Results from Copenhagen Open - Junior II Latin 2012. február 18.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Copenhagen Open
Dánia - Copenhagen 2012. február 17.

Junior II Latin 2012. február 18.

Döntő

1  Vyacheslav Samokhin & Alina Karapetyan Oroszország
2  Aleksandr Ryabtsev & Ekaterina Vyalshina Oroszország
3  Jan Janzen & Maria-louise Hougesen Dánia
4  Stepan Mikhaylov & Svetlana Ivanova Oroszország
5  Karlis Didrihsons & Elina Kalvane Lettország
6  Victor Catalin Cauca & Natalie Winter Dánia
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  [20] Petur Gunnarsson & Rakel Matthiasdottir Izland
7  [20] Filipp Onischenko & Anna Abrosimova Oroszország
9  [15] Christoffer Höjmark Thomsen & Sandra Overballe Pedersen Dánia
10  [13] Werner Robert Laaneots & Laura-Liisa Lohmus Észtország
11  [11] Roberts Gints Berzins & Megija Dana Morite Lettország
12  [6] Aleksey Kapusta & Mariya Pavlova Oroszország

Elődöntő

13  [23] Vladislav Stytsyuk & Varvara Kurdakova Oroszország
15  [17] Hoskuldur Jonsson & Margret Johannsdottir Izland
16  [13] Dmitriy Andreev & Evgeniya Banderova Oroszország
17  [12] Hugo Gustafsson & Anna Götborg Svédország
17  [12] Jacob Pedersen & Emma Andersen Dánia
19  [11] Victor Wolff Bengtsen & Ida Kofoed Dánia
20  [10] Martin Jantson & Kerstin Kessa Észtország
21  [9] Malte Brandt & Natasha Alling-andersen Dánia
22  [8] Ingemar Moberg & Alexandra Kaleta Svédország
23  [3] Eemeli Kirjavainen & Esteri Talvio Finnland
23  [3] Oliver Willestofte & Malou Castell Roussel Dánia

2. forduló (legjobb 32)

25  [27] Jere Hakalahti & Inka Hakomaki Finnland
26  [25] Björgvin Thor Halldorsson & Harpa Steingrimsdottir Izland
26  [25] Dmitry Polkovnikov & Diana Markova Oroszország
28  [22] Vitaliy Shakhmatov & Daria Prizyazhnaya Oroszország
29  [21] Alexander Gudjonsson & Hrafnhildur Arnardottir Izland
30  [17] Christian Kristensen & Anique Buck-Arentsen Dánia
31  [16] Anton Ryabinskiy & Larisa Chernykh Oroszország
32  [12] Philipp Alexeev & Anastasiya Romanova Lengyelország
32  [12] Scot Gold & Ellen Gold Finnland

1. forduló (legjobb 46)

34  Oscar Brogger & Amelie Buck-Arentsen Dánia
34  Efrem Fedoseenko & Ekaterina Talanina Oroszország
34  Dmitriy Iridekov & Maria Zhabina Oroszország
34  Henrik Nyberg Larsen & Sandra Stendahl Hauberg Dánia
38  Marius Bless Figenschaug & Marthe Ekrem Norvégia
39  Kasper Habekost & Julie Gravesen Dánia
40  Reynir Stefansson & Nhat Minh Vu Duong Izland
41  Soren Krogh & Sizet Sarosi Thomasen Dánia
42  Tarjei Svalastog & Frida Foreland Norvégia
43  Szymon Artelik & Martyna Dworak Lengyelország
44  Justynas Palekas & Marina Ruschin Vevle Norvégia
45  Gunnar Sundby Gunnarsson & Stefania Fanney Armannsdottir Izland
45  Kasper Larsson & Celina Maria Christiansen Dánia
47  Bjarni Armann Atlason & Laufey Halla Atladottir Izland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}