Results from Chisinau Open 2012 - WDSF World Open Standard 2012. október 14.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Chisinau Open 2012
Moldova - Kishinev 2012. október 13.

WDSF World Open Standard 2012. október 14.

Döntő

1  Nikolai Darin & Natalya Seredina Oroszország
2  Yuriy Petrov & Yana Kozhukhar Ukrajna
3  Vadim Shurin & Anastasia Meshkova Oroszország
4  Artem Terekhov & Olga Morozova Oroszország
5  Steeve Gaudet & Marioara Cheptene Franciaország
6  Giovanni Vitone & Sara Confalonieri Olaszország
Hírdetés
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Andrei Chubarev & Daria Shevelilova Oroszország
8  Szymon Kulis & Margarita Zvonova Lengyelország
9  Karlis Treijs & Anastasiya Krivosheeva Lettország
10  Egor Dulebenets & Aleksandra Samorodskaya Fehéroroszország
11  David Odstrcil & Tara Bohak Cseh Köztársaság
12  Radu Sterban & Ksenia Cletova Moldova

Elődöntő

13  Leonid Khokhlov & Aleksandra Shoshneva Oroszország
14  Ivan Novikov & Anna Barbacheva Oroszország
15  Virgiliu Bumbu & Kamila Sakowska Moldova
16  Alexandru Birca & Karyna Neginska Moldova
17  Oleksandr Brezhnyy & Olga Golovko Ukrajna
18  Aleksandr Koshkin & Aleksandra Rygina Oroszország
19  Alexey Barkov & Anna Grischenko Oroszország
20  Yuriy Afonin & Svetlana Vinogradova Oroszország
21  Ergo Lükk & Rutt Metusala Észtország
21  Ion Simboteanu & Lina Vartic Moldova
23  Sergey Avenirov & Olga Nayanova Oroszország
24  Gleb Moliy & Natalya Kuznetsova Oroszország

2. forduló (legjobb 37)

25  Sergey Mikryukov & Lyubov Vakhrusheva Oroszország
26  Viesturs Varavs & Ksenija Lucko Lettország
27  Dmitriy Pozdnyakov & Svetlana Senko Oroszország
28  Dawid Kozow & Karolina Kozow Lengyelország
29  Dimitrii Cernei & Diana Maidanic Ukrajna
30  Nikita Bortsov & Yasmine Stuparu Románia
30  Silviu Gheorghita Cojocariu & Curca Ivona Románia
32  Kyrylo Grynchenko & Evgeniya Glovatskaya Ukrajna
32  Artur Martea & Valeriya Shvets Moldova
32  Mateusz Partyka & Henrieta Buga Moldova
35  Iurie Lopazov & Mariana Arbuz Moldova
36  Andrei Ciurea & Ionela Neagu Románia
37  Aleksey Sabadash & Vladyslava Prus Ukrajna

1. forduló (legjobb 50)

38  Aleksey Paraschenko & Darya Ermolovich Fehéroroszország
39  Victor Ceban & Nicoleta Turcan Moldova
40  Petru Bujac & Viorica Miriy Moldova
41  Ion Gurschi & Inga Dandara Moldova
42  Vadim Odajiu & Marina Raneta Moldova
43  Mihail Cotos & Anastasia Cioclea Moldova
44  Alexandr Berzan & Xenia Baibarac Moldova
44  Gheorghe Cresciuc & Tatiana Bodean Moldova
44  Leonid Eremciuc & Victoria Acciu Moldova
44  Andrey Prytkov & Arina Sadykova Oroszország
44  Vladimir Usov & Svetlana Serdun Ukrajna
44  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Moldova
44  Arteom Zaharov & Ana Ivanitckaia Moldova
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}