Tsvetkov & Aleksandra Filatova Oroszország
65  [8] Dmitriy Knyazev & Elizaveta Toropchina Oroszország
66  [7] Aleksey Kirentsov & Veronika Tsetsokha Oroszország
66  [7] Maksim Pankov & Mariya Leushina Oroszország
68  [6] Maksim Khrenov & Veronika Sorokina Oroszország
68  [6] Matvey Kulagin & Anna Machulina Oroszország
70  [3] Kirill Bokatuev & Darya Chugunnikova Oroszország
70  [3] Nikita Romanov & Darya Seryakova Oroszország
72  [2] Anton Chornobay & Elina Fakhretdinova Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}