Results from Celtic Classic 2004 - Celtic Rising Star Amateur Standard Championship 2004. február 19.
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Celtic Classic 2004
Írország - Tralee 2004. február 19.

Celtic Rising Star Amateur Standard Championship 2004. február 19.

Döntő

1  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Olaszország
2  Dmitri Krupnov & Agata Kozhevnikova Oroszország
3  Alexander Muretov & Olga Serpikova Oroszország
4  Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Azerbajdzsán
5  Craig Shaw & Marina Voytsekhovich Anglia
6  Richard Tonizzo & Claire Hansen Kanada
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Oroszország
7  Oliver Thalheim & Tina Spiesbach Németország
9  Mikhail Avdeev & Olga Tsikalyuk Oroszország
9  Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Olaszország
11  Andrei Chubarev & Yulia Saikina Oroszország
11  Alexandr Sergeev & Tatyana Livatova Oroszország

Elődöntő

13  Paolo Campigotto & Cristina Seccafien Olaszország
14  Ivan Anichkhin & Ekaterina Zubareva Oroszország
15  Joel Marasigan & Clara Shih Kanada
16  Mikhail Lenski & Alexandra Postelniak Oroszország
17  Daniele Pardini & Paola Rosi Olaszország
18  Gianni Porcaro & Ilaria Carrotta Olaszország
19  Roland Rannala & Karina Vesman Észtország
19  Anton Semenov & Natalya Nikolaeva Oroszország
21  Christian Engelhardt & Inka Wagner Németország
22  Andrea Faraci & Erica Ridgeway USA
23  Damien Koulouris & Natasha Manderson Ausztrália
23  Tom Erik Nilsen & Pia Lundanes Loewe Norvégia

2. forduló (legjobb 40)

25  Isaac Rovira & Desiree Martin Spanyolország
26  Alexei Troshine & Viktoria Fomenko Oroszország
27  Rolf Lindberg & Helena Fransson Svédország
27  Michael Sörensen & Miriam Blume Dánia
29  Bernhard Maier & Katherina Kurzthaler Ausztria
30  Anton Sboev & Elizaveta Missevich Oroszország
31  Marc Christensen & Tine Dahl Dánia
31  Carlos Manchado & Silvia Colominas Spanyolország
31  Nal Vute & Spela Blatnik Szlovénia
34  Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Franciaország
34  Janick Loewe & Ditte Katherina Vedel Dánia
36  Cristian Torres & Adelaida Guerrero Spanyolország
37  Stanislav Ivanov & Olga Kim Oroszország
38  Robert Hoefnagel & Silke Hoefnagel Hollandia
39  Yury Solovyev & Daria Fedorova Oroszország
40  Pasha Pashkov & Inna Brayer USA

1. forduló (legjobb 70)

41  Stephen Arnold & Gemma-louise Arnold Anglia
41  Nicolai Nyholm & Katja Sörensen Dánia
43  Dmytry Pidlbnyy & Friederike Tischendorf Németország
44  Inaki Albiol & Maria Carbonell Spanyolország
45  Steffen Bang-Möller & Charlotte Bang-möller Dánia
45  Grigory Novikov & Dinara Talypova Oroszország
47  Egor Filipenko & Camilla Bentzen Norvégia
48  Ryan Wilson & Olesja Kosik Anglia
49  David Carrillo Mengosa & Laia Benet Spanyolország
49  Christopher Millward & Sammy Jo Shirley Anglia
51  Wolfgang Lauer & Michaela Rothlaender Németország
51  Igor Misurenko & Olga Tokareva Oroszország
53  Daniel Kinane & Lisa Corcoran Írország
54  Lluis Borrero & Miriam Bujaldon Spanyolország
55  Joseph Farrell & Sarah Corcoran Írország
55  Alexander Schalk & Meike Drews Németország
57  Arnar Georgsson & Tinna Rut Petursdottir Izland
58  Edgar Marcos & Saray Gomez Spanyolország
59  Andreas Bayer & Marie Christine Kloes Németország
59  Dennis Dikkers & Petrie Hendrikx Hollandia
61  Marc Fernandez & Anais Royo Spanyolország
62  Jordi Fonolla & Gemma Marti Spanyolország
62  Jon Thor Jonsson & Laufey Karlsdottir Izland
64  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Németország
64  Christopher Mckenna & Ciara Francis Írország
66  Bartosz Abramyk & Marion Hopf Németország
66  Tim Brooks & Lindsey Goldbury Anglia
66  Andrew Maguire & Emma Mccarthy Írország
66  Josep Maldonado & Cristina Suarez Spanyolország
66  Alessandro Tataranni & Anna Oxengoit Olaszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}