Results from Copenhagen Open 2004 - IDSF International Open Standard 2004. február 14.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Copenhagen Open 2004
Dánia - Copenhagen 2004. február 13.

IDSF International Open Standard 2004. február 14.

Döntő

1  Marat Gimaev & Alina Basyuk Oroszország
2  Emanuel Valeri & Tania Kehlet Dánia
3  Christian De Cillis & Claudia Balestra USA
4  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Lengyelország
5  Simon Reuter & Julia Niemann Németország
6  Mark Elsbury & Olga Alissievich Anglia
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Cseh Köztársaság
8  Janis Kukainis & Valentina Oseledko Lettország
9  Björn Bitsch & Ashli Williamson Dánia
9  Alessio Potenziani & Veronika Vlasova Oroszország
11  Mikhail Avdeev & Olga Tsikalyuk Oroszország
12  Dmitri Krupnov & Agata Kozhevnikova Oroszország

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Elődöntő

13  Felix Schäfer & Melanie Ahl Németország
13  Vladislav Vinogradov & Yulia Solovieva Oroszország
15  Martin Køhler & Julie Thagesen Dánia
15  Ivan Tarkhanov & Veronika Egorova Oroszország
17  Tadas Ivasauskas & Erika Marengolcaite Litvánia
18  Rustam Shayahmetov & Olga Blinova Oroszország
19  Vasili Sazonov & Daria Konstantinova Oroszország
20  Stas Khmel & Tatiana Kudriavtseva Oroszország
20  Vladimir Slon & Martina Friedl Ausztria
22  Rolf Lindberg & Helena Fransson Svédország
23  Michael Kluge & Marlene Quenzel Németország
24  Gustaf Lundin & Anastasia Shalimova Svédország

2. forduló (legjobb 47)

25  Veiko Ratas & Helena Liiv Észtország
26  Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Olaszország
27  Robert Hoefnagel & Silke Hoefnagel Hollandia
27  Alexei Troshine & Viktoria Fomenko Oroszország
29  Christian Engelhardt & Inka Wagner Németország
29  Edgaras Saldukas & Giedre Kukucionyte Litvánia
31  Jan Marcel Rahder & Ariane Ploetz Németország
32  Steffen Bang-Möller & Charlotte Bang-möller Dánia
32  Dmitri Osipov & Anzhelika Rakitina Oroszország
34  Micki Chow & Kimmie Sorensen Dánia
35  Gianni Porcaro & Ilaria Carrotta Olaszország
36  Thomas Szego & Corinne Roost Svájc
37  Jacob Nilsson & Jeanet Ollerup Dánia
38  Tatsuyuki Matsumoto & Terumi Matsumoto Japán
38  Teis Woller & Sabrina Skiby Dánia
40  Alexcandar Halleland & Anette Stokke Norvégia
40  Mikael Lauridsen & Maria Lauridsen (aka Odgaard) Dánia
40  Igor Popov & Anna Kozyreva Oroszország
40  Alex Tecza & Katja Lindholm USA
44  Kristian Andersen & Gitte Bluhme Rieck Dánia
44  Morten Schnedler-Jensen & Janne Vejlby Dánia
44  Anders Tybjerg & Ditte Lundsgaard-rasmussen Dánia
44  Jakob Vejlby Sorensen & Maria Moeler Larsen Dánia

1. forduló (legjobb 57)

48  Larsa Sinclair & Rebecca Engman Svédország
49  Nicolai Nyholm & Katja Sörensen Dánia
50  David Thomsen & Helle Merete Wiborg Dánia
51  Martin Parnov Reichardt & Henriette Johansen Dánia
52  Anders Pemer & Alexandra Hultberg Svédország
53  Brian Braae & Maja Dueholm Dánia
54  Magnus Nielsen & Anita Ivarsson Svédország
55  Alexander Florin & Isabelle Florin Svájc
56  Rene Loft & Laura Hair Dánia
56  Frederik Sloth & Lene Krogsgaard Dánia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}