Results from Crystal Cup 2006 - IDSF International Open Standard 2006. március 19.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Crystal Cup 2006
Oroszország - Moscow 2006. március 17.

IDSF International Open Standard 2006. március 19.

Döntő

1  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Oroszország
2  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litvánia
3  Vaidotas Lacitis & Evgenia Elfimova Oroszország
4  Alexander Muretov & Olga Serpikova Oroszország
5  Aleksandr Sergeev & Evgenia Bekova Oroszország
6  Dmitri Krupnov & Aleksandra Yarovenko Oroszország
Hírdetés
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Roman Goncharov & Mariya Sekistova Oroszország
8  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Oroszország
9  Valdis Skutans & Laura Kosite Lettország
10  Andrei Chubarev & Yulia Saikina Oroszország
10  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Oroszország
12  Aleksey Bartolomei & Ekaterina Shayakhmetova Oroszország
13  Petr Kashinski & Evgenia Zakharova Oroszország
13  Alexei Troshine & Daria Shevelilova Oroszország

Elődöntő

15  Ivan Anichkhin & Anastasia Tarlykova Oroszország
16  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Oroszország
16  Vladislav Vinogradov & Daria Konstantinova Oroszország
18  Vasili Sazonov & Elena Ponomareva Oroszország
19  Anton Nedotsukov & Alina Valchuk Oroszország
20  Igor Mikushov & Ekaterina Romashkina Oroszország
21  Olegs Kuznecovs & Jekaterina Perederejeva Lettország
21  Stanislav Zelianin & Irina Cherepanova Oroszország
23  Pavel Eydinov & Tatyana Livatova Oroszország
23  Dmitri Shcheblinov & Anastasya Tenyakova Oroszország
25  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Oroszország
26  Denis Donskoy & Natalia Smirnova Oroszország

3. forduló (legjobb 52)

27  Dmitri Bulanov & Anastasia Kazmina Oroszország
28  Ivan Novikov & Tatiana Gershman Oroszország
28  Andrei Porokhine & Anastasia Sergievskaia Oroszország
28  Ivan Tarkhanov & Yulia Voronova Oroszország
31  Dmitry Evseev & Nadezhda Rukhlova Oroszország
31  Dmitry Golubkin & Olesya Golubkina Oroszország
31  Anton Shumov & Anastasia Popova Oroszország
34  Andrei Riapasov & Svetlana Perlova Oroszország
34  Alexandr Voskalchuk & Natalya Chizhova Oroszország
36  Aleksander Dmitrenko & Mariya Marderfeld Oroszország
36  Mikhail Solovyev & Irina Puzrina Oroszország
38  Ilya Asonov & Alena Asonova (aka Garanina) Oroszország
38  Evgeni Tereshyn & Elizaveta Nosova Oroszország
40  Egor Bezukladnikov & Natalia Belousova Oroszország
40  Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Oroszország
40  Evgeni Moshenin & Elena Kuvikova Oroszország
40  Sergei Pozdnyachkin & Olesia Sergantova Oroszország
40  Andrei Sergunin & Alexandra Avdeeva Oroszország
45  Sergei Sutyrin & Oxana Landyreva Oroszország
45  Aleksandr Zhiratkov & Svetlana Ershova Oroszország
47  Serguei Peshkun & Veronika Markova Oroszország
47  Alexei Seredin & Yuliya Karaseva Oroszország
49  Timur Namazbayev & Maria Muradova Oroszország
49  Yaroslav Sysoev & Olga Morozova Oroszország
51  Egor Dulebenets & Natalya Schennikova Oroszország
51  Vladimir Makunin & Anastasya Zakoptelova Oroszország

2. forduló (legjobb 104)

