Results from Chisinau Open 2011 - WDSF Youth Latin 2011. október 16.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Chisinau Open 2011
Moldova - Kishinev 2011. október 15.

WDSF Youth Latin 2011. október 16.

Döntő

1  Dan Capcelea & Natalia Luchiv Moldova
2  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Moldova
3  Vladimir Vasilevich & Ulyana Maksimkina Oroszország
4  Andrei Grosu & Irina Puica Moldova
5  Arturs-karols Junelis & Natalia Szypulska Lettország
6  Michael Lerner & Marika Odikadze Izrael
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Evgeniy Pavlos & Mariya Krivko Ukrajna
8  Vasil Pavlov & Gabriela Burgazlieva Bulgária
9  Ion Simboteanu & Lina Vartic Moldova
10  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Moldova
11  Dmytro Yevtushenko & Olena Dudka Ukrajna
12  Francesco Impellizzeri & Yana Koroleva Olaszország

Elődöntő

13  Daniil Rostvinschii & Anastasia Stan Moldova
14  Silviu Turcan & Kseniya Lupu Ukrajna
15  Igor Gutsan & Diana Maidanic Moldova
16  Oleksandr Iorgov & Marina Miteva Ukrajna
17  Artur Mesropyan & Karolina Kobzar Ukrajna
18  Mihai Albu & Diana Adam Moldova
19  Tugberk Coskun & Alara Unlu Törökország
20  Dimitrii Cernei & Marinela Bezer Moldova
21  Roman Redzyuk & Anastasia Soboleva Kanada
22  Marius Bodiul & Alexandra Sandu Moldova
23  Iurie Lopazov & Mariana Arbuz Moldova
23  Dan Pseneac & Alexandrina Bicov Moldova

2. forduló (legjobb 36)

25  Vladimir Usov & Svetlana Serdun Ukrajna
26  Ila Shabunya & Veronika Gushca Fehéroroszország
27  Alexandr Berzan & Xenia Baibarac Moldova
28  Dmytro Zruynovanyy & Tatyana Medelyan Ukrajna
29  Petru Bujac & Viorica Miriy Moldova
29  Alexandru Munteanu & Constanta Cravet Moldova
31  Martin Sadovsky & Zdenka Prokopova Cseh Köztársaság
32  Vlad Vieryga & Violetta Posmtenaya Oroszország
33  Dan Varnic & Kristina Rusnak Moldova
34  Dan Linga & Olga Grigoritsa Moldova
35  Eduard Statii & Valeria Svintova Moldova
36  Alexandr Severin & Alina Iorgov Moldova

1. forduló (legjobb 53)

37  Sorin Jechiu & Corina Ursachi Ukrajna
38  Victor Ceban & Nicoleta Turcan Moldova
39  Viesturs Varavs & Anna Priedina Lettország
40  Sandu Caracuian & Ana Maximov Moldova
40  Vadim Usanov & Virginia Ursu Moldova
42  Vitaliy Besarab & Darya Tyuhtya Ukrajna
42  Radu Stefan Grecu & Elena Duicu Románia
42  Vlad Palamariu & Andreea Ioana Acatrinei Románia
42  Gabriel Zubcu & Valeria Svet Moldova
46  Andrei Grumeza & Fabiola Rusu Moldova
47  Andrei Palamariu & Ana Maria Sfichi Románia
48  Vladimir Lisnik & Evgeniya Medvedenko Ukrajna
49  Artem Shevchenko & Tatyana Tarkanovskaya Ukrajna
49  Andriy Yamchenko & Mariya Rudenko Ukrajna
51  Ion Gurschi & Inga Dandara Moldova
52  Arif Mammadov & Mira Nagiyeva Azerbajdzsán
54  Mihail Cotos & Anastasia Cioclea Moldova
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}