Results from Coppa Italia 4th round for classes A and B - Senior III B2 Standard 2010. január 16.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Coppa Italia 4th round for classes A and B
Olaszország - Foligno 2010. január 15.

Senior III B2 Standard 2010. január 16.

Döntő

1  Silvano Zenti & Fiorella Berton Olaszország
2  Raffaele Bardella & Paola Piccini Olaszország
3  Ettore Bertola & Mariarosa Mammone Olaszország
4  Luigi Venanzi & Ivana Foglia Olaszország
5  Giuseppe Gioscia & Sonia Fantechi Olaszország
6  Riccardo Massetti & Patrizia Vannucci Olaszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Giuseppe Bianchetti & Giuseppina Corni Olaszország
7  Gianni Braggion & Lina Crozzoletti Olaszország
9  Renato Ferrari & Mariella Civilta Olaszország
9  Raffaele Masuccio & Luigina Borri Olaszország
11  Renato Ballatori & Stefania Fommei Olaszország
12  Francesco Mascolo & Stefania Borsini Olaszország

Elődöntő

13  Fabio Bianchi & Mariella Manni Olaszország
14  Claudio Salvadorini & Franca Bencini Németország
15  Ervino Spollero & Graziella Pezzetta Olaszország
16  Pierluigi De Zanet & Simonetta Idda Olaszország
17  Gianfranco Claudiani & Carla Angelucci Olaszország
17  Loris Pettina & Luciana Rossi Olaszország
19  Nazareno Piancatelli & Maria Luisa Carducci Olaszország
20  Daniele Bastianini & Barbara Cambi Olaszország
20  Moreno Mazzini & Caterina Lo Gioco Olaszország
22  Roberto Anastasi & Rosa Salvagno Olaszország
22  Antonio Proia & Maria Venditti Olaszország
24  Alberto Viola & Daniela Guidarelli Olaszország

2. forduló (legjobb 48)

25  Stefano Piritore & Elena Basili Olaszország
26  Angelo Nigro & Elisabetta Mantellassi Olaszország
27  Marco Audone & Eleonora Sirugo Olaszország
27  Sauro Fattori & Alessandra Germani Olaszország
29  Danilo Garbini & Sonia Pagliari Olaszország
30  Ferruccio Carmignani & Emanuela Romi Olaszország
31  Siro Cantini & Anna Ristori Németország
31  Dario Scandroglio & Giovanna Tirelli Olaszország
33  Piero Bertini & Antonella Biagi Olaszország
34  Stefano Piozzi & Carla Taddei Olaszország
34  Franco Urbani & Bruna Ciapetti Olaszország
36  Ferdinando Di Giacomo & Maria Di Fonzo Olaszország
37  Franco Manganelli & Alessandra Badii Olaszország
37  Gianfranco Mantini & Sarah Ellis Olaszország
39  Renzo Birtolo & Daniela Pepi Olaszország
39  Gino Pitocco & Carla Durastante Olaszország
41  Giovanni Comunale & Venera Niglio Olaszország
41  Francesco D'acunti & Maria Mastrantonio Olaszország
41  Giovanni Zucco & Vincenza Cuzzola Olaszország
44  Mario Moneca & Vilma D'urso Olaszország
45  Vittorino Corazza & Anna Teresa Bertolo Olaszország
46  Pietro Antonio Grolli & Maria Assunta Cracco Olaszország
47  Pasquale Regina & Patrizia Rosanna Esposito Olaszország
47  Carmine Zaccagnini & Sonia De Marinis Olaszország

1. forduló (legjobb 54)

49  Egerio Vonzin & Mariella Chessa Olaszország
50  Antonio Colella & Paola Cianchi Olaszország
50  Giovanni Paolillo & Flavia Canepa Olaszország
52  Aliberto Chiavarini & Lucilla Bacocco Olaszország
53  Giorgio Guerrini & Giovanna Rizza Olaszország
54  Pietro Zampetti & Carla Tavolini Olaszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}