53  Nikolay Konevtsev & Natalya Plaksina Oroszország
53  Aleksandr Ostrovsky & Natalia Osyko Oroszország
55  Petr Ilin & Olga Lobanova Oroszország
55  Maksim Ivanov & Inna Kocharian Oroszország
55  Vasiliy Kirin & Anna Oblakova Oroszország
55  Denis Krasikov & Kseniya Protopopova Oroszország
55  Anton Petrov & Ekaterina Khomik Oroszország
55  Vladimir Prokopchuk & Irina Kalashnik Oroszország
55  Denis Serebrennikov & Yulia Saitgalieva Oroszország
62  Evgeny Orlov & Svetlana Denisova Oroszország
63  Stanislav Ivanov & Elena Stepanova Oroszország
63  Vladimir Tychina & Ekaterina Kim Oroszország
65  Dmitriy Igonkin & Marina Bizaeva Oroszország
65  Vyacheslav Kuleznev & Ekaterina Blinkova Oroszország
67  Dmitriy Karpenko & Ekaterina Zabolotnaya Oroszország
67  Viktor Savitskiy & Elena Boldina Oroszország
67  Gennadiy Sevastyanov & Tatiana Mescheriakova Oroszország
67  Daniil Varlamov & Kseniya Lyasetskaya Oroszország
71  Yuri Chestnykh & Irina Goldinova Oroszország
71  Artem Khashimov & Natalia Voronkova Oroszország
71  Maksim Martynov & Julia Lupanova Oroszország
71  Ezio Mattioli & Azzurra Dogana Olaszország
71  Ilya Potapov & Viktoria Akinina Oroszország
71  Sergey Vysotskiy & Natalia Korionova Oroszország
77  Konstantin Gomelchuk & Natalya Kuznetsova Oroszország
77  Artem Terekhov & Yuliya Pletneva Oroszország
77  Sergey Ternovskikh & Valentina Kharitonova Oroszország
77  Vladimir Vyatkin & Ekaterina Malakhova Oroszország
81  Andrey Arkhipkin & Natalya Ablogina Oroszország
82  Artem Bafanov & Maria Mamonova Oroszország
82  Mikhail Marinin & Anna Popova Oroszország
82  Roman Popov & Alina Kokorina Oroszország
85  Ruslan Kargin & Ramilya Tibaeva Oroszország
85  Roman Mokrushov & Ekaterina Kudryavtseva Oroszország
85  Aleksandr Podgorelkin & Maria Mironiuk Oroszország
85  Aleksey Voronin & Veronika Svidruk Oroszország
89  Georgiy Markaryan & Ekaterina Zlobina Oroszország
89  Mikhail Nikolaev & Anna Semenova Oroszország
89  Vladimir Shelomitskiy & Ekaterina Leonova Oroszország
89  Aleksandr Shelyubskiy & Galina Starovoytova Oroszország
89  Petr Shigin & Maryana Nemova Oroszország
94  Aleksandr Zakharin & Aleksandra Proskurina Oroszország
95  Ivan Shiriaev & Elena Kuzovleva Oroszország
96  Kirill Netsvetaev & Oxana Kudriashova Oroszország
96  Aleksei Yazykov & Olga Danilova Oroszország
98  Aleksey Karpychov & Larysa Karpychova Oroszország
99  Andrey Dementiev & Evgeniya Kuligina Oroszország
99  Roman Rebrik & Tatyana Ilina Oroszország
101  Nikolay Korotkov & Polina Evdokimova Oroszország
101  Viktor Kurenkov & Aleksandra Breus Oroszország
101  Igor Shamrin & Ekaterina Maslova Oroszország
104  Andrey Molodenko & Angelina Sergeeva Oroszország

1. forduló (legjobb 198)

