Results from Crystal Cup 2004 - Russian Junior II Standard 2004. március 13.
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Crystal Cup 2004
Oroszország - Moscow 2004. március 12.

Russian Junior II Standard 2004. március 13.

Döntő

1  Nikita Brovko & Natasha Kalashnik Oroszország
2  Pavel Osin & Evgenia Zakharova Oroszország
3  Maksim Pokrovskiy & Alina Glazkova Oroszország
4  Andrey Chekmarev & Irina Zuykova Oroszország
5  Vladimir Rudko & Daria Talagaeva Oroszország
6  Dmitri Kitaev & Yulia Tomilina Oroszország
7  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

8  Anton Shumov & Olga Muravskaya Oroszország
9  Vladimir Arkihipenko & Taisia Ruban Oroszország
10  Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Oroszország
11  Denis Goncharov & Ksenia Putko Oroszország
12  Maksim Valeev & Daryana Mikhaylova Oroszország
13  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Oroszország
14  Kirill Belorukov & Elena Zuzukina Oroszország
15  Artem Rannev & Yuliya Kashapova Oroszország
16  Vasiliy Safronov & Mariya Brilka Oroszország

Elődöntő

17  Aleksandr Akimenko & Ksenya Gnezdilova Oroszország
17  Dmitri Podgornyi & Irina Shpak Oroszország
19  Andrei Badaev & Yulia But Oroszország
20  Yurii Zhiltsov & Alena Popova Oroszország
21  Gayk Karamyan & Svetlana Slivinskaya Oroszország
21  Evgeni Vinkurov & Iulia Baturina Oroszország
23  Stanislav Silvestrovich & Olga Yermakova Oroszország
24  Garik Akopdzhanian & Kristina Mironova Oroszország
24  Georgiy Kiriya & Diana Bugrovskaya Oroszország
24  Daniil Ulanov & Maria Makhaniouk Oroszország
27  Dmitriy Platov & Kseniya Chudakova Oroszország
28  Ilya Rubtsov & Mariya Raevskaya Oroszország
29  Ivan Avdienko & Arina Lelina Oroszország
29  Semen Ginzburg & Elena Litvinenko Oroszország

3. forduló (legjobb 59)

31  Alexei Ivanov & Alisa Melnikova Oroszország
31  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Oroszország
31  Vitaliy Ogorodnikov & Melina Kolmykova Oroszország
34  Roman Besedin & Irina Samoylova Oroszország
35  Pavel Zuykov & Inna Ososova Oroszország
36  Aleksandr Alekhov & Svetlana Khrychova Oroszország
36  Aleksandr Pakhomov & Natalya Shevchuk Oroszország
38  Denis Kalyuzhnyy & Evgeniya Churikova Oroszország
38  Roman Nelyubov & Yuliya Belova Oroszország
40  Artemiy Busarov & Yuliya Gorshkova Oroszország
40  Anton Teplykh & Ekaterina Belyaeva Oroszország
42  Roman Shatrov & Alexandra Larionova Oroszország
43  Anton Besedin & Ekaterina Ishina Oroszország
43  Aleksey Gubin & Olga Muntyanu Oroszország
43  Yuriy Shtubov & Iulia Gurkina Oroszország
46  Evgeniy Chigiriov & Viktoria Viktorova Oroszország
46  Denis Glivenko & Dina Bogapova Oroszország
48  Aleksey Glukhov & Ekaterina Lantsova Oroszország
48  Viktor Kobelev & Nelia Raspopova Oroszország
48  Alexandr Krasnenkov & Valeria Morgucheva Oroszország
48  Sergey Kumskov & Olga Salyakaeva Oroszország
48  Egor Yuzhakov & Olga Soina Oroszország
53  Fuad Dadashev & Yana Chepeleva Oroszország
53  Mikhail Vinokurov & Mariya Salop Oroszország
55  Tigran Akopov & Ekaterina Chuykova Oroszország
56  Aleksandr Alshevskiy & Angelina Kuznetsova Oroszország
56  Aleksandr Kotov & Inna Tsyzman Oroszország
56  Yuriy Petrov & Anna Parkhomenko Oroszország
59  Maksim Pimenov & Dayana Pyzhova Oroszország

2. forduló (legjobb 114)

