Results from Codreanca 2006 - IDSF International Open Latin 2006. április 30.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Codreanca 2006
Moldova - Kishinev 2006. április 29.

IDSF International Open Latin 2006. április 30.

Döntő

1  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Oroszország
2  Dorin Frecautanu & Roselina Doneva Moldova
3  Evgeniy Firstov & Evgenia Fadeeva Oroszország
4  Stefan Ciubotaru & Marina Bazarova Moldova
5  Vasili Marchenkov & Marina Skripnichenko Oroszország
6  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Konstantin Todorov & Anastasija Erofeeva Bulgária
8  Mihai Ciobanu & Anna Matus Moldova
8  Evgeni Privalov & Tina Bazokina Észtország
10  Tomas Slausgalvis & Gintare Bankauskaite Litvánia
11  Csaba László & Szilvia Szögi Magyarország
12  Vadim Garbuzov & Kathrin Menzinger Ausztria
13  Dmitri Kluchnikov & Anastasia Pristinskaya Oroszország

Elődöntő

14  Vasili Poplavskiy & Ecaterina Jelezni Moldova
15  Rangel Spirov & Antoaneta Popova Bulgária
16  Valera Musuc & Oxana Lavrinenco Moldova
17  Romain Chemin & Anne Sophie Chemin Franciaország
18  Dumitru Pascu & Marica Derdene Románia
19  Petru Moscaliuc & Olga Goncearuc Moldova
20  Razvan Gabriel Manole & Olga Negodoica Románia
21  Sergiu Burlacu & Ana Guranda Moldova
21  Andrei Caisin & Ecaterina Mantaluta Moldova
23  Nikita Stratonov & Alevtina Malenina Oroszország
24  Dmytro Yarosh & Anna Zagrebina Ukrajna

2. forduló (legjobb 36)

25  Adrian Ciutoiu & Cristina Georgiana Niculita Románia
26  Evghenii Lungu & Ludmila Samrai Moldova
27  Catalin Macovei & Carolina Simion Moldova
28  Sergiu Coropceanu & Marioara Cheptene Moldova
29  Costin Bocan & Irene Stanciu Románia
30  Nicolai Sasorin & Cristina Barbuta Moldova
31  Daniel-alin Gheorghiu & Alexandra Paraschiv Románia
32  Marcel Rauta & Alina Petrisan Románia
33  Jurij Raduch & Jelizaveta Szajnoga Ukrajna
33  Iurii Ribac & Iana Varnacova Moldova
35  Eugen Simac & Doina Gutsu Moldova
36  Viacheslav Chizhik & Kristina Dedok Fehéroroszország

1. forduló (legjobb 50)

37  Dmitrii Dolenchin & Ana Popescu Moldova
38  Maksim Model & Elena Vorotynskaya Fehéroroszország
39  Igori Gavrilenco & Iulia Velihanova Moldova
40  Ion Ursu & Irina Ababii Moldova
41  Ryszard Brochocki & Joanna Skorka Lengyelország
42  Vasilii Popa & Elena Ursu Moldova
43  Daniel Graur & Daniela Graur Moldova
44  Andrei Arseni & Nadejda Coroi Moldova
44  Victor Macovei & Mariya Choka Moldova
46  Serghei Goreanschii & Lada Goncearenco Moldova
46  Artiom Gruzin & Natalia Politanscaia Moldova
46  Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Hollandia
46  Ion Neagu & Alisa Tsurkan Moldova
46  Gheorghe Svet & Ecaterina Svet Moldova
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}