105  Anton Besedin & Valeriya Yakunchikova Oroszország
105  Vladislav Ivanovich & Olga Tribushevskaja Fehéroroszország
107  Rodion Cherniaev & Svetlana Shikareva Oroszország
107  Farkhat Dadashev & Elena Komolova Oroszország
107  Konstantin Kokora & Darya Garmash Oroszország
107  Yuriy Komarov & Anna Manaenkova Oroszország
111  Temir Dzhabrailov & Elena Terkulova Oroszország
111  Maksim Khuzhaiarov & Ekaterina Korneeva Oroszország
111  Vadim Shevchenko & Svetlana Chumachenko Oroszország
111  Andrey Utkin & Yuliya Fomicheva Oroszország
111  Dmitriy Zavyalov & Kristina Nikulina Oroszország
111  Maksim Zhemchuzhnikov & Mariya Sysoeva Oroszország
117  Denis Dembskiy & Olga Mikhaylova Oroszország
117  Yaroslav Sekistov & Vera Sekistova Oroszország
119  Andrei Linev & Maria Matazova Oroszország
120  Artur Khayrullin & Alia Kurbanova Oroszország
121  Pavel Melnikov & Adelya Abdieva Oroszország
122  Konstantin Anosov & Evguenia Zemnitsyna Oroszország
123  Ilya Aleksandrov & Aleksandra Oshkordina Oroszország
123  Vitaliy Surma & Olga Zakharova Oroszország
125  Kirill Berezin & Nina Kulikova Oroszország
125  Vladimir Kisliakov & Aleksandra Bobyleva Oroszország
125  Rinat Sunitulin & Darya Kushnir Oroszország
125  Aleksandr Vorontsov & Yulia Tumanova Oroszország
129  Andrey Levitskiy & Lyubov Malchinova Oroszország
129  Dmitri Podgornyi & Irina Kopytina Oroszország
129  Evgeny Pushkarev & Anastasia Pistoliaka Oroszország
132  Artem Abdurakhmanov & Mariya Rybakova Oroszország
132  Yuri Dasov & Valeriya Zyryanova Oroszország
132  Pavel Ditkov & Vladislava Kudryashova Oroszország
132  Evgeniy Korshunov & Anastasya Afanasyeva Oroszország
132  Sergey Novik & Natalia Baranova Oroszország
132  Kirill Rassolov & Irina Odintsova Oroszország
138  Nikolay Cheremisin & Ekaterina Dukhovskaya Oroszország
138  Denis Kulagin & Ekaterina Formaleva Oroszország
138  Evgeniy Lunev & Olga Kuznetsova Oroszország
138  Oleg Surma & Svetlana Zorina Oroszország
142  Aleksey Farkash & Ekaterina Butivshchenko Oroszország
143  Alexandr Domanitskiy & Yekaterina Nikolaeva Oroszország
143  Dmitriy Dvoryakov & Nadezhda Zabalueva Oroszország
143  Timur Guseinov & Marina Smolina Oroszország
143  Igor Markin & Yulia Kukarina Oroszország
143  Maksim Soyko & Elena Avdeeva Oroszország
143  Evgeny Trifonov & Ekaterina Lobova Oroszország
143  Ilya Zhukovskiy & Marina Kashkina Oroszország
150  Vyacheslav Efimov & Olga Lillo Oroszország
150  Mihail Panin & Natalya Vinogradenko Oroszország
150  Andrey Polyakov & Tatiana Irikhina Oroszország
150  Alexandre Shevchenko & Ekaterina Kovaleva Oroszország
154  Georgiy Dikarev & Yuliya Kirichenko Oroszország
154  Alexandr Gruzdev & Natalia Terpugova Oroszország
154  Evgeniy Petrov & Natalia Senina Oroszország
154  Aleksey Zemlyak & Viktoriya Kovaleva Oroszország
154  Anatoliy Zyrin & Anna Pinigina Oroszország
159  Pavel Getmantsev & Anna Bashmakova Oroszország
159  Dmitriy Kuzin & Anna Shlapak Oroszország
159  Ilya Mishin & Kristina Zabludina Oroszország
159  Sergei Potapov & Yana Tsyganova Oroszország
159  Sergey Trishkin & Alevtina Likhacheva Oroszország
164  Mikhail Bogoslavtsev & Alisa Nikulina Oroszország
164  Timofey Kudryavtsev & Tatyana Lebedeva Oroszország
164  Dmitriy Mikhalskiy & Irina Firsova Oroszország
164  Vladimir Zhilkinskiy & Olga Ivanova Oroszország
168  Evgeny Filippov & Nadezhda Solzhenitsyna Oroszország
168  Egor Kuznetsov & Ekaterina Oschepkova Oroszország
168  Roman Prik & Yuliya Aksenova Oroszország
171  Anton Berliner & Mariya Shaytorova Oroszország
171  Innokentiy Dementev & Kseniya Aleksandrova Oroszország
171  Evgeni Filatov & Yuliya Cherepennikova Oroszország
171  Mikhail Kotsar & Olga Melnik Oroszország
171  Andrey Petrov & Katerina Suvorova Oroszország
171  Andrey Polnarev & Ksenya Vorobeva Oroszország
171  Alexander Ruchkin & Tatyana Khmelevskaya Oroszország
171  Aleksandr Savchuk & Anastasiya Kolchina Oroszország
171  Ivan Shnygin & Nataliya Rozhkova Oroszország
180  Denis Chigridov & Ilona Bakanova Oroszország
180  Yuriy Druzhnikov & Natalia Kalinina Oroszország
180  Sergey Efremov & Ekaterina Nosik Oroszország
180  Dmitriy Gavrin & Mariya Grischeva Oroszország
180  Konstantin Lamanov & Alina Pervukhina Oroszország
180  Petr Moiseev & Natalya Lugovskaya Oroszország
180  Denis Pinzhura & Kseniya Gomonova Oroszország
180  Aleksey Romanenko & Vladlena Davidova Oroszország
180  Aleksey Shoshin & Marina Borisovskaya Oroszország
189  Vladimir Abakumov & Ekaterina Abakumova Oroszország
189  Roman Gavrilin & Vera Tomilova Oroszország
189  Stepan Kalinin & Viktoriya Zhuravleva Oroszország
189  Ruslan Khayrutdinov & Anastasiya Zagvozdina Oroszország
189  Mikhail Molchanov & Lilit Bagdasarian Oroszország
189  Fedor Pominov & Ekaterina Mikheeva Oroszország
189  Rais Sabirov & Anna Petrova Oroszország
189  Dmitry Smirnov & Anastasiya Mazhorova Oroszország
189  Andrei Stanislavsky & Anna Shatalova Oroszország
189  Yuri Timofeev & Olga Bakirova Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}