60  Mikhail Aniskin & Yana Petrova Oroszország
60  Daniil Khudyakov & Angelina Ptashkina Oroszország
60  Aleksandr Pimenov & Aleksandra Mikhaylova Oroszország
60  Ivan Revukhin & Elena Khokhlova Oroszország
60  Kirill Simakov & Lyubov Ryumina Oroszország
65  Aleksandr Ivanov & Tatyana Reusova Oroszország
65  Vladimir Prokopchuk & Dilyara Arifulina Oroszország
67  Daniil Varlamov & Ekaterina Sergeyeva Oroszország
68  Ivan Belyaev & Karina Lapina Oroszország
68  Dmitriy Bogush & Kristina Matsak Oroszország
68  Yuriy Dudoladov & Ekaterina Artemeva Oroszország
68  Roman Khomyakov & Svetlana Vyazankina Oroszország
72  Maksim Komarov & Liliya Abdullina Oroszország
72  Aleksandr Ovchinnikov & Valeriya Zaikina Oroszország
72  Artem Yamschikov & Ekaterina Kuznetsova Oroszország
75  Stepan Babenko & Evgenia Andreevskikh Oroszország
75  Vadim Kozenko & Evgeniya Anikina Oroszország
75  Nikolay Kupriyanov & Yelena Pyetrunina Oroszország
78  Nikolay Mezentsev & Olga Romanenko Oroszország
78  Vladislav Petrov & Ekaterina Shmorina Oroszország
80  Rinat Isniyazov & Evgeniya Medvedeva Oroszország
80  Dmitriy Rudskikh & Anastasiya Polyanina Oroszország
80  Evgeniy Sokolov & Ulyana Kolchanova Oroszország
83  Andrey Dubinkin & Anastasiya Sainkina Oroszország
83  Aleksey Stupivtsev & Anush Astabatsyan Oroszország
85  Roman Badulin & Ekaterina Fatovskaya Oroszország
85  Yan Konyshev & Anastasiya Kharitonova Oroszország
87  Aleksey Abramov & Anastasiya Goncharenko Oroszország
87  Artem Lutsyuk & Oksana Pavlenok Oroszország
87  Vladislav Suzdaltsev & Anastasiya Korobitsyna Oroszország
87  Ivan Turbasov & Angelina Kolot Oroszország
87  Anton Yefremov & Darya Filipenko Oroszország
92  Evgeni Pronin & Tatyana Petrova Oroszország
92  Vadim Romin & Mariya Chistyakova Oroszország
92  Aleksey Yudkin & Mariya Ofrosimova Oroszország
95  Sergey Lazarev & Evgeniya Lazareva Oroszország
95  Evgeniy Nasonov & Alevtina Malenina Oroszország
95  Ilya Sokolikov & Svetlana Tikhonova Oroszország
98  Dmitry Abdrashitov & Anna Spirina Oroszország
98  Nikita Anikeev & Irina Kopytina Oroszország
98  Anton Chernyshev & Ekaterina Kokhnenko Oroszország
98  Vasili Khitov & Alina Bashlykova Oroszország
98  Artem Ovchinnikov & Anastasiya Alekseeva Oroszország
98  Andrei Timonine & Ekaterina Vasileshnikova Oroszország
104  Nikolay Muzhichkov & Yuliya Gusarova Oroszország
105  Aleksandr Fyedorov & Aleksandra Plyasunova Oroszország
105  Vasiliy Kirin & Olga Lesina Oroszország
105  Dmitriy Porfenchuk & Mariya Kulaeva Oroszország
105  Pavel Shustrov & Yuliya Kotsenko Oroszország
109  Aleksandr Kazimirov & Nataliya Krasnova Oroszország
110  Konstantin Konstantinov & Evgeniya Panfilkina Oroszország
110  Kirill Savelev & Anna Shlapak Oroszország
112  Maksim Fedorchenko & Kristina Kondakova Oroszország
113  Pavel Tkachenko & Alevtina Likhacheva Oroszország
114  Ivan Patyutkin & Olesya Kanygina Oroszország

1. forduló (legjobb 146)

115  Sviatoslav Alshanov & Elizaveta Mokeeva Oroszország
115  Dmitry Baranov & Polina Rassadina Oroszország
115  Ilya Davydov & Mariya Sholeva Oroszország
115  Nikita Gromov & Anastasiya Lyuzzhukhina Oroszország
115  Dmitriy Kondrashov & Evgeniya Glazunova Oroszország
115  Mikhail Korotkevich & Olga Tarasova Oroszország
115  Aleksander Shustrov & Olga Kuznetsova Oroszország
122  Boris Filatov & Anna Rychagova Oroszország
122  Nikita Ignatenko & Anna Ignatenko Oroszország
122  Sergey Kovalchuk & Alina Frolova Oroszország
122  Aleksey Prokopchuk & Anna Grinina Oroszország
122  Pavel Zhuravlev & Lyubov Afanaseva Oroszország
127  Ivan Serebrennikov & Olga Smeshlivaya Oroszország
128  Vladimir Chernykh & Darya Cherkasova Oroszország
128  Kirill Protsvetov & Kristina Stekolnikova Oroszország
130  Kirill Gerasimov & Kristina Ukhanova Oroszország
130  Konstantin Manuylo & Lali Surmava Oroszország
130  Anton Ostapeev & Svetlana Nikulova Oroszország
130  Arseniy Reshilov & Elizaveta Zueva Oroszország
130  Evgeniy Sikorskiy & Viktoriya Khashimova Oroszország
135  Artur Ananyev & Ekaterina Dolmatova Oroszország
135  Konstantin Chigirev & Aleksandra Ezhova Oroszország
135  Vladimir Dolotov & Mariya Turchannikova Oroszország
135  Guram Kapanadze & Kseniya Prudko Oroszország
139  Vladimir Akulenov & Anastasya Kashkova Oroszország
139  Aleksandr Kazarin & Kristina Kirichkova Oroszország
139  Maksim Lukyanenkov & Aleksandra Schegoleva Oroszország
139  Vagan Melikyan & Karina Gevorkova Oroszország
139  Anton Milyaev & Elena Kuznetsova Oroszország
139  Dmitriy Prokopchuk & Yuliya Kharitonova Oroszország
139  Andrey Timoshenkov & Natalya Kostomarova Oroszország
139  Evgeniy Zaytsev & Olga Kirilenko Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}